Το πρόγραμμα
1η αγωνιστική
Άγιος Λουκάς -Πανιώνιος Ξεριά
Ακαδημία Ελπίδες -Οι Λύκοι
Ποσειδών Καβάλας-Αίας Παναγίας
Φίλιππος Χρυσοκάστρου-Α.Σ. Παγγαίο
ΑΟ Ποταμιάς -ΑΕ Πιερέων 2004
2η αγωνιστική
Πανιώνιος Ξεριά-Ποσειδών Καβάλας
Ακαδημία Ελπίδες -Άγιος Λουκάς
Α.Σ. Παγγαίο -ΑΕ Πιερέων 2004
Αίας Παναγίας -ΑΟ Ποταμιάς
Οι Λύκοι-Φίλιππος Χρυσοκάστρου
3η αγωνιστική
Άγιος Λουκάς -Ποσειδών Καβάλας
Φίλιππος Χρυσοκάστρου-Ακαδημία Ελπίδες
ΑΟ Ποταμιάς -Πανιώνιος Ξεριά
ΑΕ Πιερέων 2004-Οι Λύκοι
Α.Σ. Παγγαίο -Αίας Παναγίας
4η αγωνιστική
Πανιώνιος Ξεριά-Α.Σ. Παγγαίο
Ακαδημία Ελπίδες -ΑΕ Πιερέων 2004
Ποσειδών Καβάλας-ΑΟ Ποταμιάς
Φίλιππος Χρυσοκάστρου-Άγιος Λουκάς
Οι Λύκοι-Αίας Παναγίας
5η αγωνιστική
Άγιος Λουκάς -ΑΟ Ποταμιάς
Πανιώνιος Ξεριά-Οι Λύκοι
ΑΕ Πιερέων 2004-Φίλιππος Χρυσοκάστρου
Α.Σ. Παγγαίο-Ποσειδών Καβάλας
Αίας Παναγίας -Ακαδημία Ελπίδες
6η αγωνιστική
Ακαδημία Ελπίδες -Πανιώνιος Ξεριά
Ποσειδών Καβάλας-Οι Λύκοι
Φίλιππος Χρυσοκάστρου-Αίας Παναγίας
ΑΟ Ποταμιάς -Α.Σ. Παγγαίο
ΑΕ Πιερέων 2004-Άγιος Λουκάς
7η αγωνιστική
Πανιώνιος Ξεριά-Φίλιππος Χρυσοκάστρου
Ποσειδών Καβάλας-Ακαδημία Ελπίδες
Α.Σ. Παγγαίο -Άγιος Λουκάς
Αίας Παναγίας -ΑΕ Πιερέων 2004
Οι Λύκοι-ΑΟ Ποταμιάς
8η αγωνιστική
Άγιος Λουκάς -Αίας Παναγίας
Φίλιππος Χρυσοκάστρου-Ποσειδών Καβάλας
ΑΟ Ποταμιάς -Ακαδημία Ελπίδες
ΑΕ Πιερέων 2004-Πανιώνιος Ξεριά
Οι Λύκοι-Α.Σ. Παγγαίο
9η αγωνιστική
Άγιος Λουκάς -Οι Λύκοι
Ακαδημία Ελπίδες -Α.Σ. Παγγαίο
Ποσειδών Καβάλας-ΑΕ Πιερέων 2004
ΑΟ Ποταμιάς -Φίλιππος Χρυσοκάστρου
Αίας Παναγίας -Πανιώνιος Ξεριά
10η αγωνιστική
Πανιώνιος Ξεριά-Άγιος Λουκάς
Οι Λύκοι-Ακαδημία Ελπίδες
Αίας Παναγίας -Ποσειδών Καβάλας
Α.Σ. Παγγαίο-Φίλιππος Χρυσοκάστρου
ΑΕ Πιερέων 2004-ΑΟ Ποταμιάς
11η αγωνιστική
Ποσειδών Καβάλας-Πανιώνιος Ξεριά
Άγιος Λουκάς -Ακαδημία Ελπίδες
ΑΕ Πιερέων 2004-Α.Σ. Παγγαίο
ΑΟ Ποταμιάς -Αίας Παναγίας
Φίλιππος Χρυσοκάστρου-Οι Λύκοι
12η αγωνιστική
Ποσειδών Καβάλας-Άγιος Λουκάς
Ακαδημία Ελπίδες -Φίλιππος Χρυσοκάστρου
Πανιώνιος Ξεριά-ΑΟ Ποταμιάς
Οι Λύκοι-ΑΕ Πιερέων 2004
Αίας Παναγίας -Α.Σ. Παγγαίο
13η αγωνιστική
Α.Σ. Παγγαίο -Πανιώνιος Ξεριά
ΑΕ Πιερέων 2004-Ακαδημία Ελπίδες
ΑΟ Ποταμιάς -Ποσειδών Καβάλας
Άγιος Λουκάς -Φίλιππος Χρυσοκάστρου
Αίας Παναγίας -Οι Λύκοι
14η αγωνιστική
ΑΟ Ποταμιάς -Άγιος Λουκάς
Οι Λύκοι-Πανιώνιος Ξεριά
Φίλιππος Χρυσοκάστρου-ΑΕ Πιερέων 2004
Ποσειδών Καβάλας-Α.Σ. Παγγαίο
Ακαδημία Ελπίδες -Αίας Παναγίας
15η αγωνιστική
Πανιώνιος Ξεριά-Ακαδημία Ελπίδες
Οι Λύκοι-Ποσειδών Καβάλας
Αίας Παναγίας -Φίλιππος Χρυσοκάστρου
Α.Σ. Παγγαίο -ΑΟ Ποταμιάς
Άγιος Λουκάς -ΑΕ Πιερέων 2004
16η αγωνιστική
Φίλιππος Χρυσοκάστρου-Πανιώνιος Ξεριά
Ακαδημία Ελπίδες -Ποσειδών Καβάλας
Άγιος Λουκάς -Α.Σ. Παγγαίο
ΑΕ Πιερέων 2004-Αίας Παναγίας
ΑΟ Ποταμιάς -Οι Λύκοι
17η αγωνιστική
Αίας Παναγίας -Άγιος Λουκάς
Ποσειδών Καβάλας-Φίλιππος Χρυσοκάστρου
Ακαδημία Ελπίδες -ΑΟ Ποταμιάς
Πανιώνιος Ξεριά-ΑΕ Πιερέων 2004
Α.Σ. Παγγαίο -Οι Λύκοι
18η αγωνιστική
Οι Λύκοι-Άγιος Λουκάς
Α.Σ. Παγγαίο -Ακαδημία Ελπίδες
ΑΕ Πιερέων 2004-Ποσειδών Καβάλας
Φίλιππος Χρυσοκάστρου-ΑΟ Ποταμιάς
Πανιώνιος Ξεριά-Αίας Παναγίας