http ΕΠΣ Καβάλας: Η κλήρωση του πρωταθλήματος Α΄ κατηγορίας
Thursday, 22 August 2019 19:06

ΕΠΣ Καβάλας: Η κλήρωση του πρωταθλήματος Α΄ κατηγορίας

Written by 
Published in ΕΙΔΗΣΕΙΣ

Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση της Α΄ κατηγορίας ΕΠΣ Καβάλας με τη συμμετοχή 14 συλλόγων.

Ο πρόεδρος της ΕΠΣ Καβάλας, Μιχάλης Παπαδόπουλος, στον χαιρετισμό του ευχήθηκε σε όλους καλή χρονιά, χωρίς τραυματισμούς αλλά και χωρίς προβλήματα στα  γήπεδα, ευχήθηκε καλή επιτυχία στις ομάδες της Γ΄ Εθνικής αλλά και στον ΑΟΚ Καβάλας που θα εκπροσωπήσει το νομό μας στην Fb ελπίζοντας άμεσα να ανέβει ακόμη ψηλότερα. Παράλληλα, ανακοίνωσε πως το Super Cup θα πραγματοποιηθεί στις 4/9 με τη συμμετοχή δύο ομάδων της Γ΄ Εθνικής και προσκάλεσε όλους τους φιλάθλους να παραβρεθούν για να τιμήσουν και την μνήμη του Β. Ραφτόπουλου. 

Στο ραντεβού, στην αίθουσα εκδηλώσεων της Ένωσης, βρέθηκαν αρκετοί εκπρόσωποι συλλόγων. Η πρώτη σέντρα ορίστηκε για το Σαββατοκύριακο 7-8 Σεπτεμβρίου 2019. Αναλυτικά:                    

