http ΕΠΣ Καβάλας: Η κλήρωση του 2ου ομίλου της Β΄ κατηγορίας
Thursday, 22 August 2019 20:57

ΕΠΣ Καβάλας: Η κλήρωση του 2ου ομίλου της Β΄ κατηγορίας

Written by 
Published in ΕΙΔΗΣΕΙΣ

Στον 2ο όμιλο της Β΄ κατηγορίας ΕΠΣ Καβάλας θα συμμετέχουν 15 τελικά ομάδες. Ανάμεσα τους και δύο από την  Θάσο, ο Αίας Παναγίας και ο ΑΟ Ποταμιάς. Η πρώτη σέντρα ορίστηκε για τις 7-8 Σεπτεμβρίου 2019. Αναλυτικά:

2ος όμιλος

1η αγωνιστική

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-Ακαδημία Ελπίδες Καβάλας

Α.Ο. Ποταμιάς-Ατρόμητος Ακροβουνίου

Ασπίδα Πολυστύλου-ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα

ΑΕ Πιερέων 2004-Α.Σ. Παγγαίο

Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας-Αίας Παναγίας

Κεραυνός Κρηνίδων-Κεραυνός Ελευθερών

Μακεδονικός Αμισιανών-Α.Ο. Κάρυανης

Ρεπό: Μ.Α. Φιλίππων                    

2η αγωνιστική

Μ.Α. Φιλίππων-Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

Ακαδημία Ελπίδες Καβάλας-Α.Ο. Ποταμιάς

Ατρόμητος Ακροβουνίου -ΑΕ Πιερέων 2004

ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα -Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας

Α.Σ. Παγγαίο-Κεραυνός Κρηνίδων

Αίας Παναγίας-Α.Ο. Κάρυανης

Κεραυνός Ελευθερών-Μακεδονικός Αμισιανών

Ρεπό: Ασπίδα Πολυστύλου                        

3η αγωνιστική

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-Α.Ο. Ποταμιάς

Ασπίδα Πολυστύλου-Μ.Α. Φιλίππων

ΑΕ Πιερέων 2004-Ακαδημία Ελπίδες Καβάλας

Κεραυνός Κρηνίδων-Ατρόμητος Ακροβουνίου

Α.Ο. Κάρυανης-ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα

Μακεδονικός Αμισιανών-Α.Σ. Παγγαίο

Αίας Παναγίας -Κεραυνός Ελευθερών

Ρεπό: Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας                        

4η αγωνιστική

Ασπίδα Πολυστύλου-Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

Α.Ο. Ποταμιάς-ΑΕ Πιερέων 2004

Μ.Α. Φιλίππων-Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας

Ακαδημία Ελπίδες Καβάλας-Κεραυνός Κρηνίδων

Ατρόμητος Ακροβουνίου -Μακεδονικός Αμισιανών

ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα -Κεραυνός Ελευθερών

Α.Σ. Παγγαίο-Αίας Παναγίας

Ρεπό: Α.Ο. Κάρυανης                   

5η αγωνιστική

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-ΑΕ Πιερέων 2004

Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας-Ασπίδα Πολυστύλου

Κεραυνός Κρηνίδων-Α.Ο. Ποταμιάς

Α.Ο. Κάρυανης-Μ.Α. Φιλίππων

Μακεδονικός Αμισιανών-Ακαδημία Ελπίδες Καβάλας

Αίας Παναγίας -Ατρόμητος Ακροβουνίου

ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα -Α.Σ. Παγγαίο

Ρεπό: Κεραυνός Ελευθερών                      

6η αγωνιστική

Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας-Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

