http Γ΄ Εθνική: Το πρόγραμμα του 1ου ομίλου
Tuesday, 08 September 2020 08:34

Γ΄ Εθνική: Το πρόγραμμα του 1ου ομίλου

Written by 
Published in ΕΙΔΗΣΕΙΣ

Πραγματοποιήθηκε στα γραφεία της ΕΠΟ η κλήρωση του πρωταθλήματος της Γ΄ Εθνικής.

Στον 1ο όμιλο την ΕΠΣ Καβάλας εκπροσωπούν ο Νέστος Χρυσούπολης, ο Αετός Οφρυνίου και ο Μ.Α. Ορφανίου. Επίσης συμμετέχουν οι Αλεξανδρούπολη FC, ΑΕ Διδυμότειχου, Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου, Ελπίδα Σαππών, Άρης Αβάτου, Ορφέας Ξάνθης, Αναγέννηση Θαλασσιάς, Πανδραμαϊκός, ΑΕ Αμπελοκήπων, Απόλλων Παραλιμνίου, ΑΕ Ευόσμου, Εθνικός Σοχού, Ηρακλής Αμπελοκήπων.

Η πρώτη σέντρα ορίστηκε για τις 11/10/20 και η λήξη στις 18/4/2021. Στην πρεμιέρα θα γίνει το τοπικό ντέρμπι Νέστος-Αετός και ακολουθούν στις 9η αγωνιστική του ματς Αετός Οφρυνίου-ΜΑ Ορφανίου και στην 12η το Νέστος-ΜΑ Ορφανίου. Αναλυτικά, το πρόγραμμα του 1ου ομίλου:

1η αγωνιστική (16η) 

Απόλλων Παραλιμνίου – Άρης Αβάτου
Αλεξανδρούπολη FC – Πανδραμαϊκός
Δόξα Σιδηροχωρίου – ΑΕ Διδυμότειχου
Νέστος Χρυσούπολης – Μέγας Αλέξανδρος Ορφανού
Αετός Οφρυνίου – ΑΕ Ευόσμου
Αναγέννηση Θαλασσιάς – Ελπίδα Σαππών
ΑΕ Αμπελοκήπων – Εθνικός Σοχού
Ορφέας Ξάνθης – Ηρακλής Αμπελοκήπων

2η αγωνιστική (17η) 

Αλεξανδρούπολη FC – Απόλλων Παραλιμνίου
Άρης Αβάτου – Δόξα Σιδηροχωρίου
Πανδραμαϊκός – Νέστος Χρυσούπολης
ΑΕ Διδυμότειχου – Αετός Οφρυνίου
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – Αναγέννηση Θαλασσιάς
ΑΕ Ευόσμου – ΑΕ Αμπελοκήπων
Ελπίδα Σαππών – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Εθνικός Σοχού – Ορφέας Ξάνθης

3η αγωνιστική (18η)

Απόλλων Παραλιμνίου – Δόξα Σιδηροχωρίου
Νέστος Χρυσούπολης – Αλεξανδρούπολη FC
Αετός Οφρυνίου – Άρης Αβάτου
Αναγέννηση Θαλασσιάς – Πανδραμαϊκός
ΑΕ Αμπελοκήπων – ΑΕ Διδυμότειχου
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Μέγας Αλέξανδρος Ορφανού
Ορφέας Ξάνθης – ΑΕ Ευόσμου
Ελπίδα Σαππών – Εθνικός Σοχού

4η αγωνιστική  (19η)

Νέστος Χρυσούπολης – Απόλλων Παραλιμνίου
Δόξα Σιδηροχωρίου – Αετός Οφρυνίου
Αλεξανδρούπολη FC – Αναγέννηση Θαλασσιάς
Άρης Αβάτου – ΑΕ Αμπελοκήπων
Πανδραμαϊκός – Ηρακλής Αμπελοκήπων
ΑΕ Διδυμότειχου – Ορφέας Ξάνθης
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – Εθνικός Σοχού
ΑΕ Ευόσμου – Ελπίδα Σαππών

5η αγωνιστική (20η)

Απόλλων Παραλιμνίου – Αετός Οφρυνίου
Αναγέννηση Θαλασσιάς – Νέστος Χρυσούπολης
ΑΕ Αμπελοκήπων – Δόξα Σιδηροχωρίου
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Αλεξανδρούπολη FC
Ορφέας Ξάνθης – Άρης Αβάτου
Εθνικός Σοχού  – Πανδραμαϊκός
Ελπίδα Σαππών – ΑΕ Διδυμότειχου
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – ΑΕ Ευόσμου

6η αγωνιστική (21η)

Αναγέννηση Θαλασσιάς – Απόλλων Παραλιμνίου

Αετός Οφρυνίου – ΑΕ Αμπελοκήπων
Νέστος Χρυσούπολης – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Δόξα Σιδηροχωρίου – Ορφέας Ξάνθης
Αλεξανδρούπολη FC – Εθνικός Σοχού
Άρης Αβάτου – Ελπίδα Σαππών
Πανδραμαϊκός – ΑΕ Ευόσμου
ΑΕ Διδυμότειχου – Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου

7η αγωνιστική (22η) 

