2ος όμιλος
1η αγωνιστική
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-Ακαδημία Ελπίδες Καβάλας
Α.Ο. Ποταμιάς-Ατρόμητος Ακροβουνίου
Ασπίδα Πολυστύλου-ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα
ΑΕ Πιερέων 2004-Α.Σ. Παγγαίο
Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας-Αίας Παναγίας
Κεραυνός Κρηνίδων-Κεραυνός Ελευθερών
Μακεδονικός Αμισιανών-Α.Ο. Κάρυανης
Ρεπό: Μ.Α. Φιλίππων
2η αγωνιστική
Μ.Α. Φιλίππων-Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
Ακαδημία Ελπίδες Καβάλας-Α.Ο. Ποταμιάς
Ατρόμητος Ακροβουνίου -ΑΕ Πιερέων 2004
ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα -Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας
Α.Σ. Παγγαίο-Κεραυνός Κρηνίδων
Αίας Παναγίας-Α.Ο. Κάρυανης
Κεραυνός Ελευθερών-Μακεδονικός Αμισιανών
Ρεπό: Ασπίδα Πολυστύλου
3η αγωνιστική
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-Α.Ο. Ποταμιάς
Ασπίδα Πολυστύλου-Μ.Α. Φιλίππων
ΑΕ Πιερέων 2004-Ακαδημία Ελπίδες Καβάλας
Κεραυνός Κρηνίδων-Ατρόμητος Ακροβουνίου
Α.Ο. Κάρυανης-ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα
Μακεδονικός Αμισιανών-Α.Σ. Παγγαίο
Αίας Παναγίας -Κεραυνός Ελευθερών
Ρεπό: Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας
4η αγωνιστική
Ασπίδα Πολυστύλου-Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
Α.Ο. Ποταμιάς-ΑΕ Πιερέων 2004
Μ.Α. Φιλίππων-Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας
Ακαδημία Ελπίδες Καβάλας-Κεραυνός Κρηνίδων
Ατρόμητος Ακροβουνίου -Μακεδονικός Αμισιανών
ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα -Κεραυνός Ελευθερών
Α.Σ. Παγγαίο-Αίας Παναγίας
Ρεπό: Α.Ο. Κάρυανης
5η αγωνιστική
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-ΑΕ Πιερέων 2004
Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας-Ασπίδα Πολυστύλου
Κεραυνός Κρηνίδων-Α.Ο. Ποταμιάς
Α.Ο. Κάρυανης-Μ.Α. Φιλίππων
Μακεδονικός Αμισιανών-Ακαδημία Ελπίδες Καβάλας
Αίας Παναγίας -Ατρόμητος Ακροβουνίου
ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα -Α.Σ. Παγγαίο
Ρεπό: Κεραυνός Ελευθερών
6η αγωνιστική
Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας-Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
ΑΕ Πιερέων 2004-Κεραυνός Κρηνίδων
Ασπίδα Πολυστύλου-Α.Ο. Κάρυανης
Α.Ο. Ποταμιάς-Μακεδονικός Αμισιανών
Μ.Α. Φιλίππων-Κεραυνός Ελευθερών
Ακαδημία Ελπίδες Καβάλας-Αίας Παναγίας
Ατρόμητος Ακροβουνίου -ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα
Ρεπό: Α.Σ. Παγγαίο
7η αγωνιστική
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-Κεραυνός Κρηνίδων
Α.Ο. Κάρυανης-Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας
Μακεδονικός Αμισιανών-ΑΕ Πιερέων 2004
Κεραυνός Ελευθερών-Ασπίδα Πολυστύλου
Αίας Παναγίας-Α.Ο. Ποταμιάς
Α.Σ. Παγγαίο-Μ.Α. Φιλίππων
ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα-Ακαδημία Ελπίδες Καβάλας
Ρεπό: Ατρόμητος Ακροβουνίου
8η αγωνιστική
Α.Ο. Κάρυανης-Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
Κεραυνός Κρηνίδων-Μακεδονικός Αμισιανών
Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας-Κεραυνός Ελευθερών
ΑΕ Πιερέων 2004-Αίας Παναγίας
Ασπίδα Πολυστύλου-Α.Σ. Παγγαίο
Α.Ο. Ποταμιάς-ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα
Μ.Α. Φιλίππων-Ατρόμητος Ακροβουνίου
Ρεπό: Ακαδημία Ελπίδες Καβάλας
9η αγωνιστική
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-Μακεδονικός Αμισιανών
Κεραυνός Ελευθερών-Α.Ο. Κάρυανης
Αίας Παναγίας -Κεραυνός Κρηνίδων
Α.Σ. Παγγαίο-Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας
ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα -ΑΕ Πιερέων 2004
Ατρόμητος Ακροβουνίου -Ασπίδα Πολυστύλου
Ακαδημία Ελπίδες Καβάλας-Μ.Α. Φιλίππων
Ρεπό: Α.Ο. Ποταμιάς
10η αγωνιστική
Κεραυνός Ελευθερών--Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
Μακεδονικός Αμισιανών-Αίας Παναγίας
Α.Ο. Κάρυανης-Α.Σ. Παγγαίο
Κεραυνός Κρηνίδων-ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα
Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας-Ατρόμητος Ακροβουνίου
Ασπίδα Πολυστύλου-Ακαδημία Ελπίδες Καβάλας
Α.Ο. Ποταμιάς-Μ.Α. Φιλίππων
Ρεπό: ΑΕ Πιερέων 2004
11η αγωνιστική
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-Αίας Παναγίας
Α.Σ. Παγγαίο-Κεραυνός Ελευθερών
ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα -Μακεδονικός Αμισιανών
Ατρόμητος Ακροβουνίου -Α.Ο. Κάρυανης
Ακαδημία Ελπίδες Καβάλας-Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας
Μ.Α. Φιλίππων-ΑΕ Πιερέων 2004
Α.Ο. Ποταμιάς-Ασπίδα Πολυστύλου
Ρεπό: Κεραυνός Κρηνίδων
12η αγωνιστική
Α.Σ. Παγγαίο-Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
Αίας Παναγίας -ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα
Κεραυνός Ελευθερών-Ατρόμητος Ακροβουνίου
Α.Ο. Κάρυανης-Ακαδημία Ελπίδες Καβάλας
Κεραυνός Κρηνίδων-Μ.Α. Φιλίππων
Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας-Α.Ο. Ποταμιάς
ΑΕ Πιερέων 2004-Ασπίδα Πολυστύλου
Ρεπό: Μακεδονικός Αμισιανών
13η αγωνιστική
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα
Ατρόμητος Ακροβουνίου -Α.Σ. Παγγαίο
Ακαδημία Ελπίδες Καβάλας-Κεραυνός Ελευθερών
Μ.Α. Φιλίππων-Μακεδονικός Αμισιανών
Α.Ο. Ποταμιάς-Α.Ο. Κάρυανης
Ασπίδα Πολυστύλου-Κεραυνός Κρηνίδων
ΑΕ Πιερέων 2004-Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας
Ρεπό: Αίας Παναγίας
14η αγωνιστική
Ατρόμητος Ακροβουνίου -Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
Α.Σ. Παγγαίο-Ακαδημία Ελπίδες Καβάλας
Αίας Παναγίας -Μ.Α. Φιλίππων
Κεραυνός Ελευθερών-Α.Ο. Ποταμιάς
Μακεδονικός Αμισιανών-Ασπίδα Πολυστύλου
Α.Ο. Κάρυανης-ΑΕ Πιερέων 2004
Κεραυνός Κρηνίδων-Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας
Ρεπό: ΑΟΚ Αγίου Ανδρέα
15η αγωνιστική
Ακαδημία Ελπίδες Καβάλας-Ατρόμητος Ακροβουνίου
Μ.Α. Φιλίππων-ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα
Α.Ο. Ποταμιάς-Α.Σ. Παγγαίο
Ασπίδα Πολυστύλου-Αίας Παναγίας
ΑΕ Πιερέων 2004-Κεραυνός Ελευθερών
Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας-Μακεδονικός Αμισιανών
Κεραυνός Κρηνίδων-Α.Ο. Κάρυανης
Ρεπό: Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
