Οι νέες ημερομηνίες και ώρες έχουν αναρτηθεί στη ιστοσελίδα της Ένωσης για όλους τους ενδιαφερόμενους. Αναλυτικά,
Το πρόγραμμα των αναβληθέντων αγώνων, ανά κατηγορία, έχει ως εξής:
Κ-16 Α' Όμιλος
ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ-MUNDIALITO, Τετάρτη 29/1/2020, ώρα 16:00
Κ-16 Β' Όμιλος
ΘΕΑΓΕΝΗΣ-ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ, Σάββατο 15/2/2020, ώρα 12:00
Κ-14 Α' Όμιλος
ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ, Κυριακή 16/2/2020, ώρα 10:00
Α.Ο.Κ. - MUNDIALITO, Τετάρτη 29/1/2020, ώρα 16:00
Κ-14 Β' Όμιλος
ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ Β', Τετάρτη 29/1/2020, ώρα 16:00
ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ-ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ, Σάββατο 15/2/2020, ώρα 10:00
Κ-14 9x9 Όμιλος
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ - ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ, Σάββατο 15/2/2020, ώρα 10:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ, Σάββατο 15/2/2020, ώρα 10:00
ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ, Τετάρτη 29/1/2020, ώρα 16:00
Κ-12 Α' Όμιλος
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ - ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ, Σάββατο 15/2/2020, ώρα 12:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΝΕΑΣ ΚΑΡΥΑΣ - Α.Ο.Κ. Α', Σάββατο 18/1/2020, ώρα 10:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ - ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ ΝΕΑΣ ΚΑΡΒΑΛΗΣ, Σάββατο 25/1/2020, ώρα 12:00
Α.Ο.Κ. Α' - ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ, Σάββατο 1/2/2020, ώρα 13:30
ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ - MUNDIALITO, Σάββατο 25/1/2020, ώρα 12:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΝΕΑΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ, Σάββατο 8/2/2020, ώρα 12:00
Κ-12 Β' Όμιλος
ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ - ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ, Σάββατο 25/1/2020, ώρα 12:00
ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ - ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ, Σάββατο 8/2/2020, ώρα 12:00
Κ-12 Γ' Όμιλος
Α.Ε. ΚΑΒΑΛΑΣ Β' - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ, Σάββατο 15/2/2020, ώρα 10:00
ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ - Α.Ο.Κ. Β', Σάββατο 15/2/2020, ώρα 12:00
Κ-10 Α' Όμιλος
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ - ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ, Σάββατο 15/2/2020, ώρα 10:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ - ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ ΝΕΑΣ ΚΑΡΒΑΛΗΣ, Τετάρτη 29/1/2020, ώρα 16:00
Α.Ο.Κ. - ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ, Σάββατο 15/2/2020, ώρα 10:00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ - MUNDIALITO, Σάββατο 1/2/2020, ώρα 10:00
Α.Ε. ΚΑΒΑΛΑΣ Β' - ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ ΝΕΑΣ ΚΑΡΒΑΛΗΣ, Σάββατο 15/2/2020, ώρα 10:00
ΒΥΡΩΝΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ, Σάββατο 25/1/2020, ώρα 10:00
Κ-10 Β' Όμιλος
Α.Ε. ΚΑΒΑΛΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ, Σάββατο 25/1/2020, ώρα 12:00
ΘΕΑΓΕΝΗΣ- ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ, Σάββατο 25/1/2020, ώρα 10:30
ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ, Σάββατο 15/2/2020, ώρα 10:00
ΘΕΑΓΕΝΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ, Σάββατο 15/2/2020, ώρα 10:30
ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ - ΘΕΑΓΕΝΗΣ, Κυριακή 9/2/2020, ώρα 10:30
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ - ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ, Σάββατο 25/1/2020, ώρα 12:00