http Γ΄ Εθνική: Η κλήρωση του 1ου ομίλου
Wednesday, 12 September 2018 13:17

Γ΄ Εθνική: Η κλήρωση του 1ου ομίλου

Written by 
Published in ΕΙΔΗΣΕΙΣ

Έγινε στα γραφεία της ΕΠΟ, η κλήρωση για το πρωτάθλημα της Γ΄ Εθνικής περιόδου 2018-2019.

Στην πρεμιέρα του 1ου ομίλου, ο Κεραυνός Πέρνης και ο Αετός Ορφανού παίζουν εντός έδρας με τους δύο εκπροσώπους της ΕΠΣ Ξάνθης, Ασπίδα και Ορφέα αντίστοιχα. Ο ΑΟΚ πάει στο Παραλίμνι και ο Νέστος στο Κιλκίς.

Το πρώτο τοπικό ντέρμπι, ΑΟΚ-Κεραυνός Πέρνης είναι ορισμένο για την 2η αγωνιστική. Το ματς Νέστος-ΑΟΚ θα γίνει την 5η αγωνιστική. Ο Κεραυνός Πέρνης παίζει με το Νέστο στην 6η αγωνιστική, ο ΑΟΚ τον Αετό Ορφανού στην 9η, ο Αετός Ορφανού τον Κεραυνό Πέρνης στην 10η και ο Αετός Ορφανού το Νέστο στην 13η αγωνιστική.

Η πρώτη σέντρα ορίστηκε για τις 30/9 και ώρα 16.00. Η τελευταία αγωνιστική θα διεξαχθεί στις 14/4/2019. Στις 10/3 έχει προγραμματισμένο ρεπό για όλους ενώ μια αγωνιστική θα γίνει ημέρα Σάββατο, αυτή στις 27/10 λόγω του εορτασμού της

