http ΕΠΣ Καβάλας: Το αναλυτικό πρόγραμμα της πρεμιέρας του πρωταθλήματος
Monday, 02 September 2019 11:08

ΕΠΣ Καβάλας: Το αναλυτικό πρόγραμμα της πρεμιέρας του πρωταθλήματος

Written by 
Published in ΕΙΔΗΣΕΙΣ

Η Επιτροπή Πρωταθλημάτων και Κυπέλλου της ΕΠΣ Καβάλας γνωστοποίησε σε όλα τα σωματεία της Ένωσής το αναλυτικό πρόγραμμα της πρώτης αγωνιστικής των πρωταθλημάτων.

Παράλληλα, τα σωματεία και οι παράγοντες αυτών μπορούν να δουν και το πρόγραμμα των επόμενων αγωνιστικών στη καρτέλα "ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ -  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΑΝΔΡΩΝ - ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ" της σελίδας epskavalas.gr. Δεν αποκλείονται κάποιες αλλαγές στις ώρες λόγω Θάσου κυρίως.

Η Επιτροπή εύχεται σε όλους τους ποδοσφαιριστές, παράγοντες, προπονητές, διαιτητές, αλλά και φιλάθλους καλή ποδοσφαιρική σεζόν με υγεία. 

Το πρόγραμμα της πρεμιέρας 7-8/9 έχει, ανά κατηγορία, ως εξής:

Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-1η Αγωνιστική        

7/9/2019          17:30   ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ Απόλλων Χρυσοχωρίου-Ατρόμητος Χαλκερού

7/9/2019          17:30   ΦΩΛΙΑΣ Αστέρας Φωλιάς-Άρης Πηγών

8/9/2019          17:30   ΚΩΤΣΑΛΟΥ     ΑΕΚ Καβάλας-Φρίξος Πλατανοτόπου

8/9/2019          17:30   ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ  Π.Ο. Κεραμωτής - Δόξα Αμυγδαλεώνα

8/9/2019          17:30   ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ   Ορφέας-Ναζιανζός Ν. Καρβάλης

8/9/2019          17:30   ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ  Αναγέννηση Λιμεναρίων-Βύρωνας Καβάλας

11/9/2019        17:30   ΟΡΦΑΝΙΟΥ      ΜΑ Ορφανίου-Βρασίδας Ν. Περάμου

Β1' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-1η Αγωνιστική                               

7/9/2019          17:30   ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ   Θράκη Γραβούνα-Καβάλα 2004

7/9/2019          17:30   ΚΑΡΒΑΛΗΣ  Ηρακλής Καβάλας-ΠΑΟΚ Καβάλας

7/9/2019          17:30   ΞΕΡΙΑ  Πανιώνιος Ξεριά-Μακεδονικός Αγιάσματος

8/9/2019          17:30   ΖΥΓΟΥ Άρης Ζυγού-Κεραυνός Καλλιράχης

8/9/2019          11:00   ΠΡΙΝΟΥ           Άρης Πρίνου-Ποντιακός Ποντολιβάδου

8/9/2019          11:00   ΛΙΜΕΝΑ           Θεαγένης-Άγιος Λουκάς

8/9/2019          17:30   ΧΑΛΚΕΡΟΥ      Ποσειδών Καβάλας-Ατρόμητος Λεκάνης

Β2' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-1η Αγωνιστική                                                                   

7/9/2019          17:30   ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ     Μακεδονικός Αμισιανών-Α.Ο. Κάρυανης

7/9/2019          17:30   ΚΟΚΚΙΝΟΧΩΜΑΤΟΣ   Βυζάντιο-Ακαδημία Ελπίδες Καβάλας

7/9/2019          17:30   ΚΡΗΝΙΔΩΝ      Κεραυνός Κρηνίδων-Κεραυνός Ελευθερών

7/9/2019          17:30   ΜΕΛΙΣΣΟΚΟΜΕΙΟΥ    ΑΕ Πιερέων 2004-Α.Σ. Παγγαίο

8/9/2019          17:30   ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ  Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας-Αίας Παναγίας

8/9/2019          17:30   ΠΟΤΑΜΙΑΣ      Α.Ο. Ποταμιάς-Ατρόμητος Ακροβουνίου

8/9/2019          17:30   ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ            Ασπίδα Πολυστύλου-ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα

ΡΕΠΟ: Μ.Α. Φιλίππων                                  

 

 

 

Read 1193 times Last modified on Monday, 02 September 2019 13:14

Articles by Author

« July 2020 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
eXTReMe Tracker