http ΕΠΣΚ: Μάχη στην Α΄ κατηγορία, στέψεις στην Β΄!!!
Friday, 19 April 2019 13:35

ΕΠΣΚ: Μάχη στην Α΄ κατηγορία, στέψεις στην Β΄!!!

Written by 
Published in ΕΙΔΗΣΕΙΣ

Γεμάτο το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου 20-21/4 για την ΕΠΣ Καβάλας καθώς διεξάγεται η 24η αγωνιστική της Α΄ κατηγορίας και η 22η και τελευταία αγωνιστική της Β΄ κατηγορίας.

Η μεγάλη μάχη γίνεται στην Α΄ κατηγορία μεταξύ της Δόξας Θεολόγου που την Κυριακή 21/4 υποδέχεται το Ναζιανζό και ο Βύρωνας Καβάλας παίζει στον Πλατανότοπο με τον τοπικό Φρίξο. Στα άλλα ματς, ο Άρης Πηγών υποδέχεται την ΑΕΚ, ο Θεαγένης παίζει με τον ΜΑ Φιλίππων, ο Κεραυνός Κρηνίδων παίζει με τον Βρασίδα και το Χαλκερό υποδέχεται τον Ορφέα. Άνευ αγώνα νίκη για την Αναγέννηση Λιμεναρίων που προετοιμάζεται για τον τελικό του Κυπέλλου ΕΠΣ Καβάλας.

Στην Β΄ κατηγορία πέφτει η αυλαία και η ΕΠΣ Καβάλας έχει προγραμματίσει την στέψη των πρωταθλητών σε Κεραμωτή, Αμυγδαλεώνα και Μ.Α. Ορφανίου.

Το πρόγραμμα

ΣΑΒΒΑΤΟ 20-4-2019

ΓΕΡΟΝΤΑ             16:30     ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΓΕΡΟΝΤΑ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΚΑΝΗΣ

ΞΕΡΙΑ    16:30     ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑ-ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ   16:30     ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΠΟΤΑΜΙΑΣ         16:30     Α.Ο. ΠΟΤΑΜΙΑ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓΙΑΣΜΑΤΟΣ

ΚΩΤΣΑΛΟΥ          16:30     ΚΑΒΑΛΑ 2004-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ

ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ               16:30     ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ-ΠΑΟK  ΚΑΒΑΛΑΣ

ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ     16:30     ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ-ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ       17:00     ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ-Α.Σ. ΠΑΓΓΑΙΟ

ΟΡΦΑΝΙΟΥ         16:30     Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ-Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

ΦΩΛΙΑΣ               16:30     ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

ΚΟΚΚΙΝΟΧΩΜΑΤΟΣ       16:30     ΒΥΖΑΝΤΙΟ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ                16:30    ΕΝΩΣΗ ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΥ ΔΡΥΑΔΑΣ-Α.Ο. ΚΑΡΥΑΝΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 21-4-2019

ΠΟΝΤΟΛΙΒΑΔΟΥ 12:20  ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΝΤΟΛΙΒΑΔΟΥ-ΦΑΡΟΣ ΜΑΡΙΩΝ

ΚΩΤΣΑΛΟΥ          11:15     ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ-ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ

ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ     11:30     ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ              -ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ

ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ      12:30     Π.Ο. ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ-ΑΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ

ΛΙΜΕΝΑ               14:30     ΘΕΑΓΕΝΗΣ-Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ

ΚΡΗΝΙΔΩΝ         16:30     ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ-ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ

ΠΟΤΟΥ                  16:30     ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ-ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ

ΠΗΓΩΝ                 16:30     ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ-ΑΕΚ

ΧΑΛΚΕΡΟΥ          16:30     ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ-ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 16:30 ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ-ΒΥΡΩΝΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

 Οι ποινές της εβδομάδας

ΧΑΤΖΑΤΟΓΛΟΥ Κ. (ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ)  2 αγωνιστικές

ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Χ. (ΕΝΩΣΗ ΠΑΓ. ΔΡΥΑΔΑΣ) 2 αγωνιστικές

ΣΕΚΟΥΛΑΣ Β. (ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ) 2 αγωνιστικές

ΤΙΑΚΑΣ Ν. (ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ)  1 αγωνιστική

ΚΑΝΤΑΪΔΗΣ Π. (ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΝΤΟΛΙΒΑΔΟΥ)  2 αγωνιστικές

ΜΠΟΣΚΟΣ Β. (ΑΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ)  2 αγωνιστικές

 

Read 949 times Last modified on Friday, 19 April 2019 15:06

Articles by Author

« June 2019 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
eXTReMe Tracker