Με μια πρώτη ματιά πρέπει να σταθούμε στο γεγονός ότι θα απουσιάσει τελικά, ενώ είχε δηλώσει συμμετοχή, από το πρωτάθλημα της Γ΄ κατηγορίας μια από τις ιστορικές ομάδες της Καβάλας, ο Ποσειδών Καβάλας!!! Αυτό σημαίνει ότι η εν λόγω διοργάνωση θα πραγματοποιηθεί με 9 συλλόγους.
Το πρόγραμμα
Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣΚ
1η αγωνιστική
10/10/2020 16:00 Κρηνίδων Κεραυνός Κρηνίδων -Βύρωνας Καβάλας
10/10/2020 16:00 Νέας Περάμου Βρασίδας Ν. Περάμου- Κεραυνός Ελευθερών
10/10/2020 16:00 Παλαιοχωρίου Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας-Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
10/10/2020 16:00 Ελευθερούπολης Ορφέας - Άρης Ζυγού
10/10/2020 16:00 Πηγών Άρης Πηγών- Άρης Πρίνου
11/10/2020 16:00 Φωλιάς Αστέρας Φωλιάς -Δόξα Θεολόγου
11/10/2020 16:00 Λιμεναρίων Αναγέννηση Λιμεναρίων -Δόξα Αμυγδαλεώνα
2η αγωνιστική
17/10/2020 16:00 Νέας Περάμου Βρασίδας Ν. Περάμου- Κεραυνός Κρηνίδων
17/10/2020 16:00 Ελευθερών Κεραυνός Ελευθερών- Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας
17/10/2020 16:00 Αμυγδαλεώνα Δόξα Αμυγδαλεώνα- Ορφέας Ελευθερούπολης
17/10/2020 16:00 Ζυγού Άρης Ζυγού -Άρης Πηγών
17/10/2020 16:00 Ποτού Δόξα Θεολόγου-Άρης Πρίνου
18/10/2020 16:00 Βερούλειο Βύρωνας Καβάλας -Αναγέννηση Λιμεναρίων
18/10/2020 16:00 Κοκκινοχώματος Βυζάντιο Κοκκινοχώματος -Αστέρας Φωλιάς
3η αγωνιστική
24/10/2020 16:00 Παλαιοχωρίου Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας -Βρασίδας Ν. Περάμου
24/10/2020 16:00 Ελευθερούπολης Ορφέας -Βύρωνας Καβάλας
24/10/2020 16:00 Φωλιάς Αστέρας Φωλιάς -Κεραυνός Ελευθερών
24/10/2020 16:00 Πηγών Άρης Πηγών- Δόξα Αμυγδαλεώνα
25/10/2020 16:00 Πρίνου Άρης Πρίνου -Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
25/10/2020 16:00 Ποτού Δόξα Θεολόγου -Άρης Ζυγού
25/10/2020 16:00 Κρηνίδων Κεραυνός Κρηνίδων- Αναγέννηση Λιμεναρίων
4η αγωνιστική
31/10/2020 16:00 Παλαιοχωρίου Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας -Κεραυνός Κρηνίδων
31/10/2020 16:00 Νέας Περάμου Βρασίδας Ν. Περάμου-Αστέρας Φωλιάς
31/10/2020 16:00 Βερούλειο Βύρωνας Καβάλας-Άρης Πηγών
31/10/2020 16:00 Κοκκινοχώματος Βυζάντιο Κοκκινοχώματος -Άρης Ζυγού
1/11/2020 16:00 Λιμεναρίων Αναγέννηση Λιμεναρίων -Ορφέας Ελευθερούπολης
1/11/2020 16:00 Ελευθερών Κεραυνός Ελευθερών- Άρης Πρίνου
1/11/2020 16:00 Αμυγδαλεώνα Δόξα Αμυγδαλεώνα- Δόξα Θεολόγου
Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣΚ
1η αγωνιστική
10/10/2020 16:00 Φιλίππων Μ.Α. Φιλίππων- Ηρακλής Καβάλας
11/10/2020 16:00 Χρυσοχωρίου Απόλλων Χρυσοχωρίου- ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα
11/10/2020 16:00 Κωτσάλου ΠΑΟΚ Καβάλας -Κεραυνός Καλλιράχης
11/10/2020 16:00 Ακροβουνίου Ατρόμητος Ακροβουνίου- Ναζιανζός Ν. Καρβάλη
11/10/2020 16:00 Χαλκερού Ατρόμητος Χαλκερού- Μακεδονικός Αγιάσματος
11/10/2020 16:00 Γραβούνας Θράκη Γραβούνα -Καβάλα 2004
11/10/2020 16:00 Πολυστύλου Ασπίδα Πολυστύλου- Θεαγένης
11/10/2020 16:00 Βερούλειο ΑΕΚ Καβάλας -Μακεδονικός Αμισιανών