Απόλλων Παραλιμνίου – ΑΕ Αμπελοκήπων
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Αναγέννηση Θαλασσιάς
Ορφέας Ξάνθης – Αετός Οφρυνίου
Εθνικός Σοχού – Νέστος Χρυσούπολης
Ελπίδα Σαππών – Δόξα Σιδηροχωρίου
ΑΕ Ευόσμου – Αλεξανδρούπολη FC
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – Άρης Αβάτου
Πανδραμαϊκός – ΑΕ Διδυμότειχου

8η αγωνιστική (23η) 

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Απόλλων Παραλιμνίου
ΑΕ Αμπελοκήπων – Ορφέας Ξάνθης
Αναγέννηση Θαλασσιάς – Εθνικός Σοχού
Αετός Οφρυνίου – Ελπίδα Σαππών
Νέστος Χρυσούπολης – ΑΕ Ευόσμου
Δόξα Σιδηροχωρίου – Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου
Αλεξανδρούπολη FC – ΑΕ Διδυμότειχου
Άρης Αβάτου – Πανδραμαϊκός

9η αγωνιστική (24η) 

Απόλλων Παραλιμνίου – Ορφέας Ξάνθης
Εθνικός Σοχού – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Ελπίδα Σαππών – ΑΕ Αμπελοκήπων
ΑΕ Ευόσμου – Αναγέννηση Θαλασσιάς
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – Αετός Οφρυνίου
ΑΕ Διδυμότειχου – Νέστος Χρυσούπολης
Πανδραμαϊκός – Δόξα Σιδηροχωρίου
Άρης Αβάτου – Αλεξανδρούπολη FC

10η αγωνιστική (25η) 

Εθνικός Σοχού– Απόλλων Παραλιμνίου
Ορφέας Ξάνθης – Ελπίδα Σαππών
Ηρακλής Αμπελοκήπων – ΑΕ Ευόσμου
ΑΕ Αμπελοκήπων – Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου
Αναγέννηση Θαλασσιάς – ΑΕ Διδυμότειχου
Αετός Οφρυνίου – Πανδραμαϊκός
Νέστος Χρυσούπολης – Άρης Αβάτου
Δόξα Σιδηροχωρίου – Αλεξανδρούπολη FC

11η αγωνιστική (26η) 

Απόλλων Παραλιμνίου – Ελπίδα Σαππών
ΑΕ Ευόσμου – Εθνικός Σοχού
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – Ορφέας Ξάνθης
ΑΕ Διδυμότειχου – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Πανδραμαϊκός – ΑΕ Αμπελοκήπων
Άρης Αβάτου – Αναγέννηση Θαλασσιάς
Αλεξανδρούπολη FC – Αετός Οφρυνίου
Δόξα Σιδηροχωρίου – Νέστος Χρυσούπολης

12η αγωνιστική (27η) 

ΑΕ Ευόσμου – Απόλλων Παραλιμνίου
Ελπίδα Σαππών –Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου

Εθνικός Σοχού – ΑΕ Διδυμότειχου

Ορφέας Ξάνθης – Πανδραμαϊκός
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Άρης Αβάτου
ΑΕ Αμπελοκήπων – Αλεξανδρούπολη FC
Αναγέννηση Θαλασσιάς – Δόξα Σιδηροχωρίου
Αετός Οφρυνίου– Νέστος Χρυσούπολης

13η αγωνιστική (28η) 

Απόλλων Παραλιμνίου – Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου
ΑΕ Διδυμότειχου – ΑΕ Ευόσμου
Πανδραμαϊκός – Ελπίδα Σαππών
Άρης Αβάτου – Εθνικός Σοχού
Αλεξανδρούπολη FC – Ορφέας Ξάνθης
Δόξα Σιδηροχωρίου – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Νέστος Χρυσούπολης – ΑΕ Αμπελοκήπων
Αετός Οφρυνίου– Αναγέννηση Θαλασσιάς

14η αγωνιστική (29η) 

ΑΕ Διδυμότειχου – Απόλλων Παραλιμνίου
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – Πανδραμαϊκός
ΑΕ Ευόσμου – Άρης Αβάτου
Ελπίδα Σαππών – Αλεξανδρούπολη FC
Εθνικός Σοχού – Δόξα Σιδηροχωρίου
Ορφέας Ξάνθης – Νέστος Χρυσούπολης
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Αετός Οφρυνίου
ΑΕ Αμπελοκήπων – Αναγέννηση Θαλασσιάς

15η αγωνιστική (30η) 

Απόλλων Παραλιμνίου – Πανδραμαϊκός

Άρης Αβάτου – ΑΕ Διδυμότειχου
Αλεξανδρούπολη FC – Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου
Δόξα Σιδηροχωρίου – ΑΕ Ευόσμου
Νέστος Χρυσούπολης – Ελπίδα Σαπών
Αετός Οφρυνίου – Εθνικός Σοχού
Αναγέννηση Θαλασσιάς – Ορφέας Ξάνθης
ΑΕ Αμπελοκήπων – Ηρακλής Αμπελοκήπων

 
Read 581 times Last modified on Wednesday, 09 September 2020 09:14

Articles by Author

« March 2021 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
eXTReMe Tracker