http Η κλήρωση της Β΄ κατηγορίας ΕΠΣ Καβάλας
Thursday, 10 September 2020 17:56

Η κλήρωση της Β΄ κατηγορίας ΕΠΣ Καβάλας

Written by 
Published in ΕΙΔΗΣΕΙΣ

Η νέα Β΄ κατηγορία ΕΠΣ Καβάλας θα πραγματοποιηθεί σε έναν ενιαίο όμιλο των 16 ομάδων, ένα δύσκολο...ταξίδι για τους συμμετέχοντες. Συνολικά 30 τα ματς με πρώτη σέντρα στις 10-11/10.

Το πρόγραμμα

1η αγωνιστική

Μ.Α. Φιλίππων -Ηρακλής Καβάλας

Απόλλων Χρυσοχωρίου        -ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα

ΠΑΟΚ Καβάλας-Κεραυνός Καλλιράχης

Ατρόμητος Ακροβουνίου-Ναζιανζός Ν. Καρβάλης

Ατρόμητος Χαλκερού-Μακεδονικός Αγιάσματος

Θράκη Γραβούνα -Καβάλα 2004

Ασπίδα Πολυστύλου -Θεαγένης

ΑΕΚ Καβάλας -Μακεδονικός  Αμισιανών

2η αγωνιστική

Απόλλων Χρυσοχωρίου        -Μ.Α. Φιλίππων

Ηρακλής Καβάλας-ΠΑΟΚ Καβάλας

ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα -Ατρόμητος Ακροβουνίου

Κεραυνός Καλλιράχης-Ατρόμητος Χαλκερού

Ναζιανζός Ν. Καρβάλης -Θράκη Γραβούνα

Μακεδονικός Αγιάσματος -Ασπίδα Πολυστύλου

Καβάλα 2004-Μακεδονικός  Αμισιανών

Θεαγένης -ΑΕΚ Καβάλας

3η αγωνιστική

Μ.Α. Φιλίππων-ΠΑΟΚ Καβάλας

Ατρόμητος Ακροβουνίου-Απόλλων Χρυσοχωρίου

Ατρόμητος Χαλκερού-Ηρακλής Καβάλας

Θράκη Γραβούνα -ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα

Ασπίδα Πολυστύλου -Κεραυνός Καλλιράχης

Μακεδονικός Αμισιανών -Ναζιανζός Ν. Καρβάλης

ΑΕΚ Καβάλας -Μακεδονικός Αγιάσματος

Καβάλα 2004-Θεαγένης

4η αγωνιστική

Ατρόμητος Ακροβουνίου-Μ.Α. Φιλίππων

ΠΑΟΚ Καβάλας -Ατρόμητος Χαλκερού

Απόλλων Χρυσοχωρίου        -Θράκη Γραβούνα

Ηρακλής Καβάλας -Ασπίδα Πολυστύλου

ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα -Μακεδονικός Αμισιανών

Κεραυνός Καλλιράχης -ΑΕΚ Καβάλας

Ναζιανζός Ν. Καρβάλης -Θεαγένης

Μακεδονικός Αγιάσματος -Καβάλα 2004

5η αγωνιστική

Μ.Α. Φιλίππων -Ατρόμητος Χαλκερού

Θράκη Γραβούνα -Ατρόμητος Ακροβουνίου

Ασπίδα Πολυστύλου -ΠΑΟΚ Καβάλας

Μακεδονικός  Αμισιανών -Απόλλων Χρυσοχωρίου

ΑΕΚ Καβάλας-Ηρακλής Καβάλας

Θεαγένης -ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα

Καβάλα 2004-Κεραυνός Καλλιράχης

Ναζιανζός Ν. Καρβάλης-Μακεδονικός Αγιάσματος

6η αγωνιστική

Θράκη Γραβούνα -Μ.Α. Φιλίππων

Ατρόμητος Χαλκερού-Ασπίδα Πολυστύλου

Ατρόμητος Ακροβουνίου-Μακεδονικός  Αμισιανών

ΠΑΟΚ Καβάλας -ΑΕΚ Καβάλας

Απόλλων Χρυσοχωρίου-Θεαγένης

Ηρακλής Καβάλας-Καβάλα 2004

ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα-Μακεδονικός Αγιάσματος

Κεραυνός Καλλιράχης-Ναζιανζός Ν. Καρβάλης

7η αγωνιστική

Μ.Α. Φιλίππων -Ασπίδα Πολυστύλου

Μακεδονικός  Αμισιανών -Θράκη Γραβούνα

ΑΕΚ Καβάλας- Ατρόμητος Χαλκερού

Θεαγένης -Ατρόμητος Ακροβουνίου

Καβάλα 2004-ΠΑΟΚ Καβάλας

Μακεδονικός Αγιάσματος -Απόλλων Χρυσοχωρίου

Ναζιανζός Ν. Καρβάλης -Ηρακλής Καβάλας

ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα -Κεραυνός Καλλιράχης

8η αγωνιστική

Μακεδονικός Αμισιανών -Μ.Α. Φιλίππων

Ασπίδα Πολυστύλου -ΑΕΚ Καβάλας

Θράκη Γραβούνα -Θεαγένης

Ατρόμητος Χαλκερού -Καβάλα 2004

Ατρόμητος Ακροβουνίου-Μακεδονικός Αγιάσματος

ΠΑΟΚ Καβάλας -Ναζιανζός Ν. Καρβάλης

Απόλλων Χρυσοχωρίου-Κεραυνός Καλλιράχης

Ηρακλής Καβάλας -ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα

9η αγωνιστική

Μ.Α. Φιλίππων -ΑΕΚ Καβάλας

Θεαγένης -Μακεδονικός  Αμισιανών

Καβάλα 2004-Ασπίδα Πολυστύλου

Μακεδονικός Αγιάσματος -Θράκη Γραβούνα

Ναζιανζός Ν. Καρβάλης -Ατρόμητος Χαλκερού

Κεραυνός Καλλιράχης -Ατρόμητος Ακροβουνίου

ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα- ΠΑΟΚ Καβάλας

Ηρακλής Καβάλας- Απόλλων Χρυσοχωρίου

10η αγωνιστική

Θεαγένης -Μ.Α. Φιλίππων

ΑΕΚ Καβάλας -Καβάλα 2004

Μακεδονικός  Αμισιανών -Μακεδονικός Αγιάσματος

Ασπίδα Πολυστύλου -Ναζιανζός Ν. Καρβάλης

Θράκη Γραβούνα -Κεραυνός Καλλιράχης

Ατρόμητος Χαλκερού -ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα

Ατρόμητος Ακροβουνίου-Ηρακλής Καβάλας

ΠΑΟΚ Καβάλας -Απόλλων Χρυσοχωρίου

11η αγωνιστική

Μ.Α. Φιλίππων -Καβάλα 2004

Μακεδονικός Αγιάσματος -Θεαγένης

Ναζιανζός Ν. Καρβάλης- ΑΕΚ Καβάλας

Κεραυνός Καλλιράχης -Μακεδονικός Αμισιανών

ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα -Ασπίδα Πολυστύλου

Ηρακλής Καβάλας -Θράκη Γραβούνα

Απόλλων Χρυσοχωρίου        -Ατρόμητος Χαλκερού

ΠΑΟΚ Καβάλας -Ατρόμητος Ακροβουνίου

12η αγωνιστική

Μακεδονικός Αγιάσματος - Μ.Α. Φιλίππων

Καβάλα 2004- Ναζιανζός Ν. Καρβάλης

Θεαγένης -Κεραυνός Καλλιράχης

ΑΕΚ Καβάλας -ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα

Μακεδονικός  Αμισιανών -Ηρακλής Καβάλας

Ασπίδα Πολυστύλου -Απόλλων Χρυσοχωρίου

Θράκη Γραβούνα-ΠΑΟΚ Καβάλας

Ατρόμητος Χαλκερού -Ατρόμητος Ακροβουνίου

13η αγωνιστική

Μ.Α. Φιλίππων -Ναζιανζός Ν. Καρβάλης

Κεραυνός Καλλιράχης -Μακεδονικός Αγιάσματος

ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα -Καβάλα 2004

Ηρακλής Καβάλας -Θεαγένης

Απόλλων Χρυσοχωρίου        -ΑΕΚ Καβάλας

ΠΑΟΚ Καβάλας-Μακεδονικός Αμισιανών

Ατρόμητος Ακροβουνίου-Ασπίδα Πολυστύλου

Ατρόμητος Χαλκερού-Θράκη Γραβούνα

14η αγωνιστική

Κεραυνός Καλλιράχης -Μ.Α. Φιλίππων

Ναζιανζός Ν. Καρβάλης -ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα

Μακεδονικός  Αγιάσματος -Ηρακλής Καβάλας

Καβάλα 2004-Απόλλων Χρυσοχωρίου

Θεαγένης-ΠΑΟΚ Καβάλας

ΑΕΚ Καβάλας -Ατρόμητος Ακροβουνίου

Μακεδονικός Αμισιανών -Ατρόμητος Χαλκερού

Ασπίδα Πολυστύλου -Θράκη Γραβούνα

15η αγωνιστική

Μ.Α. Φιλίππων -ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα

Ηρακλής Καβάλας-Κεραυνός Καλλιράχης

Απόλλων Χρυσοχωρίου        -Ναζιανζός Ν. Καρβάλης

ΠΑΟΚ Καβάλας-Μακεδονικός Αγιάσματος

Ατρόμητος Ακροβουνίου-Καβάλα 2004