ΑΕ Πιερέων 2004-Κεραυνός Κρηνίδων

Ασπίδα Πολυστύλου-Α.Ο. Κάρυανης

Α.Ο. Ποταμιάς-Μακεδονικός Αμισιανών

Μ.Α. Φιλίππων-Κεραυνός Ελευθερών

Ακαδημία Ελπίδες Καβάλας-Αίας Παναγίας

Ατρόμητος Ακροβουνίου -ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα

Ρεπό: Α.Σ. Παγγαίο                        

7η αγωνιστική

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-Κεραυνός Κρηνίδων

Α.Ο. Κάρυανης-Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας

Μακεδονικός Αμισιανών-ΑΕ Πιερέων 2004

Κεραυνός Ελευθερών-Ασπίδα Πολυστύλου

Αίας Παναγίας-Α.Ο. Ποταμιάς

Α.Σ. Παγγαίο-Μ.Α. Φιλίππων

ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα-Ακαδημία Ελπίδες Καβάλας

Ρεπό: Ατρόμητος Ακροβουνίου                               

8η αγωνιστική

Α.Ο. Κάρυανης-Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

Κεραυνός Κρηνίδων-Μακεδονικός Αμισιανών

Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας-Κεραυνός Ελευθερών

ΑΕ Πιερέων 2004-Αίας Παναγίας

Ασπίδα Πολυστύλου-Α.Σ. Παγγαίο

Α.Ο. Ποταμιάς-ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα

Μ.Α. Φιλίππων-Ατρόμητος Ακροβουνίου

Ρεπό: Ακαδημία Ελπίδες Καβάλας                         

9η αγωνιστική

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-Μακεδονικός Αμισιανών

Κεραυνός Ελευθερών-Α.Ο. Κάρυανης

Αίας Παναγίας -Κεραυνός Κρηνίδων

Α.Σ. Παγγαίο-Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας

ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα -ΑΕ Πιερέων 2004

Ατρόμητος Ακροβουνίου -Ασπίδα Πολυστύλου

Ακαδημία Ελπίδες Καβάλας-Μ.Α. Φιλίππων

Ρεπό: Α.Ο. Ποταμιάς                     

10η αγωνιστική

Κεραυνός Ελευθερών--Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

Μακεδονικός Αμισιανών-Αίας Παναγίας

Α.Ο. Κάρυανης-Α.Σ. Παγγαίο

Κεραυνός Κρηνίδων-ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα

Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας-Ατρόμητος Ακροβουνίου

Ασπίδα Πολυστύλου-Ακαδημία Ελπίδες Καβάλας

Α.Ο. Ποταμιάς-Μ.Α. Φιλίππων

Ρεπό: ΑΕ Πιερέων 2004                

11η αγωνιστική

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-Αίας Παναγίας

Α.Σ. Παγγαίο-Κεραυνός Ελευθερών

ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα -Μακεδονικός Αμισιανών

Ατρόμητος Ακροβουνίου -Α.Ο. Κάρυανης

Ακαδημία Ελπίδες Καβάλας-Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας

Μ.Α. Φιλίππων-ΑΕ Πιερέων 2004

Α.Ο. Ποταμιάς-Ασπίδα Πολυστύλου

Ρεπό: Κεραυνός Κρηνίδων                         

12η αγωνιστική

Α.Σ. Παγγαίο-Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

Αίας Παναγίας -ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα

Κεραυνός Ελευθερών-Ατρόμητος Ακροβουνίου

Α.Ο. Κάρυανης-Ακαδημία Ελπίδες Καβάλας

Κεραυνός Κρηνίδων-Μ.Α. Φιλίππων

Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας-Α.Ο. Ποταμιάς

ΑΕ Πιερέων 2004-Ασπίδα Πολυστύλου

Ρεπό: Μακεδονικός Αμισιανών                               

13η αγωνιστική

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα

Ατρόμητος Ακροβουνίου -Α.Σ. Παγγαίο

Ακαδημία Ελπίδες Καβάλας-Κεραυνός Ελευθερών

Μ.Α. Φιλίππων-Μακεδονικός Αμισιανών

Α.Ο. Ποταμιάς-Α.Ο. Κάρυανης

Ασπίδα Πολυστύλου-Κεραυνός Κρηνίδων

ΑΕ Πιερέων 2004-Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας

Ρεπό: Αίας Παναγίας                    

14η αγωνιστική

