http ΚΑΒΑΛΑ΄86: Ισοπαλία στο ματς με τον Φοίνικα Καλαμαριάς
Monday, 22 April 2019 14:51

ΚΑΒΑΛΑ΄86: Ισοπαλία στο ματς με τον Φοίνικα Καλαμαριάς

Καλή εμφάνιση πραγματοποίησε η γυναικεία ομάδα της Καβάλας ΄86 στο παιχνίδι της 13ης αγωνιστικής της Γ΄ Εθνικής με τον Φοίνικα Καλαμαριάς και μοιράστηκαν τους βαθμούς, με 2-2.

Ωστόσο, ο προπονητής του συλλόγου, Φίλιππος Φιλίππου δεν έμεινε ευχαριστημένος αφού τα κορίτσια του έχασαν πολλές και κλασσικές ευκαιρίες και θα μπορούσε να έρθει μια εύκολη νίκη. Παράλληλα εκφράστηκαν παράπονα προς τον διαιτητή της συνάντησης με αποκορύφωμα ένα πέναλτι που δεν δόθηκε μαζί και αποβολή αντίπαλης παίκτριας στο 30ο λεπτό και ενώ το σκορ ήταν στο 1-0.  Τα γκολ της Καβάλας ΄86 πέτυχε η Διονυσάτου στο 3ο λεπτό με πλασέ και η Τριανταφυλλίδου με πέναλτι στο 60΄.

Η σύνθεση της Καβάλας ΄86: Αποστολίδου, Καμπανά, Παπαμερή, Διονυσάτου, Ζιχλίδου, Μάνδολα (46 Τραμουντάνη), Καραγκούνη, Τριανταφυλλίδου, Μαυρομάτη, Κανλήογλου, Κουπετσίδου.

Read 923 times Last modified on Monday, 22 April 2019 14:54