1ος όμιλος

1η αγωνιστική

Απόλλων Παραλιμνίου – ΑΟ Καβάλα

Εθνικός Σιδηροκάστρου – ΠΑΟΚ Κοσμίου

Κεραυνός Πέρνης – Ασπίδα Ξάνθης

Αετός Ορφανού – Ορφέας Ξάνθης

Άρης Αβάτου – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

Αλέξανδρος Κιλκίς – Νέστος Χρυσούπολης

Πανσεραϊκός – ΑΕ Καλαμπακίου

2η αγωνιστική

Εθνικός Σιδηροκάστρου-Απόλλων Παραλιμνίου

ΑΟ Καβάλα-Κεραυνός Πέρνης

ΠΑΟΚ Κοσμίου-Αετός Ορφανού

Ασπίδα Ξάνθης–Άρης Αβάτου

Ορφέας Ξάνθης-Αλέξανδρος Κιλκίς

Εθνικός Αλεξανδρούπολης- Πανσερραϊκός

Νέστος Χρυσούπολης- Α.Ε. Καλαμπακίου

3η αγωνιστική

Απόλλων Παραλιμνίου- Κεραυνός Πέρνης

Αετός Ορφανού – Εθνικός Σιδηροκάστρου

Άρης Αβάτου – ΑΟ Καβάλα

Αλέξανδρος Κιλκίς – ΠΑΟΚ Κοσμίου

Πανσερραϊκός – Ασπίδα Ξάνθης

Α.Ε. Καλαμπακίου – Ορφέας Ξάνθης

Νέστος Χρυσούπολης – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

4η αγωνιστική

Αετός Ορφανού – Απόλλων Παραλιμνίου

Κεραυνός Πέρνης – Άρης Αβάτου

Εθνικός Σιδηροκάστρου – Αλέξανδρος Κιλκίς

ΑΟ Καβάλα – Πανσερραϊκός

ΠΑΟΚ Κοσμίου – Α.Ε. Καλαμπακίου

Ασπίδα Ξάνθης – Νέστος Χρυσούπολης

Ορφέας Ξάνθης – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

5η αγωνιστική

Απόλλων Παραλιμνίου – Άρης Αβάτου

Αλέξανδρος Κιλκίς – Αετός Ορφανού

Πανσερραϊκός – Κεραυνός Πέρνης

Α.Ε. Καλαμπακίου – Εθνικός Σιδηροκάστρου

Νέστος Χρυσούπολης- ΑΟ Καβάλα

Εθνικός Αλεξανδρούπολης – ΠΑΟΚ Κοσμίου

Ορφέας Ξάνθης – Ασπίδα Ξάνθης

6η αγωνιστική

Αλέξανδρος Κιλκίς – Απόλλων Παραλιμνίου

Άρης Αβάτου – Πανσερραϊκός

Αετός Ορφανού – Α.Ε. Καλαμπακίου

Κεραυνός Πέρνης – Νέστος Χρυσούπολης

Εθνικός Σιδηροκάστρου – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

ΑΟ Καβάλα – Ορφέας Ξάνθης

ΠΑΟΚ Κοσμίου – Ασπίδα Ξάνθης

7η αγωνιστική

Απόλλων Παραλιμνίου – Πανσερραϊκός

Α.Ε. Καλαμπακίου – Αλέξανδρος Κιλκίς

Νέστος Χρυσούπολης – Άρης Αβάτου

Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Αετός Ορφανού

Ορφέας Ξάνθης – Κεραυνός Πέρνης

Ασπίδα Ξάνθης – Εθνικός Σιδηροκάστρου

ΠΑΟΚ Κοσμίου – ΑΟ Καβάλα

8η αγωνιστική

Α.Ε. Καλαμπακίου – Απόλλων Παραλιμνίου

Πανσερραϊκός – Νέστος Χρυσούπολης

Αλέξανδρος Κιλκίς – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

Άρης Αβάτου – Ορφέας Ξάνθης

Αετός Ορφανού – Ασπίδα Ξάνθης

Κεραυνός Πέρνης – ΠΑΟΚ Κοσμίου

Εθνικός Σιδηροκάστρου- ΑΟ Καβάλα

9η αγωνιστική

Απόλλων Παραλιμνίου – Νέστος Χρυσούπολης

Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Α.Ε. Καλαμπακίου

Ορφέας Ξάνθης – Πανσερραϊκός

Ασπίδα Ξάνθης – Αλέξανδρος Κιλκίς

ΠΑΟΚ Κοσμίου – Άρης Αβάτου

ΑΟ Καβάλα – Αετός Ορφανού

Κεραυνός Πέρνης – Εθνικός Σιδηροκάστρου

10η αγωνιστική

Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Απόλλων Παραλιμνίου

Αετός Ορφανού-Κεραυνός Πέρνης

Νέστος Χρυσούπολης – Ορφέας Ξάνθης

Α.Ε. Καλαμπακίου – Ασπίδα Ξάνθης

Πανσερραϊκός – ΠΑΟΚ Κοσμίου

Αλέξανδρος Κιλκίς – ΑΟ Καβάλα

Άρης Αβάτου – Εθνικός Σιδηροκάστρου

11η αγωνιστική

Απόλλων Παραλιμνίου – Ορφέας Ξάνθης

Ασπίδα Ξάνθης – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

ΠΑΟΚ Κοσμίου – Νέστος Χρυσούπολης

ΑΟ Καβάλα – Α.Ε. Καλαμπακίου

Εθνικός Σιδηροκάστρου – Πανσερραϊκός

Κεραυνός Πέρνης – Αλέξανδρος Κιλκίς

Άρης Αβάτου – Αετός Ορφανού

12η αγωνιστική

Ασπίδα Ξάνθης – Απόλλων Παραλιμνίου

Ορφέας Ξάνθης – ΠΑΟΚ Κοσμίου

Εθνικός Αλεξανδρούπολης – ΑΟ Καβάλα

Νέστος Χρυσούπολης – Εθνικός Σιδηροκάστρου

Α.Ε. Καλαμπακίου – Κεραυνός Πέρνης

Πανσερραϊκός – Αετός Ορφανού

Αλέξανδρος Κιλκίς – Άρης Αβάτου

13η αγωνιστική

Απόλλων Παραλιμνίου – ΠΑΟΚ Κοσμίου

ΑΟ Καβάλα – Ασπίδα Ξάνθης

Εθνικός Σιδηροκάστρου – Ορφέας Ξάνθης

Κεραυνός Πέρνης – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

Αετός Ορφανού – Νέστος Χρυσούπολης

Άρης Αβάτου-Α.Ε. Καλαμπακίου

Πανσερραϊκός – Αλέξανδρος Κιλκίς

 

Read 425 times Last modified on Wednesday, 12 September 2018 14:06

« September 2018 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
eXTReMe Tracker