Ατρόμητος Ακροβουνίου -Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

Α.Σ. Παγγαίο-Ακαδημία Ελπίδες Καβάλας

Αίας Παναγίας -Μ.Α. Φιλίππων

Κεραυνός Ελευθερών-Α.Ο. Ποταμιάς

Μακεδονικός Αμισιανών-Ασπίδα Πολυστύλου

Α.Ο. Κάρυανης-ΑΕ Πιερέων 2004

Κεραυνός Κρηνίδων-Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας

Ρεπό: ΑΟΚ Αγίου Ανδρέα                           

15η αγωνιστική

Ακαδημία Ελπίδες Καβάλας-Ατρόμητος Ακροβουνίου

Μ.Α. Φιλίππων-ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα

Α.Ο. Ποταμιάς-Α.Σ. Παγγαίο

Ασπίδα Πολυστύλου-Αίας Παναγίας

ΑΕ Πιερέων 2004-Κεραυνός Ελευθερών

Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας-Μακεδονικός Αμισιανών

Κεραυνός Κρηνίδων-Α.Ο. Κάρυανης

Ρεπό: Βυζάντιο Κοκκινοχώματος                             

16η αγωνιστική

Ακαδημία Ελπίδες Καβάλας-Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

Ατρόμητος Ακροβουνίου -Α.Ο. Ποταμιάς

ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα -Ασπίδα Πολυστύλου

Α.Σ. Παγγαίο-ΑΕ Πιερέων 2004

Αίας Παναγίας -Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας

Κεραυνός Ελευθερών-Κεραυνός Κρηνίδων

Α.Ο. Κάρυανης-Μακεδονικός Αμισιανών

Ρεπό: Μ.Α. Φιλίππων

17η αγωνιστική

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-Μ.Α. Φιλίππων

Α.Ο. Ποταμιάς-Ακαδημία Ελπίδες Καβάλας

ΑΕ Πιερέων 2004-Ατρόμητος Ακροβουνίου

Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας-ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα

Κεραυνός Κρηνίδων-Α.Σ. Παγγαίο

Α.Ο. Κάρυανης-Αίας Παναγίας

Μακεδονικός Αμισιανών-Κεραυνός Ελευθερών

Ρεπό: Ασπίδα Πολυστύλου

18η αγωνιστική

Α.Ο. Ποταμιάς-Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

Μ.Α. Φιλίππων-Ασπίδα Πολυστύλου

Ακαδημία Ελπίδες Καβάλας-ΑΕ Πιερέων 2004

Ατρόμητος Ακροβουνίου -Κεραυνός Κρηνίδων

ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα -Α.Ο. Κάρυανης

Α.Σ. Παγγαίο-Μακεδονικός Αμισιανών

Κεραυνός Ελευθερών-Αίας Παναγίας

Ρεπό: Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας

19η αγωνιστική

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-Ασπίδα Πολυστύλου

ΑΕ Πιερέων 2004-Α.Ο. Ποταμιάς

Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας-Μ.Α. Φιλίππων

Κεραυνός Κρηνίδων-Ακαδημία Ελπίδες Καβάλας

Μακεδονικός Αμισιανών-Ατρόμητος Ακροβουνίου

Κεραυνός Ελευθερών-ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα

Αίας Παναγίας -Α.Σ. Παγγαίο

Ρεπό: Α.Ο. Κάρυανης

20η αγωνιστική

ΑΕ Πιερέων 2004-Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

Ασπίδα Πολυστύλου-Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας

Α.Ο. Ποταμιάς-Κεραυνός Κρηνίδων

Μ.Α. Φιλίππων-Α.Ο. Κάρυανης

Ακαδημία Ελπίδες Καβάλας-Μακεδονικός Αμισιανών

Ατρόμητος Ακροβουνίου- Αίας Παναγίας

Α.Σ. Παγγαίο-ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα

Ρεπό: Κεραυνός Ελευθερών

21η αγωνιστική

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας

Κεραυνός Κρηνίδων-ΑΕ Πιερέων 2004

Α.Ο. Κάρυανης-Ασπίδα Πολυστύλου

Μακεδονικός Αμισιανών-Α.Ο. Ποταμιάς

Κεραυνός Ελευθερών-Μ.Α. Φιλίππων

Αίας Παναγίας-Ακαδημία Ελπίδες Καβάλας

ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα -Ατρόμητος Ακροβουνίου

Ρεπό: Α.Σ. Παγγαίο

22η αγωνιστική

Κεραυνός Κρηνίδων-Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας-Α.Ο. Κάρυανης

