http ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣΚ: Σφραγίστηκαν τα εισιτήρια για την 2η φάση
Sunday, 09 September 2018 18:28

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣΚ: Σφραγίστηκαν τα εισιτήρια για την 2η φάση

Written by 
Published in ΕΙΔΗΣΕΙΣ

Ολοκληρώθηκε η 1η φάση του Κυπέλλου ΕΠΣ Καβάλας και σφραγίστηκαν τα εισιτήρια για τη συνέχεια.

Συνεχίζουν, όπως ήταν αναμενόμενο, οι τέσσερις ομάδες της Ένωσης μας στην Γ΄ Εθνική και δη ο ΑΟΚ, Νέστος, Αετός Ορφανού και Κεραυνός Πέρνης. Επίσης, συνεχίσουν στην διοργάνωση η Δόξα Θεολόγου, ο Αίας Παναγίας, η Αναγέννηση Λιμεναρίων, ο Θεαγένης, ο Απόλλων Χρυσοχωρίου, ο Ναζιανζός Ν. Καρβάλης, ο ΠΑΟΚ, ο Ατρόμητος Χαλκερού, ο Άρης Πηγών, η Κεραμωτή, ο Βύρωνας Καβάλας, η ΑΕΚ, ο Ατρόμητος Ακροβουνίου, ο Κεραυνός Κρηνίδων, ο ΜΑ Φιλίππων, ο Κεραυνός Ελευθερών, ο Βρασίδας Ν. Περάμου, ο Φρίξος Πλατανοτόπου, ο ΑΟ Κάρυανης, ο Ορφέας Ελευθερούπολης και η Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας. Απομένει μια θέση που θα κριθεί μετά τον αγώνα Δόξα Αμυγδαλεώνα-ΑΟΚ.

Η κλήρωση της 2ης φάσης ορίστηκε για την Τρίτη 11/9, στις 18.30, στα γραφεία της ΕΠΣ Καβάλας. Τα δύο παιχνίδια που εκκρεμούν (Δόξα Αμυγδαλεώνα-ΑΟΚ και ΑΣ Παγγαίο-Βυζάντιο) θα γίνουν στις 12/9. 

Το πανόραμα της 1ης φάσης του Κυπέλλου

1ος όμιλος

1η αγωνιστική

Ποταμιά-Φάρος Μαριών  2-0

Αίας Παναγίας- Δόξα Θεολόγου  0-5

2η αγωνιστική 

Αίας Παναγίας- Φάρος Μαριών  2-2

Δόξα Θεολόγου-Ποταμιά   6-0

3η αγωνιστική

Αίας Παναγίας-Ποταμιά  3-1

Δόξα Θεολόγου- Φάρος Μαριών  7-0

Βαθμολογία  (3η αγωνιστική)

Δόξα Θεολόγου  18-0   9

Αίας Παναγίας   5-8    4  

ΑΟ Ποταμιάς  3-9      3

Φάρος Μαριών   2-11   1  

 

2ος όμιλος

1η αγωνιστική

Άρης Πρίνου-Κεραυνός Καλλιράχης  1-2

Αναγέννηση Λιμεναρίων- Θεαγένης  3-0

2η αγωνιστική 

Κεραυνός Καλλιράχης- Αναγέννηση Λιμεναρίων   1-4

Θεαγένης-Άρης Πρίνου    0-0

3η αγωνιστική

Αναγέννησης Λιμεναρίων- Άρης Πρίνου  4-0 

Κεραυνός Καλλιράχης- Θεαγένης    2-6

Βαθμολογία (3η αγωνιστική)

Αναγέννηση Λιμεναρίων  11-1      9  

Θεαγένης   6-5     4

Κεραυνός Καλλιράχης  5-11       3 

Άρης Πρίνου  1-6     1

 

3ος όμιλος

1η αγωνιστική

Πανιώνιος Ξεριά-Ατρόμητος Λεκάνης  3-0

Χρυσοχώρι- Νέστος   0-5

2η αγωνιστική

Ατρόμητος Λεκάνης-Χρυσοχώρι 1-3

Πανιώνιος Ξεριά- Νέστος       0-1  

3η αγωνιστική

Χρυσοχώρι-Πανιώνιος Ξεριά     4-2

Ατρόμητος Λεκάνης-Νέστος     0-4

Βαθμολογία (3η αγωνιστική)

