Οι αγώνες, ανά κατηγορία, είναι οι εξής:
Κ-16 Α' Όμιλος
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΑΡΥΑΣ-ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ, Σάββατο 8/2/2020, ώρα 12:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ, Σάββατο 8/2/2020, ώρα 12:00
MUNDIALITO-Α.Ο.Κ., Σάββατο 8/2/2020, ώρα 12:00
Κ-16 Β' Όμιλος
ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ - ΦΡΙΞΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ, Σάββατο 8/2/2020, ώρα 12:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΠΙΔΕΣ - Α.Ε. ΚΑΒΑΛΑΣ, Κυριακή 9/2/2020, ώρα 12:00
Εξ' αναβολής
ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ, Σάββατο 15/2/2020, ώρα 12:00
Α.Ε. ΚΑΒΑΛΑΣ - ΦΡΙΞΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ, Σάββατο 15/2/2020, ώρα 10:00
Κ-14 Α' Όμιλος
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ - ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ, Σάββατο 8/2/2020, ώρα 10:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ Α' - ΒΥΡΩΝΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ, Σάββατο 8/2/2020, ώρα 10:00
MUNDIALITO - Α.Ο.Κ., Σάββατο 8/2/2020, ώρα 10:00
Εξ' αναβολής
ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ, Κυριακή 16/2/2020, ώρα 10:00
Α.Ο.Κ. - MUNDIALITO, Τετάρτη 12/2/2020, ώρα 16:00
Κ-14 Β' Όμιλος
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ Β' - Α.Ε. ΚΑΒΑΛΑΣ, Σάββατο 8/2/2020, ώρα 10:00
ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ - ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ, Σάββατο 8/2/2020, ώρα 10:00
ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ - ΦΡΙΞΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ, Σάββατο 8/2/2020, ώρα 10:00
Εξ' αναβολής
ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ - ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ, Σάββατο 15/2/2020, ώρα 10:00
Κ-14 9x9 Όμιλος
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ - ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ, Σάββατο 8/2/2020, ώρα 10:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ - ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ, Σάββατο 8/2/2020, ώρα 10:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΠΙΔΕΣ, Σάββατο 8/2/2020, ώρα 10:00
Εξ' αναβολής
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ, Τετάρτη 5/2/2020, ώρα 16:00
ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ, Τετάρτη 12/2/2020, ώρα 16:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ - ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ, Σάββατο 15/2/2020, ώρα 10:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ, Σάββατο 15/2/2020, ώρα 10:00
Κ-12 Α' Όμιλος
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΠΙΔΕΣ - Α.Ο.Κ. Α', Κυριακή 9/2/2020, ώρα 12:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ - MUNDIALITO, Κυριακή 9/2/2020, ώρα 12:00
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΑΡΥΑΣ - ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ, Κυριακή 9/2/2020, ώρα 12:00
ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΠΙΔΕΣ, Κυριακή 16/2/2020, ώρα 12:00
ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ, Κυριακή 16/2/2020, ώρα 12:00
MUNDIALITO - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΑΡΥΑΣ, Κυριακή 16/2/2020, ώρα 12:00
Εξ' αναβολής
ΕΘΝΙΚΟΣ ΝΕΑΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ, Σάββατο 8/2/2020, ώρα 12:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΠΙΔΕΣ - MUNDIALITO, Τετάρτη 12/2/2020, ώρα 16:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ - ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ, Σάββατο 15/2/2020, ώρα 12:00
Κ-12 Β' Όμιλος
Α.Ε. ΚΑΒΑΛΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ, Κυριακή 9/2/2020, ώρα 12:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ - ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ, Κυριακή 9/2/2020, ώρα 12:00
ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ, ΦΡΙΞΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ, Κυριακή 9/2/2020, ώρα 12:00
ΦΡΙΞΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ - Α.Ε. ΚΑΒΑΛΑΣ, Κυριακή 16/2/2020, ώρα 12:00
ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ, Κυριακή 16/2/2020, ώρα 12:00
ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ - ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ, Κυριακή 16/2/2020, ώρα 12:00
Εξ' αναβολής
ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ - ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ, Σάββατο 8/2/2020, ώρα 12:00
Κ-12 Γ' Όμιλος
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ Β' - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ, Κυριακή 9/2/2020, ώρα 12:00
Α.Ο.Κ. Β' - Α.Ε. ΚΑΒΑΛΑΣ Β', Κυριακή 9/2/2020, ώρα 12:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ, Κυριακή 9/2/2020, ώρα 12:00
Εξ' αναβολής
Α.Ε. ΚΑΒΑΛΑΣ Β' - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ, Σάββατο 15/2/2020, ώρα 10:00
ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ - Α.Ο.Κ. Β', Σάββατο 15/2/2020, ώρα 12:00
Κ-10 Α' Όμιλος
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΠΙΔΕΣ - Α.Ο. ΚΑΒΑΛΑ, Κυριακή 9/2/2020, ώρα 10:30
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ - MUNDIALITO, Κυριακή 9/2/2020, ώρα 10:30
ΒΥΡΩΝΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ - ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ, Κυριακή 9/2/2020, ώρα 10:30
Α.Ε. ΚΑΒΑΛΑΣ Β' - ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ, Κυριακή 9/2/2020, ώρα 10:30
ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΠΙΔΕΣ, Κυριακή 16/2/2020, ώρα 10:30
ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ, Κυριακή 16/2/2020, ώρα 10:30
MUNDIALITO - Α.Ε. ΚΑΒΑΛΑΣ Β', Κυριακή 16/2/2020, ώρα 10:30
ΒΥΡΩΝΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ - Α.Ο. ΚΑΒΑΛΑ, Κυριακή 16/2/2020, ώρα 10:30
Εξ' αναβολής
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ - ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ ΝΕΑΣ ΚΑΡΒΑΛΗΣ, Τετάρτη 5/2/2020, ώρα 16:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ - Α.Ο.Κ., Τετάρτη 12/2/2020, ώρα 16:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ - ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ, Σάββατο 15/2/2020, ώρα 10:00
Α.Ο.Κ. - ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ, Σάββατο 15/2/2020, ώρα 10:00
Α.Ε. ΚΑΒΑΛΑΣ Β' - ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ ΝΕΑΣ ΚΑΡΒΑΛΗΣ, Σάββατο 15/2/2020, ώρα 10:00
Κ-10 Β' Όμιλος
Α.Ε. ΚΑΒΑΛΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ, Κυριακή 9/2/2020, ώρα 10:30
ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ - ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ, Κυριακή 9/2/2020, ώρα 10:30
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ - ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ, Κυριακή 9/2/2020, ώρα 10:30
ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ - ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ, Κυριακή 9/2/2020, ώρα 10:30
ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ - Α.Ε. ΚΑΒΑΛΑΣ, Κυριακή 16/2/2020, ώρα 10:30
ΘΕΑΓΕΝΗΣ - ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ, Κυριακή 16/2/2020, ώρα 10:30
ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ - ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ, Κυριακή 16/2/2020, ώρα 10:30
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ, Κυριακή 16/2/2020, ώρα 10:30
Εξ' αναβολής
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ - ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ, Τετάρτη 5/2/2020, ώρα 16:00
ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ, Σάββατο 8/2/2020, ώρα 10:30
ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ - ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ, Κυριακή 9/2/2020, ώρα 10:30
ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ, Σάββατο 15/2/2020, ώρα 10:00
ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ, Σάββατο 15/2/2020, ώρα 10:30