16η αγωνιστική
Ακαδημία Ελπίδες Καβάλας-Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
Ατρόμητος Ακροβουνίου -Α.Ο. Ποταμιάς
ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα -Ασπίδα Πολυστύλου
Α.Σ. Παγγαίο-ΑΕ Πιερέων 2004
Αίας Παναγίας -Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας
Κεραυνός Ελευθερών-Κεραυνός Κρηνίδων
Α.Ο. Κάρυανης-Μακεδονικός Αμισιανών
Ρεπό: Μ.Α. Φιλίππων
17η αγωνιστική
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-Μ.Α. Φιλίππων
Α.Ο. Ποταμιάς-Ακαδημία Ελπίδες Καβάλας
ΑΕ Πιερέων 2004-Ατρόμητος Ακροβουνίου
Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας-ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα
Κεραυνός Κρηνίδων-Α.Σ. Παγγαίο
Α.Ο. Κάρυανης-Αίας Παναγίας
Μακεδονικός Αμισιανών-Κεραυνός Ελευθερών
Ρεπό: Ασπίδα Πολυστύλου
18η αγωνιστική
Α.Ο. Ποταμιάς-Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
Μ.Α. Φιλίππων-Ασπίδα Πολυστύλου
Ακαδημία Ελπίδες Καβάλας-ΑΕ Πιερέων 2004
Ατρόμητος Ακροβουνίου -Κεραυνός Κρηνίδων
ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα -Α.Ο. Κάρυανης
Α.Σ. Παγγαίο-Μακεδονικός Αμισιανών
Κεραυνός Ελευθερών-Αίας Παναγίας
Ρεπό: Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας
19η αγωνιστική
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-Ασπίδα Πολυστύλου
ΑΕ Πιερέων 2004-Α.Ο. Ποταμιάς
Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας-Μ.Α. Φιλίππων
Κεραυνός Κρηνίδων-Ακαδημία Ελπίδες Καβάλας
Μακεδονικός Αμισιανών-Ατρόμητος Ακροβουνίου
Κεραυνός Ελευθερών-ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα
Αίας Παναγίας -Α.Σ. Παγγαίο
Ρεπό: Α.Ο. Κάρυανης
20η αγωνιστική
ΑΕ Πιερέων 2004-Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
Ασπίδα Πολυστύλου-Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας
Α.Ο. Ποταμιάς-Κεραυνός Κρηνίδων
Μ.Α. Φιλίππων-Α.Ο. Κάρυανης
Ακαδημία Ελπίδες Καβάλας-Μακεδονικός Αμισιανών
Ατρόμητος Ακροβουνίου- Αίας Παναγίας
Α.Σ. Παγγαίο-ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα
Ρεπό: Κεραυνός Ελευθερών
21η αγωνιστική
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας
Κεραυνός Κρηνίδων-ΑΕ Πιερέων 2004
Α.Ο. Κάρυανης-Ασπίδα Πολυστύλου
Μακεδονικός Αμισιανών-Α.Ο. Ποταμιάς
Κεραυνός Ελευθερών-Μ.Α. Φιλίππων
Αίας Παναγίας-Ακαδημία Ελπίδες Καβάλας
ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα -Ατρόμητος Ακροβουνίου
Ρεπό: Α.Σ. Παγγαίο
22η αγωνιστική
Κεραυνός Κρηνίδων-Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας-Α.Ο. Κάρυανης
ΑΕ Πιερέων 2004-Μακεδονικός Αμισιανών
Ασπίδα Πολυστύλου-Κεραυνός Ελευθερών
Α.Ο. Ποταμιάς-Αίας Παναγίας
Μ.Α. Φιλίππων-Α.Σ. Παγγαίο
Ακαδημία Ελπίδες Καβάλας-ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα
Ρεπό: Ατρόμητος Ακροβουνίου
23η αγωνιστική
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-Α.Ο. Κάρυανης
Μακεδονικός Αμισιανών-Κεραυνός Κρηνίδων
Κεραυνός Ελευθερών-Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας
Αίας Παναγίας-ΑΕ Πιερέων 2004
