http Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ: Ο Τσιάρας σφυρίζει στο Νέστος-ΜΑ Ορφανίου, ο Τσιλίκας πάει Ξάνθη
Wednesday, 07 October 2020 20:11

Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ: Ο Τσιάρας σφυρίζει στο Νέστος-ΜΑ Ορφανίου, ο Τσιλίκας πάει Ξάνθη

Written by 
Published in ΕΙΔΗΣΕΙΣ

Ο Παναγιώτης-Ραφαήλ Τσιάρας μέλος της ΕΠΣ Καβάλας ορίστηκε διαιτητής στο πρώτο τοπικό ντέρμπι της φετινής αγωνιστικής περιόδου, και δη στο ματς Νέστος-Μ.Α. Ορφανίου, στη Χρυσούπολη (11/10, 16:00). Θα έχει βοηθούς του τον Αντώνη Κουκούμη και τον Κώστα Δεδονάκη επίσης της Ένωσης μας.

Στο Οφρύνιο ο τοπικός Αετός υποδέχεται την ΑΕ Ευόσμου και το ματς θα διευθύνει ο Κωνσταντίνος Σαφούρης –Αργυρόπουλος της ΕΠΣ Σερρών.

Τριπλέτα από την ΕΠΣ Καβάλας θα βρεθεί στην Ξάνθη και δη στο ματς της Αναγέννησης Θαλασσιάς με την Ελπίδα Σαππών και πιο συγκεκριμένα είναι οι Τάσος Τσιλίκας, Ανδρέας Ζαχαριάς και Ιωάννης Γεωργαντέλης.

Ο Σταύρος Μάνταλος ορίστηκε παρατηρητής στον αγώνα Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου-Διδυμότειχο. Επίσης, ο καβαλιώτης παρατηρητής μέλος της ΕΠΣ Ξάνθης, Βαγγέλης Κιοτζένης, θα είναι παρατηρητής στον αγώνα Ένωση Άνθειας Αρίστηνου-Πανδραμαϊκός.

Αναλυτικά, το πρόγραμμα και οι διαιτητές της 1ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος του 1ου ομίλου της Γ΄ Εθνικής (11/10, 16:00) έχουν ως εξής:

ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΦΑΝΙΟΥ

Διαιτητές:  Τσιάρας, Κουκούμης, Δεδονάκης (ΕΠΣ Καβάλας)

Παρατηρητής:  Τρύφων (ΕΠΣ Δράμας)

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ- ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ

Διαιτητές: Μπουτσίκος, Φράγιος, Μιχτατίδης (ΕΠΣ Μακεδονίας)

Παρατηρητής: Κωτούλας (ΕΠΣ Κιλκίς)

ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΕΙΑΣ ΑΡΙΣΤΗΝΟΥ -ΠΑΝΔΡΑΜΑЇΚΟΣ 

Διαιτητές:  Κωστούλας (ΕΠΣ Άρτας), Γκιόση, Καρακασίδης (ΕΠΣ Θράκης)

Παρατηρητής: Κιοτζένης (ΕΠΣ Ξάνθης)

ΔΟΞΑ Ν. ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ -Α.Π.Σ. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ

Διαιτητές:  Γιαπουτζής, Κηλικιώτης, Σαββόγλου (ΕΠΣ Ξάνθης)

Παρατηρητής:  Μάνταλος (ΕΠΣ Καβάλας)

ΑΕΤΟΣ ΟΦΡΥΝΙΟΥ –ΑΕ  ΕΥΟΣΜΟΥ

Διαιτητές:  Σαφούρης-Αργυρόπουλος, Κρυωνάς, Χολάνης (ΕΠΣ Σερρών)

Παρατηρητής: Τσενεκίδης (ΕΠΣ Δράμας)

ΑΝΑΓΕΝΗΣΗ ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ-ΕΛΠΙΣ ΣΑΠΠΩΝ

Διαιτητές: Τσιλίκας, Ζαχαριάς, Γεωργαντέλης (ΕΠΣ Καβάλας)

Παρατηρητής:  Κυριαζίδης (ΕΠΣ Έβρου)

ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΡΑΜΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ

Διαιτητές: Ασβεστόπουλος, Ζιγκερίδης, Χαραλαμπόπουλος (ΕΠΣ Κιλκίς)

Παρατηρητής: Ιωαννίδης (ΕΠΣ Σερρών)

ΟΡΦΕΑΣ PUMA ΞΑΝΘΗΣ -ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

Διαιτητές:  Στρατούδης, Τερζόπουλος (ΕΠΣ Έβρου), Κυριαζής (ΕΠΣ Θεσσαλίας)

Παρατηρητής: Μανάκας (ΕΠΣ Θράκης)

 

Read 655 times Last modified on Wednesday, 07 October 2020 20:13

Articles by Author

« September 2021 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
eXTReMe Tracker