http ΕΠΣΚ: Το πρόγραμμα των αναβληθέντων αγώνων πρωταθλημάτων υποδομής
Tuesday, 21 January 2020 13:54

ΕΠΣΚ: Το πρόγραμμα των αναβληθέντων αγώνων πρωταθλημάτων υποδομής

Written by 

Από την Επιτροπή Πρωταθλημάτων Υποδομής της ΕΠΣ Καβάλας ορίστηκαν οι αγώνες των πρωταθλημάτων υποδομής που είχαν αναβληθεί το προηγούμενο διάστημα.

Οι νέες ημερομηνίες και ώρες έχουν αναρτηθεί στη ιστοσελίδα της Ένωσης για όλους τους ενδιαφερόμενους. Αναλυτικά,

Το πρόγραμμα των αναβληθέντων αγώνων, ανά κατηγορία, έχει ως εξής:

Κ-16 Α' Όμιλος

ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ-MUNDIALITO, Τετάρτη 29/1/2020, ώρα 16:00

Κ-16 Β' Όμιλος

ΘΕΑΓΕΝΗΣ-ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ, Σάββατο 15/2/2020, ώρα 12:00

Κ-14 Α' Όμιλος

ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ, Κυριακή 16/2/2020, ώρα 10:00

Α.Ο.Κ. - MUNDIALITO, Τετάρτη 29/1/2020, ώρα 16:00

Κ-14 Β' Όμιλος

ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ Β', Τετάρτη 29/1/2020, ώρα 16:00

ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ-ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ, Σάββατο 15/2/2020, ώρα 10:00

Κ-14 9x9 Όμιλος

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ - ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ, Σάββατο 15/2/2020, ώρα 10:00

ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ, Σάββατο 15/2/2020, ώρα 10:00

ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ  - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ, Τετάρτη 29/1/2020, ώρα 16:00

Κ-12 Α' Όμιλος

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ  - ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ, Σάββατο 15/2/2020, ώρα 12:00

ΕΘΝΙΚΟΣ ΝΕΑΣ ΚΑΡΥΑΣ - Α.Ο.Κ. Α', Σάββατο 18/1/2020, ώρα 10:00

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ -  ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ ΝΕΑΣ ΚΑΡΒΑΛΗΣ, Σάββατο 25/1/2020, ώρα 12:00

Α.Ο.Κ. Α' - ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ, Σάββατο 1/2/2020, ώρα 13:30

ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ - MUNDIALITO, Σάββατο 25/1/2020, ώρα 12:00

ΕΘΝΙΚΟΣ ΝΕΑΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ, Σάββατο 8/2/2020, ώρα 12:00

Κ-12 Β' Όμιλος

ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ - ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ, Σάββατο 25/1/2020, ώρα 12:00

ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ - ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ, Σάββατο 8/2/2020, ώρα 12:00

Κ-12 Γ' Όμιλος

Α.Ε. ΚΑΒΑΛΑΣ Β' - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ, Σάββατο 15/2/2020, ώρα 10:00

ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ - Α.Ο.Κ. Β', Σάββατο 15/2/2020, ώρα 12:00

Κ-10 Α' Όμιλος

ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ - ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ, Σάββατο 15/2/2020, ώρα 10:00

ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ - ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ ΝΕΑΣ ΚΑΡΒΑΛΗΣ, Τετάρτη 29/1/2020, ώρα 16:00

Α.Ο.Κ. - ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ, Σάββατο 15/2/2020, ώρα 10:00

ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ - MUNDIALITO, Σάββατο 1/2/2020, ώρα 10:00

Α.Ε. ΚΑΒΑΛΑΣ Β' - ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ ΝΕΑΣ ΚΑΡΒΑΛΗΣ, Σάββατο 15/2/2020, ώρα 10:00

ΒΥΡΩΝΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ, Σάββατο 25/1/2020, ώρα 10:00

Κ-10 Β' Όμιλος

Α.Ε. ΚΑΒΑΛΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ, Σάββατο 25/1/2020, ώρα 12:00

ΘΕΑΓΕΝΗΣ- ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ, Σάββατο 25/1/2020, ώρα 10:30

ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ, Σάββατο 15/2/2020, ώρα 10:00

ΘΕΑΓΕΝΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ, Σάββατο 15/2/2020, ώρα 10:30

ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ - ΘΕΑΓΕΝΗΣ, Κυριακή 9/2/2020, ώρα 10:30

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ - ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ, Σάββατο 25/1/2020, ώρα 12:00

Read 341 times Last modified on Tuesday, 21 January 2020 13:58

Articles by Author

« April 2020 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
eXTReMe Tracker