Ατρόμητος Χαλκερού -Θεαγένης

Θράκη Γραβούνα -ΑΕΚ Καβάλας

Ασπίδα Πολυστύλου -Μακεδονικός Αμισιανών

16η αγωνιστική

Ηρακλής Καβάλας -Μ.Α. Φιλίππων

ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα -Απόλλων Χρυσοχωρίου

Κεραυνός Καλλιράχης -ΠΑΟΚ Καβάλας

Ναζιανζός Ν. Καρβάλης -Ατρόμητος Ακροβουνίου

Μακεδονικός Αγιάσματος -Ατρόμητος Χαλκερού

Καβάλα 2004- Θράκη Γραβούνα

Θεαγένης-Ασπίδα Πολυστύλου

Μακεδονικός  Αμισιανών -ΑΕΚ Καβάλας

17η αγωνιστική

Μ.Α. Φιλίππων -Απόλλων Χρυσοχωρίου

ΠΑΟΚ Καβάλας -Ηρακλής Καβάλας

Ατρόμητος Ακροβουνίου-ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα

Ατρόμητος Χαλκερού -Κεραυνός Καλλιράχης

Θράκη Γραβούνα -Ναζιανζός Ν. Καρβάλης

Ασπίδα Πολυστύλου -Μακεδονικός Αγιάσματος

Μακεδονικός  Αμισιανών -Καβάλα 2004

ΑΕΚ Καβάλας -Θεαγένης

18η αγωνιστική

ΠΑΟΚ Καβάλας-Μ.Α. Φιλίππων

Απόλλων Χρυσοχωρίου        -Ατρόμητος Ακροβουνίου

Ηρακλής Καβάλας -Ατρόμητος Χαλκερού

ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα -Θράκη Γραβούνα

Κεραυνός Καλλιράχης -Ασπίδα Πολυστύλου

Ναζιανζός Ν. Καρβάλης –Μακεδονικός Αμισιανών

Μακεδονικός Αγιάσματος -ΑΕΚ Καβάλας

Θεαγένης -Καβάλα 2004

19η αγωνιστική

Μ.Α. Φιλίππων -Ατρόμητος Ακροβουνίου

Ατρόμητος Χαλκερού -ΠΑΟΚ Καβάλας

Θράκη Γραβούνα -Απόλλων Χρυσοχωρίου

Ασπίδα Πολυστύλου -Ηρακλής Καβάλας

Μακεδονικός  Αμισιανών -ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα

ΑΕΚ Καβάλας -Κεραυνός Καλλιράχης

Θεαγένης -Ναζιανζός Ν. Καρβάλης

Καβάλα 2004-Μακεδονικός Αγιάσματος

20η αγωνιστική

Ατρόμητος Χαλκερού -Μ.Α. Φιλίππων

Ατρόμητος Ακροβουνίου-Θράκη Γραβούνα

ΠΑΟΚ Καβάλας-Ασπίδα Πολυστύλου

Απόλλων Χρυσοχωρίου-Μακεδονικός  Αμισιανών

Ηρακλής Καβάλας -ΑΕΚ Καβάλας

ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα -Θεαγένης

Κεραυνός Καλλιράχης -Καβάλα 2004

Μακεδονικός Αγιάσματος -Ναζιανζός Ν. Καρβάλης

21η αγωνιστική

Μ.Α. Φιλίππων-Θράκη Γραβούνα

Ασπίδα Πολυστύλου -Ατρόμητος Χαλκερού

Μακεδονικός Αμισιανών-Ατρόμητος Ακροβουνίου

ΑΕΚ Καβάλας -ΠΑΟΚ Καβάλας

Θεαγένης -Απόλλων Χρυσοχωρίου

Καβάλα 2004-Ηρακλής Καβάλας

Μακεδονικός Αγιάσματος -ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα

Ναζιανζός Ν. Καρβάλης -Κεραυνός Καλλιράχης

22η αγωνιστική

Ασπίδα Πολυστύλου -Μ.Α. Φιλίππων

Θράκη Γραβούνα -Μακεδονικός Αμισιανών

Ατρόμητος Χαλκερού -ΑΕΚ Καβάλας

Ατρόμητος Ακροβουνίου-Θεαγένης

ΠΑΟΚ Καβάλας-Καβάλα 2004

Απόλλων Χρυσοχωρίου        -Μακεδονικός Αγιάσματος

Ηρακλής Καβάλας -Ναζιανζός Ν. Καρβάλης

Κεραυνός Καλλιράχης -ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα

23η αγωνιστική

Μ.Α. Φιλίππων -Μακεδονικός  Αμισιανών

ΑΕΚ Καβάλας -Ασπίδα Πολυστύλου

Θεαγένης -Θράκη Γραβούνα

Καβάλα 2004- Ατρόμητος Χαλκερού

Μακεδονικός Αγιάσματος -Ατρόμητος Ακροβουνίου

Ναζιανζός Ν. Καρβάλης -ΠΑΟΚ Καβάλας

