http ΕΠΣΚ: Έγινε η κλήρωση Κυπέλλου, σέντρα στις 11-12/9
Tuesday, 07 September 2021 18:01

ΕΠΣΚ: Έγινε η κλήρωση Κυπέλλου, σέντρα στις 11-12/9

Written by 
Published in ΕΙΔΗΣΕΙΣ

Έγινε το απόγευμα της Τρίτης 7/9 η κλήρωση των πρώτης φάσης του Κυπέλλου ΕΠΣ Καβάλας και το Σαββατοκύριακο 11-12/9 θα γίνει η πρώτη σέντρα της χρονιάς.

Οι συμμετέχοντες χωρίστηκαν σε 9 ομίλους και οι ομάδες της Α΄ κατηγορίας όποτε έβγαιναν γηπεδούχες πήγαιναν ως φιλοξενούμενοι.

Το πρόγραμμα

1ος   Όμιλος

1η αγωνιστική

ΑΟ Ποταμιάς-Άρης Πρίνου

Θεαγένης-Αίας Παναγίας

2η αγωνιστική

Θεαγένης-ΑΟ Ποταμιάς

Αίας Παναγίας-Άρης Πρίνου

3η αγωνιστική

Θεαγένης-Άρης Πρίνου

Αίας Παναγίας-ΑΟ Ποταμιάς

2ος  Όμιλος

1η αγωνιστική

Δόξα Θεολόγου-Αναγέννηση Λιμεναρίων

Ρεπό: Κεραυνός Καλλιράχης

2η αγωνιστική

Κεραυνός Καλλιράχης-Αναγέννηση Λιμεναρίων

Ρεπό: Δόξα Θεολόγου

3η αγωνιστική

Κεραυνός Καλλιράχης-Δόξα Θεολόγου

Ρεπό: Αναγέννηση Λιμεναρίων

3ος Όμιλος

1η αγωνιστική

Απόλλων Χρυσοχωρίου-Άρης Πηγών

Πανιώνιος Ξεριά-Μακεδονικός Αγιάσματος

2η αγωνιστική

Πανιώνιος Ξεριά-Απόλλων Χρυσοχωρίου

Μακεδονικός Αγιάσματος-Άρης Πηγών

3η αγωνιστική

Πανιώνιος Ξεριά-Αρης Πηγών

Μακεδονικός Αγιάσματος-Απόλλων Χρυσοχωρίου

4ος Όμιλος

1η αγωνιστική

Καβάλα 2004-Ναζιανζός

Άγιος Λουκάς-Ατρόμητος Χαλκερού

2η αγωνιστική

Άγιος Λουκάς-Ναζιανζός

Καβάλα 2004-Ατρόμητος  Χαλκερού

3η αγωνιστική

Καβάλα 2004 –Άγιος Λουκάς

Ατρόμητος Χαλκερού-Ναζιανζός

5ος Όμιλος

1η αγωνιστική

ΠΑΟΚ-Βύρωνας

Ηρακλής Καβάλας-ΑΕΚ Καβάλας

2η αγωνιστική

Ηρακλής Καβάλας-Βύρωνας

ΠΑΟΚ-ΑΕΚ Καβάλας

3η αγωνιστική

ΠΑΟΚ-Ηρακλής Καβάλας

ΑΕΚ Καβάλας-Βύρωνας

6ος  Όμιλος

1η αγωνιστική

ΜΑ Φιλίππων-Δόξα Αμυγδαλεώνα

Ασπίδα Πολυστύλου-Άρης Ζυγού

2η αγωνιστική

Ασπίδα Πολυστύλου-Δόξα Αμυγδαλεώνα

ΜΑ Φιλίππων-Άρης Ζυγού

3η αγωνιστική

ΜΑ Φιλίππων-Ασπίδα Πολυστύλου

Άρης Ζυγού-Δόξα Αμυγδαλεώνα

7ος Όμιλος

1η αγωνιστική

Κεραυνός Κρηνίδων-Αετός Οφρυνίου

ΑΣ Παγγαίο-Ένωση Παγ. Δρυάδας

2η αγωνιστική

Κεραυνός Κρηνίδων-Ένωση Παγ. Δρυάδας

ΑΣ Παγγαίο-Αετός Οφρυνίου

3η αγωνιστική

Αετός Οφρυνίου- Ένωση Παγγαιϊκου Δρυάδας

ΑΣ Παγγαίο-Κεραυνός Κρηνίδων

8ος  Όμιλος

1η αγωνιστική

Ελπίδες Καβάλας-Ορφέας

Μακεδονικός Αμισιανών-Βυζάντιο

2η αγωνιστική

Μακεδονικός Αμισιανών-Ορφέας

Ελπίδες- Βυζάντιο

3η αγωνιστική

Ελπίδες-Μακεδονικός Αμισιανών

Βυζάντιο-Ορφέας

9ος Όμιλος

1η αγωνιστική

Ατρόμητος Ακροβουνίου-Βρασίδας

ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα-Κεραυνός Ελευθερών

2η αγωνιστική

Ατρόμητος Ακροβουνίου-Κεραυνός Ελευθερών

ΠΑΟΚ αγίου Ανδρέα-Βρασίδας

3η αγωνιστική

Βρασίδας-Κεραυνός Ελευθερών

ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα-Ατρόμητος Ακροβουνίου

 

Read 930 times Last modified on Tuesday, 07 September 2021 18:03

Articles by Author

« December 2021 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
eXTReMe Tracker