ΑΕ Πιερέων 2004-Μακεδονικός Αμισιανών

Ασπίδα Πολυστύλου-Κεραυνός Ελευθερών

Α.Ο. Ποταμιάς-Αίας Παναγίας

Μ.Α. Φιλίππων-Α.Σ. Παγγαίο

Ακαδημία Ελπίδες Καβάλας-ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα

Ρεπό: Ατρόμητος Ακροβουνίου

23η αγωνιστική

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-Α.Ο. Κάρυανης

Μακεδονικός Αμισιανών-Κεραυνός Κρηνίδων

Κεραυνός Ελευθερών-Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας

Αίας Παναγίας-ΑΕ Πιερέων 2004

Α.Σ. Παγγαίο-Ασπίδα Πολυστύλου

ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα -Α.Ο. Ποταμιάς

Ατρόμητος Ακροβουνίου -Μ.Α. Φιλίππων

Ρεπό: Ακαδημία Ελπίδες Καβάλας

24η αγωνιστική

Μακεδονικός Αμισιανών-Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

Α.Ο. Κάρυανης-Κεραυνός Ελευθερών

Κεραυνός Κρηνίδων-Αίας Παναγίας

Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας-Α.Σ. Παγγαίο

ΑΕ Πιερέων 2004-ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα

Ασπίδα Πολυστύλου-Ατρόμητος Ακροβουνίου

Μ.Α. Φιλίππων-Ακαδημία Ελπίδες Καβάλας

Ρεπό: Α.Ο. Ποταμιάς

25η αγωνιστική

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-Κεραυνός Ελευθερών

Αίας Παναγίας -Μακεδονικός Αμισιανών

Α.Σ. Παγγαίο-Α.Ο. Κάρυανης

ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα-Κεραυνός Κρηνίδων

Ατρόμητος Ακροβουνίου -Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας

Ακαδημία Ελπίδες Καβάλας-Ασπίδα Πολυστύλου

Μ.Α. Φιλίππων-Α.Ο. Ποταμιάς

Ρεπό: ΑΕ Πιερέων 2004

26η αγωνιστική

Αίας Παναγίας-Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

Κεραυνός Ελευθερών-Α.Σ. Παγγαίο

Μακεδονικός Αμισιανών-ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα

Α.Ο. Κάρυανης-Ατρόμητος Ακροβουνίου

Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας-Ακαδημία Ελπίδες Καβάλας

ΑΕ Πιερέων 2004-Μ.Α. Φιλίππων

Ασπίδα Πολυστύλου-Α.Ο. Ποταμιάς

Ρεπό: Κεραυνός Κρηνίδων

27η αγωνιστική

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-Α.Σ. Παγγαίο

ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα -Αίας Παναγίας

Ατρόμητος Ακροβουνίου -Κεραυνός Ελευθερών

Ακαδημία Ελπίδες Καβάλας-Α.Ο. Κάρυανης

Μ.Α. Φιλίππων-Κεραυνός Κρηνίδων

Α.Ο. Ποταμιάς-Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας

Ασπίδα Πολυστύλου-ΑΕ Πιερέων 2004

Ρεπό: Μακεδονικός Αμισιανών

28η αγωνιστική

ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα -Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

Α.Σ. Παγγαίο-Ατρόμητος Ακροβουνίου

Κεραυνός Ελευθερών-Ακαδημία Ελπίδες Καβάλας

Μακεδονικός Αμισιανών-Μ.Α. Φιλίππων

Α.Ο. Κάρυανης-Α.Ο. Ποταμιάς

Κεραυνός Κρηνίδων-Ασπίδα Πολυστύλου

Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας-ΑΕ Πιερέων 2004

Ρεπό: Αίας Παναγίας

29η αγωνιστική

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-Ατρόμητος Ακροβουνίου

Ακαδημία Ελπίδες Καβάλας-Α.Σ. Παγγαίο

Μ.Α. Φιλίππων-Αίας Παναγίας

Α.Ο. Ποταμιάς-Κεραυνός Ελευθερών

Ασπίδα Πολυστύλου-Μακεδονικός Αμισιανών

ΑΕ Πιερέων 2004-Α.Ο. Κάρυανης

Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας-Κεραυνός Κρηνίδων

Ρεπό: ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα

30η αγωνιστική

Ατρόμητος Ακροβουνίου -Ακαδημία Ελπίδες Καβάλας

ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα -Μ.Α. Φιλίππων

Α.Σ. Παγγαίο-Α.Ο. Ποταμιάς

Αίας Παναγίας -Ασπίδα Πολυστύλου

Κεραυνός Ελευθερών-ΑΕ Πιερέων 2004

Μακεδονικός Αμισιανών-Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας

Α.Ο. Κάρυανης-Κεραυνός Κρηνίδων

Ρεπό: Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

Read 1086 times Last modified on Thursday, 22 August 2019 21:06

Articles by Author

« September 2019 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
eXTReMe Tracker