1η αγωνιστική

Απόλλων Χρυσοχωρίου-Ατρόμητος Χαλκερού  

Ορφέας Ελευθερούπολης-Ναζιανζός Ν. Καρβάλης        

ΑΕΚ Καβάλας-Φρίξος Πλατανοτόπου   

ΠΟ Κεραμωτής-Δόξα Αμυγδαλεώνα     

Αστέρας Φωλιάς-Άρης Πηγών  

Αναγέννηση Λιμεναρίων-Βύρωνας Καβάλας    

ΜΑ Ορφανίου -Βρασίδας Ν. Περάμου 

2η αγωνιστική

Ορφέας Ελευθερούπολης-Απόλλων Χρυσοχωρίου         

Ατρόμητος Χαλκερού-ΑΕΚ Καβάλας      

Ναζιανζός Ν. Καρβάλης-ΠΟ Κεραμωτής              

Φρίξος Πλατανοτόπου -Αστέρας Φωλιάς            

Δόξα Αμυγδαλεώνα -Αναγέννηση Λιμεναρίων

Άρης Πηγών -ΜΑ Ορφανίου      

Βύρωνας Καβάλας-Βρασίδας Ν. Περάμου         

3η αγωνιστική

Απόλλων Χρυσοχωρίου-ΑΕΚ Καβάλας  

ΠΟ Κεραμωτής -Ορφέας Ελευθερούπολης         

Αστέρας Φωλιάς-Ατρόμητος Χαλκερού               

Αναγέννηση Λιμεναρίων-Ναζιανζός Ν. Καρβάλης          

ΜΑ Ορφανίου-Φρίξος Πλατανοτόπου

Βρασίδας Ν. Περάμου-Δόξα Αμυγδαλεώνα      

Βύρωνας Καβάλας-Άρης Πηγών              

4η αγωνιστική

ΠΟ Κεραμωτής-Απόλλων Χρυσοχωρίου               

ΑΕΚ Καβάλας-Αστέρας Φωλιάς               

Ορφέας Ελευθερούπολης-Αναγέννηση Λιμεναρίων      

Ατρόμητος Χαλκερού-ΜΑ Ορφανίου    

Ναζιανζός Ν. Καρβάλης -Βρασίδας Ν. Περάμου              

Φρίξος Πλατανοτόπου -Βύρωνας Καβάλας        

Δόξα Αμυγδαλεώνα-Άρης Πηγών           

5η αγωνιστική

Απόλλων Χρυσοχωρίου-Αστέρας Φωλιάς           

Αναγέννηση Λιμεναρίων-ΠΟ Κεραμωτής            

ΜΑ Ορφανίου -ΑΕΚ Καβάλας   

Βρασίδας Ν. Περάμου-Ορφέας Ελευθερούπολης           

Βύρωνας Καβάλας-Ατρόμητος Χαλκερού           

Άρης Πηγών -Ναζιανζός Ν. Καρβάλης   

Δόξα Αμυγδαλεώνα-Φρίξος Πλατανοτόπου      

6η αγωνιστική

Αναγέννηση Λιμεναρίων-Απόλλων Χρυσοχωρίου           

Αστέρας Φωλιάς-ΜΑ Ορφανίου             

ΠΟ Κεραμωτής-Βρασίδας Ν. Περάμου 

ΑΕΚ Καβάλας-Βύρωνας Καβάλας           

Ορφέας Ελευθερούπολης-Άρης Πηγών                

Ατρόμητος Χαλκερού-Δόξα Αμυγδαλεώνα        

Ναζιανζός Ν. Καρβάλης -Φρίξος Πλατανοτόπου             

7η αγωνιστική

Απόλλων Χρυσοχωρίου-ΜΑ Ορφανίου                

Βρασίδας Ν. Περάμου-Αναγέννηση Λιμεναρίων             

Βύρωνας Καβάλας-Αστέρας Φωλιάς     

Άρης Πηγών -ΠΟ Κεραμωτής     

Δόξα Αμυγδαλεώνα -ΑΕΚ Καβάλας       

Φρίξος Πλατανοτόπου-Ορφέας Ελευθερούπολης          

Ναζιανζός Ν. Καρβάλης-Ατρόμητος Χαλκερού 

8η αγωνιστική

Βρασίδας Ν. Περάμου-Απόλλων Χρυσοχωρίου

ΜΑ Ορφανίου -Βύρωνας Καβάλας        

Αναγέννηση Λιμεναρίων-Άρης Πηγών

Αστέρας Φωλιάς-Δόξα Αμυγδαλεώνα  

ΠΟ Κεραμωτής-Φρίξος Πλατανοτόπου                

ΑΕΚ Καβάλας-Ναζιανζός Ν. Καρβάλης

Ορφέας Ελευθερούπολης-Ατρόμητος Χαλκερού             

9η αγωνιστική

Απόλλων Χρυσοχωρίου-Βύρωνας Καβάλας       

Άρης Πηγών-Βρασίδας Ν. Περάμου       

Δόξα Αμυγδαλεώνα-ΜΑ Ορφανίου      

Φρίξος Πλατανοτόπου -Αναγέννηση Λιμεναρίων           

Ναζιανζός Ν. Καρβάλης-Αστέρας Φωλιάς          

Ατρόμητος Χαλκερού-ΠΟ Κεραμωτής   

