http ΕΠΣ Καβάλας: Η κλήρωση του 1ου ομίλου της Β΄ κατηγορίας
Thursday, 22 August 2019 19:43

ΕΠΣ Καβάλας: Η κλήρωση του 1ου ομίλου της Β΄ κατηγορίας

Written by 
Published in ΕΙΔΗΣΕΙΣ

Έγινε και η κλήρωση του πρωταθλήματος της Β΄ κατηγορίας ΕΠΣ Καβάλας, με αλλαγές σε σχέση με τον αρχικό προγραμματισμό. Πιο συγκεκριμένα, η διοίκηση της Ένωσης αναγκάστηκε να προβεί σε συγχώνευση της Β΄ και Γ΄ κατηγορίας λόγω του μικρού αριθμού συμμετοχών. 

Μετά την αλλαγή αυτή στον 1ο όμιλο συμμετέχουν 14 ομάδες και στον 2ο όμιλο άλλες 15. Μετά την λήξη της αγωνιστικής περιόδου, την άνοδο και τον υποβιβασμό, στην Β΄ κατηγορία θα βρεθούν 16 ομάδες και οι υπόλοιπες θα παίξουν στην Γ΄ κατηγορία. Η πρώτη σέντρα ορίστηκε για τις 7-8/9. 

Το πρόγραμμα

1ος όμιλος

1η αγωνιστική

Θράκη Γραβούνα-Καβάλα 2004/ΑΕΚ Β΄

Άρης Ζυγού-Κεραυνός Καλλιράχης

Πανιώνιος Ξεριά-Μακεδονικός Αγιάσματος

Ηρακλής Καβάλας-ΠΑΟΚ Καβάλας

Άρης Πρίνου-Ποντιακός Ποντολιβάδου

Θεαγένης-Άγιος Λουκάς

Ποσειδών Καβάλας-Ατρόμητος Λεκάνης

2η αγωνιστική

Άρης Ζυγού-Θράκη Γραβούνα

Καβάλα 2004/ΑΕΚ Β΄-Πανιώνιος Ξεριά

Κεραυνός Καλλιράχης-Ηρακλής Καβάλας

Μακεδονικός Αγιάσματος-Άρης Πρίνου

ΠΑΟΚ Καβάλας -Θεαγένης

Ποντιακός Ποντολιβάδου-Ποσειδών Καβάλας

Άγιος Λουκάς-Ατρόμητος Λεκάνης

3η αγωνιστική

Θράκη Γραβούνα-Πανιώνιος Ξεριά

Ηρακλής Καβάλας-Άρης Ζυγού

Άρης Πρίνου-Καβάλα 2004/ΑΕΚ Β΄

Θεαγένης-Κεραυνός Καλλιράχης

Ποσειδών Καβάλας-Μακεδονικός Αγιάσματος

Ατρόμητος Λεκάνης-ΠΑΟΚ Καβάλας

Άγιος Λουκάς-Ποντιακός Ποντολιβάδου

4η αγωνιστική

Ηρακλής Καβάλας-Θράκη Γραβούνα

Πανιώνιος Ξεριά-Άρης Πρίνου

Άρης Ζυγού-Θεαγένης

Καβάλα 2004/ΑΕΚ Β΄-Ποσειδών Καβάλας

Κεραυνός Καλλιράχης-Ατρόμητος Λεκάνης

Μακεδονικός Αγιάσματος-Άγιος Λουκάς

ΠΑΟΚ Καβάλας-Ποντιακός Ποντολιβάδου

5η αγωνιστική

Θράκη Γραβούνα-Άρης Πρίνου

Θεαγένης-Ηρακλής Καβάλας

Ποσειδών Καβάλας-Πανιώνιος Ξεριά