Α.Σ. Παγγαίο-Ασπίδα Πολυστύλου
ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα -Α.Ο. Ποταμιάς
Ατρόμητος Ακροβουνίου -Μ.Α. Φιλίππων
Ρεπό: Ακαδημία Ελπίδες Καβάλας
24η αγωνιστική
Μακεδονικός Αμισιανών-Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
Α.Ο. Κάρυανης-Κεραυνός Ελευθερών
Κεραυνός Κρηνίδων-Αίας Παναγίας
Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας-Α.Σ. Παγγαίο
ΑΕ Πιερέων 2004-ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα
Ασπίδα Πολυστύλου-Ατρόμητος Ακροβουνίου
Μ.Α. Φιλίππων-Ακαδημία Ελπίδες Καβάλας
Ρεπό: Α.Ο. Ποταμιάς
25η αγωνιστική
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-Κεραυνός Ελευθερών
Αίας Παναγίας -Μακεδονικός Αμισιανών
Α.Σ. Παγγαίο-Α.Ο. Κάρυανης
ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα-Κεραυνός Κρηνίδων
Ατρόμητος Ακροβουνίου -Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας
Ακαδημία Ελπίδες Καβάλας-Ασπίδα Πολυστύλου
Μ.Α. Φιλίππων-Α.Ο. Ποταμιάς
Ρεπό: ΑΕ Πιερέων 2004
26η αγωνιστική
Αίας Παναγίας-Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
Κεραυνός Ελευθερών-Α.Σ. Παγγαίο
Μακεδονικός Αμισιανών-ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα
Α.Ο. Κάρυανης-Ατρόμητος Ακροβουνίου
Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας-Ακαδημία Ελπίδες Καβάλας
ΑΕ Πιερέων 2004-Μ.Α. Φιλίππων
Ασπίδα Πολυστύλου-Α.Ο. Ποταμιάς
Ρεπό: Κεραυνός Κρηνίδων
27η αγωνιστική
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-Α.Σ. Παγγαίο
ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα -Αίας Παναγίας
Ατρόμητος Ακροβουνίου -Κεραυνός Ελευθερών
Ακαδημία Ελπίδες Καβάλας-Α.Ο. Κάρυανης
Μ.Α. Φιλίππων-Κεραυνός Κρηνίδων
Α.Ο. Ποταμιάς-Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας
Ασπίδα Πολυστύλου-ΑΕ Πιερέων 2004
Ρεπό: Μακεδονικός Αμισιανών
28η αγωνιστική
ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα -Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
Α.Σ. Παγγαίο-Ατρόμητος Ακροβουνίου
Κεραυνός Ελευθερών-Ακαδημία Ελπίδες Καβάλας
Μακεδονικός Αμισιανών-Μ.Α. Φιλίππων
Α.Ο. Κάρυανης-Α.Ο. Ποταμιάς
Κεραυνός Κρηνίδων-Ασπίδα Πολυστύλου
Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας-ΑΕ Πιερέων 2004
Ρεπό: Αίας Παναγίας
29η αγωνιστική
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-Ατρόμητος Ακροβουνίου
Ακαδημία Ελπίδες Καβάλας-Α.Σ. Παγγαίο
Μ.Α. Φιλίππων-Αίας Παναγίας
Α.Ο. Ποταμιάς-Κεραυνός Ελευθερών
Ασπίδα Πολυστύλου-Μακεδονικός Αμισιανών
ΑΕ Πιερέων 2004-Α.Ο. Κάρυανης
Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας-Κεραυνός Κρηνίδων
Ρεπό: ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα
30η αγωνιστική
Ατρόμητος Ακροβουνίου -Ακαδημία Ελπίδες Καβάλας
ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα -Μ.Α. Φιλίππων
Α.Σ. Παγγαίο-Α.Ο. Ποταμιάς
Αίας Παναγίας -Ασπίδα Πολυστύλου
Κεραυνός Ελευθερών-ΑΕ Πιερέων 2004
Μακεδονικός Αμισιανών-Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας
Α.Ο. Κάρυανης-Κεραυνός Κρηνίδων
Ρεπό: Βυζάντιο Κοκκινοχώματος