http Όλα έτοιμα για το 6ο Αναπτυξιακό Τουρνουά του Βρασίδα
Tuesday, 24 April 2018 13:52

Όλα έτοιμα για το 6ο Αναπτυξιακό Τουρνουά του Βρασίδα

Written by 

Το Σαββατοκύριακο 28-29/4 ο Βρασίδας Νέας Περάμου ξεκινά τις δράσεις του για τον εορτασμό των 50 χρόνων από την ίδρυση του. Στο διήμερο αυτό θα διεξαχθεί το 6ο τουρνουά για ποδοσφαιριστές μικρών ηλικιών, το οποίο θα έχει τον τίτλο «50 ΧΡΟΝΙΑ ΒΡΑΣΙΔΑΣ».

Ήδη έχει γίνει ένα ρεκόρ, αυτό των συμμετοχών, με 23 ομάδες και συνολικά 47 τμήματα σε τέσσερις ηλικιακές κατηγορίες (2005, 2006, 2007-2008, 2009-2010). Θα γίνουν συνολικά 113 παιχνίδια. Συμμετέχουν προσκεκλημένες ομάδες από το νομό μας, από την ΕΠΣ ΞΑΝΘΗΣ και ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ, αλλά η Pirin 2001 από το Μπλαγκόεβγκραντ της Βουλγαρίας.

Καλεσμένοι είναι όλοι οι φορείς του ποδοσφαίρου του Νομού μας (ΕΠΣΚ, ΣΠΠΚ, κλπ, κλπ). Οι άνθρωποι του ΒΡΑΣΙΔΑ, σε συνεργασία με την ΕΠΣ Καβάλας και πιο συγκεκριμένα με την Επιτροπή Τμημάτων Υποδομής, θα δώσουν για μία ακόμη φορά το σύνθημα ότι, «το μέλλον του Καβαλιώτικου ποδοσφαίρου ανήκει σε όλα αυτά τα νεαρά παιδιά που στελεχώνουν τα τμήματα υποδομών».

Οι συμμετοχές ανά κατηγορία

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2005 – ΣΑΒΒΑΤΟ 28 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2018 (9.30 έως 16.30)

ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΑΓΩΝΑ: 20΄

Α’ ΟΜΙΛΟΣ (ΓΗΠΕΔΟ Α)

ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ

Α.Ε.Κ. ΚΑΒΑΛΑΣ

ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΠΑΟΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΠΑΟΠ Ν. ΑΜΙΣΣΟΥ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ

Β’ ΟΜΙΛΟΣ (ΓΗΠΕΔΟ Β’)

ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ

Π.Α.Ο.Κ. MUNDIALITO

ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ

ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2006  - ΣΑΒΒΑΤΟ 28 ΑΠΡΙΛΙΟΥ  ( 16.45 έως 20.00)

ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΑΓΩΝΑ: 20’

Α’ ΟΜΙΛΟΣ (ΓΗΠΕΔΟ Α’)

ΒΡΑΣΙΔΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

Π.Α.Ο.Κ. ΚΑΒΑΛΑΣ

Β’ ΟΜΙΛΟΣ (ΓΗΠΕΔΟ Β’)

Α.Ε.Κ. ΚΑΒΑΛΑΣ

ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ

Α.Ο. ΚΑΒΑΛΑΣ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2007/08 – ΚΥΡΙΑΚΗ 29 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2018  (9.30 έως 15.30)

ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΑΓΩΝΑ: 15’

Α’ ΟΜΙΛΟΣ (ΓΗΠΕΔΟ Α’ – Γ’)

ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ

Α.Ε.Κ. ΚΑΒΑΛΑΣ

ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ

ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ

PIRIN 2001

ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ

Β’ ΟΜΙΛΟΣ (ΓΗΠΕΔΟ Γ’ – Α’)

Π.Α.Ο.Κ. MUNDIALITO

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ

ΠΑΟΠ Ν. ΑΜΙΣΣΟΥ

ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΖΥΓΟΥ ΞΑΝΘΗΣ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2009/10 – ΚΥΡΙΑΚΗ 29 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2018 (9.30 έως 15.30)

ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΑΓΩΝΑ: 15’

Α’ ΟΜΙΛΟΣ (ΓΗΠΕΔΟ Β’ – Δ’)

ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

Α.Ε.Κ. ΚΑΒΑΛΑΣ

ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

PIRIN 2001

Π.Α.Ο.Κ. ΚΑΒΑΛΑΣ

ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ

Β’ ΟΜΙΛΟΣ (ΓΗΠΕΔΟ Δ’ – Β’)

ΝΕΣΤΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣΚΡΗΝΙΔΩΝ

ΠΑΟΠ Ν. ΑΜΙΣΣΟΥ

ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

Π.Α.Ο.Κ. MUNDIALITO

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ

 

Read 269 times Last modified on Tuesday, 24 April 2018 13:54

Elpides Kavalas FC (Official Page)

« May 2018 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
eXTReMe Tracker