Ατρόμητος Λεκάνης-Άρης Ζυγού

Άγιος Λουκάς-Καβάλα 2004/ΑΕΚ Β΄

Ποντιακός Ποντολιβάδου-Κεραυνός Καλλιράχης

ΠΑΟΚ Καβάλας-Μακεδονικός Αγιάσματος

6η αγωνιστική

Θεαγένης-Θράκη Γραβούνα

Άρης Πρίνου-Ποσειδών Καβάλας

Ηρακλής Καβάλας-Ατρόμητος Λεκάνης

Πανιώνιος Ξεριά-Άγιος Λουκάς

Άρης Ζυγού-Ποντιακός Ποντολιβάδου

Καβάλα 2004/ΑΕΚ Β΄-ΠΑΟΚ Καβάλας

Κεραυνός Καλλιράχης -Μακεδονικός Αγιάσματος

7η αγωνιστική

Θράκη Γραβούνα-Ποσειδών Καβάλας

Ατρόμητος Λεκάνης-Θεαγένης

Άγιος Λουκάς-Άρης Πρίνου

Ποντιακός Ποντολιβάδου-Ηρακλής Καβάλας

ΠΑΟΚ Καβάλας-Πανιώνιος Ξεριά

Μακεδονικός Αγιάσματος-Άρης Ζυγού

Κεραυνός Καλλιράχης -Καβάλα 2004/ΑΕΚ Β΄

8η αγωνιστική

Ατρόμητος Λεκάνης-Θράκη Γραβούνα

Ποσειδών Καβάλας-Άγιος Λουκάς

Θεαγένης-Ποντιακός Ποντολιβάδου

Άρης Πρίνου-ΠΑΟΚ Καβάλας

Ηρακλής Καβάλας-Μακεδονικός Αγιάσματος

Πανιώνιος Ξεριά-Κεραυνός Καλλιράχης

Άρης Ζυγού-Καβάλα 2004/ΑΕΚ Β΄

9η αγωνιστική

Θράκη Γραβούνα-Άγιος Λουκάς

Ποντιακός Ποντολιβάδου-Ατρόμητος Λεκάνης

ΠΑΟΚ Καβάλας-Ποσειδών Καβάλας

Μακεδονικός Αγιάσματος-Θεαγένης

Κεραυνός Καλλιράχης-Άρης Πρίνου

Καβάλα 2004/ΑΕΚ Β΄-Ηρακλής Καβάλας

Πανιώνιος Ξεριά-Άρης Ζυγού

10η αγωνιστική

Ποντιακός Ποντολιβάδου-Θράκη Γραβούνα

Άγιος Λουκάς-ΠΑΟΚ Καβάλας

Ατρόμητος Λεκάνης-Μακεδονικός Αγιάσματος

Ποσειδών Καβάλας-Κεραυνός Καλλιράχης

Θεαγένης-Καβάλα 2004/ΑΕΚ Β΄

Άρης Πρίνου-Άρης Ζυγού

Ηρακλής Καβάλας-Πανιώνιος Ξεριά

11η αγωνιστική

Θράκη Γραβούνα-ΠΑΟΚ Καβάλας

Μακεδονικός Αγιάσματος-Ποντιακός Ποντολιβάδου

Κεραυνός Καλλιράχης-Άγιος Λουκάς

Καβάλα 2004/ΑΕΚ Β΄-Ατρόμητος Λεκάνης

Άρης Ζυγού-Ποσειδών Καβάλας

Πανιώνιος Ξεριά-Θεαγένης

Άρης Πρίνου-Ηρακλής Καβάλας

12η αγωνιστική

Μακεδονικός Αγιάσματος-Θράκη Γραβούνα

ΠΑΟΚ Καβάλας-Κεραυνός Καλλιράχης

Ποντιακός Ποντολιβάδου-Καβάλα 2004/ΑΕΚ Β΄

Άγιος Λουκάς-Άρης Ζυγού

Ατρόμητος Λεκάνης-Πανιώνιος Ξεριά

Ποσειδών Καβάλας-Ηρακλής Καβάλας