ΑΕΚ Καβάλας-Ορφέας Ελευθερούπολης             

10η αγωνιστική

Άρης Πηγών-Απόλλων Χρυσοχωρίου     

Βύρωνας Καβάλας-Δόξα Αμυγδαλεώνα              

Βρασίδας Ν. Περάμου-Φρίξος Πλατανοτόπου

ΜΑ Ορφανίου-Ναζιανζός Ν. Καρβάλης               

Αναγέννηση Λιμεναρίων-Ατρόμητος Χαλκερού              

Αστέρας Φωλιάς-Ορφέας Ελευθερούπολης      

ΠΟ Κεραμωτής-ΑΕΚ Καβάλας   

11η αγωνιστική

Απόλλων Χρυσοχωρίου-Δόξα Αμυγδαλεώνα    

Φρίξος Πλατανοτόπου-Άρης Πηγών      

Ναζιανζός Ν. Καρβάλης-Βύρωνας Καβάλας      

Ατρόμητος Χαλκερού-Βρασίδας Ν. Περάμου    

Ορφέας Ελευθερούπολης-ΜΑ Ορφανίου           

ΑΕΚ Καβάλας-Αναγέννηση Λιμεναρίων               

Αστέρας Φωλιάς-ΠΟ Κεραμωτής            

12η αγωνιστική

Φρίξος Πλατανοτόπου -Απόλλων Χρυσοχωρίου              

Δόξα Αμυγδαλεώνα-Ναζιανζός Ν. Καρβάλης   

Άρης Πηγών -Ατρόμητος Χαλκερού       

Βύρωνας Καβάλας-Ορφέας Ελευθερούπολης  

Βρασίδας Ν. Περάμου-ΑΕΚ Καβάλας    

ΜΑ Ορφανίου -ΠΟ Κεραμωτής                

Αναγέννηση Λιμεναρίων-Αστέρας Φωλιάς        

13η αγωνιστική

Απόλλων Χρυσοχωρίου-Ναζιανζός Ν. Καρβάλης             

Ατρόμητος Χαλκερού-Φρίξος Πλατανοτόπου   

Ορφέας Ελευθερούπολης-Δόξα Αμυγδαλεώνα               

ΑΕΚ Καβάλας-Άρης Πηγών         

ΠΟ Κεραμωτής-Βύρωνας Καβάλας        

Αστέρας Φωλιάς-Βρασίδας Ν. Περάμου             

ΜΑ Ορφανίου-Αναγέννηση Λιμεναρίων             

14η αγωνιστική

Ατρόμητος Χαλκερο-Απόλλων Χρυσοχωρίου    

Ναζιανζός Ν. Καρβάλης-Ορφέας Ελευθερούπολης        

Φρίξος Πλατανοτόπου -ΑΕΚ Καβάλας  

Δόξα Αμυγδαλεώνα-ΠΟ Κεραμωτής     

Άρης Πηγών -Αστέρας Φωλιάς 

Βύρωνας Καβάλας-Αναγέννηση Λιμεναρίων    

Βρασίδας Ν. Περάμου-ΜΑ Ορφανίου  

15η αγωνιστική

Απόλλων Χρυσοχωρίου-Ορφέας Ελευθερούπολης         

ΑΕΚ Καβάλας-Ατρόμητος Χαλκερού      

ΠΟ Κεραμωτής-Ναζιανζός Ν. Καρβάλης              

Αστέρας Φωλιάς-Φρίξος Πλατανοτόπου             

Αναγέννηση Λιμεναρίων-Δόξα Αμυγδαλεώνα

ΜΑ Ορφανίου -Άρης Πηγών      

Βρασίδας Ν. Περάμου-Βύρωνας Καβάλας         

16η αγωνιστική

ΑΕΚ Καβάλας-Απόλλων Χρυσοχωρίου  

Ορφέας Ελευθερούπολης-ΠΟ Κεραμωτής          

Ατρόμητος Χαλκερού-Αστέρας Φωλιάς               

Ναζιανζός Ν. Καρβάλης-Αναγέννηση Λιμεναρίων          

Φρίξος Πλατανοτόπου-ΜΑ Ορφανίου

Δόξα Αμυγδαλεώνα-Βρασίδας Ν. Περάμου      

Άρης Πηγών-Βύρωνας Καβάλας              

17η αγωνιστική

Απόλλων Χρυσοχωρίου-ΠΟ Κεραμωτής               

Αστέρας Φωλιάς-ΑΕΚ Καβάλας               

Αναγέννηση Λιμεναρίων-Ορφέας Ελευθερούπολης      

ΜΑ Ορφανίου -Ατρόμητος Χαλκερού   

Βρασίδας Ν. Περάμου-Ναζιανζός Ν. Καρβάλης               

Βύρωνας Καβάλας-Φρίξος Πλατανοτόπου         

Άρης Πηγών -Δόξα Αμυγδαλεώνα          

18η αγωνιστική

Αστέρας Φωλιάς-Απόλλων Χρυσοχωρίου           

ΠΟ Κεραμωτής-Αναγέννηση Λιμεναρίων            

ΑΕΚ Καβάλας-ΜΑ Ορφανίου    

Ορφέας Ελευθερούπολης-Βρασίδας Ν. Περάμου           

Ατρόμητος Χαλκερού-Βύρωνας Καβάλας           

