http Η κλήρωση του Α΄ ομίλου της Β΄ κατηγορίας ΕΠΣ Καβάλας
Monday, 30 August 2021 20:08

Η κλήρωση του Α΄ ομίλου της Β΄ κατηγορίας ΕΠΣ Καβάλας

Written by 
Published in ΕΙΔΗΣΕΙΣ

Με 12 συλλόγους θα πραγματοποιηθεί το πρωτάθλημα του Β Ομίλου της Β' κατηγορίας ΕΠΣΚ.

Το πρόγραμμα 

1η αγωνιστική

Ελπίδες Καβάλας-Κεραυνός Κρηνίδων

Καβάλα 2004-Ασπίδα Πολυστύλου

ΜΑ Φιλίππων-ΑΕΚ Καβάλας

Ηρακλής Καβάλας-ΑΣ Παγγαίου

Μακεδονικός Αμισιανών-Άγιος Λουκάς

Ατρόμητος Ακροβουνίου-ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα

2η αγωνιστική

Καβάλα 2004-Ελπίδες Καβάλας

Κεραυνός Κρηνίδων-ΜΑ Φιλίππων

Ασπίδα Πολυστύλου-Ηρακλής Καβάλας

ΑΕΚ Καβάλας-Μακεδονικός Αμισιανών

ΑΣ Παγγαίο-Ατρόμητος Ακροβουνίου

ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα-Άγιος Λουκάς

3η αγωνιστική

Ελπίδες Καβάλας-ΜΑ Φιλίππων

Ηρακλής Καβάλας-Καβάλα 2004

Μακεδονικός Αμισιανών-Κεραυνός Κρηνίδων

Ατρόμητος Ακροβουνίου-Ασπίδα Πολυστύλου

ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα-ΑΕΚ Καβάλας

4η αγωνιστική

Ηρακλής Καβάλας-Ελπίδες Καβάλας

ΜΑ Φιλίππων-Μακεδονικός Αμισιανών

Καβάλα 2004-Ατρόμητος Ακροβουνίου

Κεραυνός Κρηνίδων-ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα

Ασπίδα Πολυστύλου-Άγιος Λουκάς

ΑΣ Παγγαίο-ΑΕΚ Καβάλας

5η αγωνιστική

Ελπίδες Καβάλας-Μακεδονικός Αμισιανών

Ατρόμητος Ακροβουνίου-Ηρακλής Καβάλας

ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα-ΜΑ Φιλίππων

ΑΣ Παγγαίου-Κεραυνός Κρηνίδων

ΑΕΚ Καβάλας-Ασπίδα Πολυστύλου

6η αγωνιστική

Ατρόμητος Ακροβουνίου-Ελπίδες Καβάλας

Μακεδονικός Αμισιανών-ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα

Ηρακλής Καβάλας-Αγιος Λουκάς

ΜΑ Φιλίππων-ΑΣ Παγγαίο

Καβάλα 2004-ΑΕΚ Καβάλας

Κεραυνός Κρηνίδων-Ασπίδα Πολυστύλου

7η αγωνιστική

Ελπίδες Καβάλας-ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα

Άγιος Λουκάς-Ατρόμητος Ακροβουνίου

ΑΣ Παγγαίο-Μακεδονικός Αμισιανών

ΑΕΚ Καβάλας-Ηρακλής Καβάλας

Ασπίδα Πολυστύλου-ΜΑ Φιλίππων

8η αγωνιστική

Άγιος Λουκάς-Ελπίδες Καβάλας

ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα-ΑΣ Παγγαίο

Ατρόμητος Ακροβουνίου-ΑΕΚ Καβάλας
Μακεδονικός Αμισιανών-Ασπίδα Πολυστύλου

Ηρακλής Καβάλας-Κεραυνός Κρηνίδων

ΜΑ Φιλίππων-Καβάλα 2004

9η αγωνιστική

Ελπίδες Καβάλας-ΑΣ Παγγαίο

ΑΕΚ Καβάλας-Άγιος Λουκάς

Ασπίδα Πολυστύλου-ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα

Κεραυνός Κρηνίδων-Ατρόμητος Ακροβουνίου

Καβάλα 2004-Μακεδονικός Αμισιανών

ΜΑ Φιλίππων-Ηρακλής Καβάλας

10η αγωνιστική

ΑΕΚ Καβάλας-Ελπίδες Καβάλας

ΑΣ Παγγαίο-Ασπίδα Πολυστύλου

Αγιος Λουκάς-Κεραυνός Κρηνίδων

ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα-Καβάλα 2004

Ατρόμητος Ακροβουνίου-ΜΑ Φιλίππων

Μακεδονικός Αμισιανών-Ηρακλής Καβάλας

11η αγωνιστική

Ασπίδα Πολυστύλου-Ελπίδες Καβάλας

Κεραυνός Κρηνίδων-ΑΕΚ Καβάλας

Καβάλα 2004-ΑΣ Παγγαίο

ΜΑ Φιλίππων-Άγιος Λουκάς

Ηρακλής Καβάλας-ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα

Μακεδονικός Αμισιανών-Ατρόμητος Ακροβουνίου 

**Τα παιχνίδια στον 2ο γύρο διεξάγονται αντίστροφα.

 

 

 

 

 

 

 

Read 1204 times Last modified on Monday, 06 September 2021 04:04

Articles by Author

« December 2021 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
eXTReMe Tracker