Θεαγένης-Άρης Πρίνου

13η αγωνιστική

Θράκη Γραβούνα-Κεραυνός Καλλιράχης

Καβάλα 2004/ΑΕΚ Β΄-Μακεδονικός Αγιάσματος

Άρης Ζυγού-ΠΑΟΚ Καβάλας

Πανιώνιος Ξεριά-Ποντιακός Ποντολιβάδου

Ηρακλής Καβάλας-Άγιος Λουκάς

Άρης Πρίνου-Ατρόμητος Λεκάνης

Ποσειδών Καβάλας-Θεαγένης

14η αγωνιστική

Καβάλα 2004/ΑΕΚ Β΄-Θράκη Γραβούνα

Κεραυνός Καλλιράχης-Άρης Ζυγού

Μακεδονικός Αγιάσματος-Πανιώνιος Ξεριά

ΠΑΟΚ Καβάλας-Ηρακλής Καβάλας

Ποντιακός Ποντολιβάδου-Άρης Πρίνου

Άγιος Λουκάς-Θεαγένης

Ατρόμητος Λεκάνης-Ποσειδών Καβάλας

15η αγωνιστική

Θράκη Γραβούνα-Άρης Ζυγού

Πανιώνιος Ξεριά-Καβάλα 2004/ΑΕΚ Β΄

Ηρακλής Καβάλας-Κεραυνός Καλλιράχης

Άρης Πρίνου-Μακεδονικός Αγιάσματος

Θεαγένης-ΠΑΟΚ Καβάλας

Ποσειδών Καβάλας-Ποντιακός Ποντολιβάδου

Ατρόμητος Λεκάνης-Άγιος Λουκάς

16η αγωνιστική

Πανιώνιος Ξεριά-Θράκη Γραβούνα

Άρης Ζυγού-Ηρακλής Καβάλας

Καβάλα 2004/ΑΕΚ Β΄-Άρης Πρίνου

Κεραυνός Καλλιράχης-Θεαγένης

Μακεδονικός Αγιάσματος-Ποσειδών Καβάλας

ΠΑΟΚ Καβάλας-Ατρόμητος Λεκάνης

Ποντιακός Ποντολιβάδου-Άγιος Λουκάς

17η αγωνιστική

Θράκη Γραβούνα-Ηρακλής Καβάλας

Άρης Πρίνου-Πανιώνιος Ξεριά

Θεαγένης-Άρης Ζυγού

Ποσειδών Καβάλας-Καβάλα 2004/ΑΕΚ Β΄

Ατρόμητος Λεκάνης-Κεραυνός Καλλιράχης

Άγιος Λουκάς-Μακεδονικός Αγιάσματος

Ποντιακός Ποντολιβάδου-ΠΑΟΚ Καβάλας

18η αγωνιστική

Άρης Πρίνου-Θράκη Γραβούνα

Ηρακλής Καβάλας-Θεαγένης

Πανιώνιος Ξεριά-Ποσειδών Καβάλας

Άρης Ζυγού-Ατρόμητος Λεκάνης

Καβάλα 2004/ΑΕΚ Β΄-Άγιος Λουκάς

Κεραυνός Καλλιράχης-Ποντιακός Ποντολιβάδου

Μακεδονικός Αγιάσματος-ΠΑΟΚ Καβάλας

19η αγωνιστική

Θράκη Γραβούνα-Θεαγένης

Ποσειδών Καβάλας-Άρης Πρίνου

Ατρόμητος Λεκάνης-Ηρακλής Καβάλας

Άγιος Λουκάς-Πανιώνιος Ξεριά

Ποντιακός Ποντολιβάδου-Άρης Ζυγού

ΠΑΟΚ Καβάλας-Καβάλα 2004/ΑΕΚ Β΄

Μακεδονικός Αγιάσματος-Κεραυνός Καλλιράχης

20η αγωνιστική

Ποσειδών Καβάλας-Θράκη Γραβούνα

Θεαγένης-Ατρόμητος Λεκάνης