Ναζιανζός Ν. Καρβάλης -Άρης Πηγών   

Φρίξος Πλατανοτόπου-Δόξα Αμυγδαλεώνα      

19η αγωνιστική

Απόλλων Χρυσοχωρίου-Αναγέννηση Λιμεναρίων           

ΜΑ Ορφανίου -Αστέρας Φωλιάς            

Βρασίδας Ν. Περάμου-ΠΟ Κεραμωτής

Βύρωνας Καβάλας-ΑΕΚ Καβάλας           

Άρης Πηγών -Ορφέας Ελευθερούπολης               

Δόξα Αμυγδαλεώνα -Ατρόμητος Χαλκερού       

Φρίξος Πλατανοτόπου-Ναζιανζός Ν. Καρβάλης              

20η αγωνιστική

ΜΑ Ορφανίου-Απόλλων Χρυσοχωρίου

Αναγέννηση Λιμεναρίων-Βρασίδας Ν. Περάμου             

Αστέρας Φωλιάς-Βύρωνας Καβάλας     

ΠΟ Κεραμωτής-Άρης Πηγών      

ΑΕΚ Καβάλας-Δόξα Αμυγδαλεώνα        

Ορφέας Ελευθερούπολης-Φρίξος Πλατανοτόπου          

Ατρόμητος Χαλκερού-Ναζιανζός Ν. Καρβάλης

21η αγωνιστική

Απόλλων Χρυσοχωρίου-Βρασίδας Ν. Περάμου

Βύρωνας Καβάλας-ΜΑ Ορφανίου         

Άρης Πηγών -Αναγέννηση Λιμεναρίων

Δόξα Αμυγδαλεώνα -Αστέρας Φωλιάς 

Φρίξος Πλατανοτόπου -ΠΟ Κεραμωτής               

Ναζιανζός Ν. Καρβάλης-ΑΕΚ Καβάλας 

Ατρόμητος Χαλκερού-Ορφέας Ελευθερούπολης             

22η αγωνιστική

Βύρωνας Καβάλας-Απόλλων Χρυσοχωρίου       

Βρασίδας Ν. Περάμου-Άρης Πηγών       

ΜΑ Ορφανίου -Δόξα Αμυγδαλεώνα     

Αναγέννηση Λιμεναρίων-Φρίξος Πλατανοτόπου            

Αστέρας Φωλιάς-Ναζιανζός Ν. Καρβάλης          

ΠΟ Κεραμωτής-Ατρόμητος Χαλκερού   

Ορφέας Ελευθερούπολης-ΑΕΚ Καβάλας             

23η αγωνιστική

Απόλλων Χρυσοχωρίου                -Άρης Πηγών    

Δόξα Αμυγδαλεώνα -Βύρωνας Καβάλας             

Φρίξος Πλατανοτόπου-Βρασίδας Ν. Περάμου 

Ναζιανζός Ν. Καρβάλης-ΜΑ Ορφανίου               

Ατρόμητος Χαλκερού-Αναγέννηση Λιμεναρίων              

Ορφέας Ελευθερούπολης-Αστέρας Φωλιάς      

ΑΕΚ Καβάλας-ΠΟ Κεραμωτής   

24η αγωνιστική

Δόξα Αμυγδαλεώνα-Απόλλων Χρυσοχωρίου    

Άρης Πηγών -Φρίξος Πλατανοτόπου     

Βύρωνας Καβάλας-Ναζιανζός Ν. Καρβάλης      

Βρασίδας Ν. Περάμου-Ατρόμητος Χαλκερού    

ΜΑ Ορφανίου-Ορφέας Ελευθερούπολης           

Αναγέννηση Λιμεναρίων-ΑΕΚ Καβάλας               

ΠΟ Κεραμωτής-Αστέρας Φωλιάς            

25η αγωνιστική

Απόλλων Χρυσοχωρίου-Φρίξος Πλατανοτόπου               

Ναζιανζός Ν. Καρβάλης-Δόξα Αμυγδαλεώνα   

Ατρόμητος Χαλκερού-Άρης Πηγών        

Ορφέας Ελευθερούπολης-Βύρωνας Καβάλας  

ΑΕΚ Καβάλας-Βρασίδας Ν. Περάμου    

ΠΟ Κεραμωτής -ΜΑ Ορφανίου                

Αστέρας Φωλιάς-Αναγέννηση Λιμεναρίων        

26η αγωνιστική

Ναζιανζός Ν. Καρβάλης-Απόλλων Χρυσοχωρίου             

Φρίξος Πλατανοτόπου -Ατρόμητος Χαλκερού  

Δόξα Αμυγδαλεώνα-Ορφέας Ελευθερούπολης               

Άρης Πηγών -ΑΕΚ Καβάλας        

Βύρωνας Καβάλας-ΠΟ Κεραμωτής        

Βρασίδας Ν. Περάμου-Αστέρας Φωλιάς             

Αναγέννηση Λιμεναρίων -ΜΑ Ορφανίου

Read 911 times Last modified on Thursday, 22 August 2019 21:03

Articles by Author

« September 2019 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
eXTReMe Tracker