Κεραυνός Καλλιράχης-Απόλλων Χρυσοχωρίου

ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα -Ηρακλής Καβάλας

24η αγωνιστική

ΑΕΚ Καβάλας-Μ.Α. Φιλίππων

Μακεδονικός Αμισιανών-Θεαγένης

Ασπίδα Πολυστύλου-Καβάλα 2004

Θράκη Γραβούνα -Μακεδονικός Αγιάσματος

Ατρόμητος Χαλκερού-Ναζιανζός Ν. Καρβάλης

Ατρόμητος Ακροβουνίου-Κεραυνός Καλλιράχης

ΠΑΟΚ Καβάλας -ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα

Απόλλων Χρυσοχωρίου        -Ηρακλής Καβάλας

25η αγωνιστική

Μ.Α. Φιλίππων -Θεαγένης

Καβάλα 2004 -ΑΕΚ Καβάλας

Μακεδονικός Αγιάσματος-Μακεδονικός  Αμισιανών

Ναζιανζός Ν. Καρβάλης-Ασπίδα Πολυστύλου

Κεραυνός Καλλιράχης -Θράκη Γραβούνα

ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα -Ατρόμητος Χαλκερού

Ηρακλής Καβάλας -Ατρόμητος Ακροβουνίου

Απόλλων Χρυσοχωρίου        -ΠΑΟΚ Καβάλας

26η αγωνιστική

Καβάλα 2004-Μ.Α. Φιλίππων

Θεαγένης -Μακεδονικός Αγιάσματος

ΑΕΚ Καβάλας -Ναζιανζός Ν. Καρβάλης

Μακεδονικός  Αμισιανών -Κεραυνός Καλλιράχης

Ασπίδα Πολυστύλου -ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα

Θράκη Γραβούνα -Ηρακλής Καβάλας

Ατρόμητος Χαλκερού -Απόλλων Χρυσοχωρίου

Ατρόμητος Ακροβουνίου-ΠΑΟΚ Καβάλας

27η αγωνιστική

Μ.Α. Φιλίππων -Μακεδονικός Αγιάσματος

Ναζιανζός Ν. Καρβάλης-Καβάλα 2004

Κεραυνός Καλλιράχης -Θεαγένης

ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα -ΑΕΚ Καβάλας

Ηρακλής Καβάλας -Μακεδονικός  Αμισιανών

Απόλλων Χρυσοχωρίου-Ασπίδα Πολυστύλου

ΠΑΟΚ Καβάλας -Θράκη Γραβούνα

Ατρόμητος Ακροβουνίου-Ατρόμητος Χαλκερού

28η αγωνιστική

Ναζιανζός Ν. Καρβάλης -Μ.Α. Φιλίππων

Μακεδονικός Αγιάσματος -Κεραυνός Καλλιράχης

Καβάλα 2004-ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα

Θεαγένης -Ηρακλής Καβάλας

ΑΕΚ Καβάλας -Απόλλων Χρυσοχωρίου

Μακεδονικός  Αμισιανών -ΠΑΟΚ Καβάλας

Ασπίδα Πολυστύλου -Ατρόμητος Ακροβουνίου

Θράκη Γραβούνα -Ατρόμητος Χαλκερού

29η αγωνιστική

Μ.Α. Φιλίππων -Κεραυνός Καλλιράχης

ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα -Ναζιανζός Ν. Καρβάλης

Ηρακλής Καβάλας -Μακεδονικός Αγιάσματος

Απόλλων Χρυσοχωρίου        -Καβάλα 2004

ΠΑΟΚ Καβάλας - Θεαγένης

Ατρόμητος Ακροβουνίου-ΑΕΚ Καβάλας

Ατρόμητος Χαλκερού -Μακεδονικός  Αμισιανών

Θράκη Γραβούνα -Ασπίδα Πολυστύλου

30η αγωνιστική

ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα -Μ.Α. Φιλίππων

Κεραυνός Καλλιράχης -Ηρακλής Καβάλας

Ναζιανζός Ν. Καρβάλης -Απόλλων Χρυσοχωρίου

Μακεδονικός Αγιάσματος -ΠΑΟΚ Καβάλας

Καβάλα 2004-Ατρόμητος Ακροβουνίου

Θεαγένης -Ατρόμητος Χαλκερού

ΑΕΚ Καβάλας -Θράκη Γραβούνα

Μακεδονικός  Αμισιανών -Ασπίδα Πολυστύλου

Read 976 times Last modified on Thursday, 10 September 2020 18:01

Articles by Author

« October 2020 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
eXTReMe Tracker