Άρης Πρίνου-Άγιος Λουκάς

Ηρακλής Καβάλας-Ποντιακός Ποντολιβάδου

Πανιώνιος Ξεριά-ΠΑΟΚ Καβάλας

Άρης Ζυγού-Μακεδονικός Αγιάσματος

Καβάλα 2004/ΑΕΚ Β΄-Κεραυνός Καλλιράχης 

21η αγωνιστική

Θράκη Γραβούνα-Ατρόμητος Λεκάνης

Άγιος Λουκάς-Ποσειδών Καβάλας

Ποντιακός Ποντολιβάδου-Θεαγένης

ΠΑΟΚ Καβάλας-Άρης Πρίνου

Μακεδονικός Αγιάσματος-Ηρακλής Καβάλας

Κεραυνός Καλλιράχης -Πανιώνιος Ξεριά

Καβάλα 2004/ΑΕΚ Β΄-Άρης Ζυγού

22η αγωνιστική

Άγιος Λουκάς-Θράκη Γραβούνα

Ατρόμητος Λεκάνης-Ποντιακός Ποντολιβάδου

Ποσειδών Καβάλας-ΠΑΟΚ Καβάλας

Θεαγένης-Μακεδονικός Αγιάσματος 

Άρης Πρίνου-Κεραυνός Καλλιράχης

Ηρακλής Καβάλας-Καβάλα 2004/ΑΕΚ Β΄

Άρης Ζυγού-Πανιώνιος Ξεριά

23η αγωνιστική

Θράκη Γραβούνα-Ποντιακός Ποντολιβάδου

ΠΑΟΚ Καβάλας-Άγιος Λουκάς

Μακεδονικός Αγιάσματος-Ατρόμητος Λεκάνης

Κεραυνός Καλλιράχης -Ποσειδών Καβάλας

Καβάλα 2004/ΑΕΚ Β΄-Θεαγένης

Άρης Ζυγού-Άρης Πρίνου

Πανιώνιος Ξεριά-Ηρακλής Καβάλας

24η αγωνιστική

ΠΑΟΚ Καβάλας-Θράκη Γραβούνα

Ποντιακός Ποντολιβάδου-Μακεδονικός Αγιάσματος

Άγιος Λουκάς-Κεραυνός Καλλιράχης

Ατρόμητος Λεκάνης-Καβάλα 2004/ΑΕΚ Β΄

Ποσειδών Καβάλας-Άρης Ζυγού

Θεαγένης-Πανιώνιος Ξεριά

Ηρακλής Καβάλας-Άρης Πρίνου

25η αγωνιστική

Θράκη Γραβούνα-Μακεδονικός Αγιάσματος 

Κεραυνός Καλλιράχης -ΠΑΟΚ Καβάλας

Καβάλα 2004/ΑΕΚ Β΄-Ποντιακός Ποντολιβάδου

Άρης Ζυγού-Άγιος Λουκάς

Πανιώνιος Ξεριά-Ατρόμητος Λεκάνης

Ηρακλής Καβάλας-Ποσειδών Καβάλας

Άρης Πρίνου-Θεαγένης

26η αγωνιστική

Κεραυνός Καλλιράχης -Θράκη Γραβούνα

Μακεδονικός Αγιάσματος-Καβάλα 2004/ΑΕΚ Β΄

ΠΑΟΚ Καβάλας-Άρης Ζυγού

Ποντιακός Ποντολιβάδου-Πανιώνιος Ξεριά

Άγιος Λουκάς-Ηρακλής Καβάλας

Ατρόμητος Λεκάνης-Άρης Πρίνου

Θεαγένης-Ποσειδών Καβάλας

Read 1466 times Last modified on Thursday, 22 August 2019 21:02

Articles by Author

« December 2019 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
eXTReMe Tracker