2η αγωνιστική
17/10/2020 16:00 (Ουδέτερο) Ναζιανζός Ν. Καρβάλης- Θράκη Γραβούνα
18/10/2020 16:00 Χρυσοχωρίου Απόλλων Χρυσοχωρίου -Μ.Α. Φιλίππων
18/10/2020 16:00 Βερούλειο Ηρακλής Καβάλας -ΠΑΟΚ Καβάλας
18/10/2020 16:00 «Δ. Παρίδης» ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα -Ατρόμητος Ακροβουνίου
18/10/2020 16:00 Καλλιράχης Κεραυνός Καλλιράχης -Ατρόμητος Χαλκερού
18/10/2020 16:00 Αγιάσματος Μακεδονικός Αγιάσματος- Ασπίδα Πολυστύλου
18/10/2020 16:00 Κωτσάλου Καβάλα 2004 -Μακεδονικός Αμισιανών
18/10/2020 16:00 Λιμένα Θεαγένης- ΑΕΚ Καβάλας
3η αγωνιστική
24/10/2020 16:00 Βερούλειο ΑΕΚ Καβάλας -Μακεδονικός Αγιάσματος
25/10/2020 16:00 Φιλίππων Μ.Α. Φιλίππων -ΠΑΟΚ Καβάλας
25/10/2020 16:00 Ακροβουνίου Ατρόμητος Ακροβουνίου -Απόλλων Χρυσοχωρίου
25/10/2020 16:00 Χαλκερού Ατρόμητος Χαλκερού -Ηρακλής Καβάλας
25/10/2020 16:00 Γραβούνας Θράκη Γραβούνα -ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα
25/10/2020 16:00 Πολυστύλου Ασπίδα Πολυστύλου -Κεραυνός Καλλιράχης
25/10/2020 16:00 Αμισιανών Μακεδονικός Αμισιανών -Ναζιανζός Ν. Καρβάλης
25/10/2020 16:00 Κωτσάλου Καβάλα 2004 -Θεαγένης
4η αγωνιστική
31/10/2020 16:00 Χρυσοχωρίου Απόλλων Χρυσοχωρίου- Θράκη Γραβούνα
1/11/2020 16:00 Ακροβουνίου Ατρόμητος Ακροβουνίου -Μ.Α. Φιλίππων
1/11/2020 16:00 Κωτσάλου ΠΑΟΚ Καβάλας -Ατρόμητος Χαλκερού
1/11/2020 16:00 Βερούλειο Ηρακλής Καβάλας- Ασπίδα Πολυστύλου
1/11/2020 16:00 «Δ. Παρίδης» ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα- Μακεδονικός Αμισιανών
1/11/2020 16:00 Καλλιράχης Κεραυνός Καλλιράχης -ΑΕΚ Καβάλας
1/11/2020 16:00 (Ουδέτερο) Ναζιανζός Ν. Καρβάλης -Θεαγένης
1/11/2020 16:00 Αγιάσματος Μακεδονικός Αγιάσματος- Καβάλα 2004
Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣΚ
1η αγωνιστική
10/10/2020 16:00 Χρυσοκάστρου Φίλιππος Χρυσοκάστρου -Α.Σ. Παγγαίο
11/10/2020 11:00 Κωτσάλου Άγιος Λουκάς-Πανιώνιος Ξεριά
11/10/2020 11:00 Ενωσιακό Ακαδημία Ελπίδες -Οι Λύκοι
11/10/2020 16:00 Ποταμιάς ΑΟ Ποταμιάς- ΑΕ Πιερέων 2004
**Ρεπό: Αίας Παναγίας
2η αγωνιστική
17/10/2020 16:00 Αντιφιλίππων Α.Σ. Παγγαίο -ΑΕ Πιερέων 2004
17/10/2020 16:00 Χαλκερού Οι Λύκοι -Φίλιππος Χρυσοκάστρου
18/10/2020 11:00 Ενωσιακό Ακαδημία Ελπίδες- Άγιος Λουκάς
18/10/2020 16:00 Παναγίας Αίας Παναγίας-ΑΟ Ποταμιάς
**Ρεπό: Πανιώνιος Ξεριά
3η αγωνιστική
24/10/2020 16:00 Χρυσοκάστρου Φίλιππος Χρυσοκάστρου-Ακαδημία Ελπίδες
24/10/2020 16:00 Μελισσοκομείου ΑΕ Πιερέων 2004 -Οι Λύκοι
24/10/2020 16:00 Αντιφιλίππων Α.Σ. Παγγαίο -Αίας Παναγίας
25/10/2020 16:00 Ποταμιάς ΑΟ Ποταμιάς- Πανιώνιος Ξεριά
**Ρεπό: Άγιος Λουκάς
4η αγωνιστική
31/10/2020 16:00 Ξεριά Πανιώνιος Ξεριά -Α.Σ. Παγγαίο
31/10/2020 16:00 Ενωσιακό Ακαδημία Ελπίδες -ΑΕ Πιερέων 2004
31/10/2020 16:00 Χαλκερού Οι Λύκοι -Αίας Παναγίας
1/11/2020 11:00 Χρυσοκάστρου Φίλιππος Χρυσοκάστρου -Άγιος Λουκάς
**Ρεπό: Α.Ο. Ποταμιάς
**Δεν αποκλείονται αλλαγές στο πρόγραμμα κυρίως για τους αγώνες που αφορούν στους συλλόγους της Θάσου.
**Φωτογραφία: Μακεδονικός Αγιάσματος/fb