Νέστος  Χρυσούπολης  10-0   9

Απόλλων Χρυσοχωρίου   7-8  6 

Πανιώνιος Ξεριά   5-5     3  

Ατρόμητος Λεκάνης   1-10    0

 

4ος όμιλος

1η αγωνιστική

Μυρμιδόνες- Καβάλα 2004/ΑΕΚ Β     1-2

Ναζιανζός- Κεραυνός Πέρνης       0-2

2η αγωνιστική

Καβάλα 2004/ΑΕΚ Β' –Ναζιανζός      1-3

Μυρμιδόνες Καβάλας- Κεραυνός Πέρνης   0-3

3η αγωνιστική

Ναζιανζός-Μυρμιδόνες Καβάλας   3-0

Καβάλα 2004/ΑΕΚ Β'- Κεραυνός Πέρνης  2-5

Βαθμολογία (3η αγωνιστική)

Κεραυνός Πέρνης  10-2    9

Ναζιανζός Ν. Καρβάλης  6-3  6

Καβάλα 2004/ΑΕΚ Β΄    5-9  3

Μυρμιδόνες Καβάλας  1-8  0

 

5ος όμιλος

1η αγωνιστική

ΠΑΟΚ-Ποντιακός Ποντολιβάδου   6-1

Άγιος Λουκάς- Ατρόμητος Χαλκερού   0-5

2η αγωνιστική

Ποντιακός Ποντολιβάδου- Άγιος Λουκάς   3-0

Ατρόμητος Χαλκερού- ΠΑΟΚ   1-1

3η αγωνιστική

Άγιος Λουκάς- ΠΑΟΚ          0-2

Ποντιακός Ποντολιβάδου- Ατρόμητος Χαλκερού   0-6

Βαθμολογία (3η αγωνιστική)

Ατρόμητος Χαλκερού  12-1   7

ΠΑΟΚ             9-2     7

Ποντιακός Ποντολιβάδου   4-12   3

Άγιος Λουκάς   0-10   0

 

6ος όμιλος

1η αγωνιστική

Μακεδονικός Αγιάσματος-Μαίανδρος Γέροντα   1-4

Κεραμωτή- Άρης Πηγών  0-2

2η αγωνιστική

Μαίανδρος Γέροντα-Κεραμωτή  1-2

Μακεδονικός Αγιάσματος-Άρης Πηγών   0-4

3η αγωνιστική

Κεραμωτή-Μακεδονικός Αγιάσματος  7-0

Μαίανδρος Γέροντα-Άρης Πηγών   7-0

Βαθμολογία (3η αγωνιστική)

Άρης Πηγών  13-0      9

Κεραμωτή   9-3   6

Μαίανδρος Γέροντα  5-10   3

Μακεδονικός Αγιάσματος  1-15    0

 

7ος όμιλος

1η αγωνιστική

Ολυμπιακός Καβάλας-Ποσειδών   2-2

Βύρωνας-ΑΕΚ   3-2

2η αγωνιστική

Ποσειδών-Βύρωνας Καβάλας    2-6

ΑΕΚ- Ολυμπιακός Καβάλας   1-0

3η αγωνιστική

Βύρωνας Καβάλας-Ολυμπιακός Καβάλας  5-1

Ποσειδών-ΑΕΚ      2-5

Βαθμολογία (3η αγωνιστική)

Βύρωνας Καβάλας  14-5    9

ΑΕΚ    Καβάλας   8-5      6

Ποσειδών Καβάλας  6-13   1

Ολυμπιακός Καβάλας   3-8     1

 

8ος όμιλος

1η αγωνιστική

ΑΟ Ελαιοχωρίου- Ατρόμητος Ακροβουνίου  0-3

Μακεδονικός Αμισιανών-Αετός Ορφανού   3-7

2η αγωνιστική

Ατρόμητος Ακροβουνίου-Μακεδονικός Αμισιανών   2-2

ΑΟ Ελαιοχωρίου-Αετός Ορφανού  0-5

3η αγωνιστική

Μακεδονικός Αμισιανών-ΑΟ Ελαιοχωρίου   3-3

Ατρόμητος Ακροβουνίου-Αετός Ορφανού  0-2

Βαθμολογία (3η αγωνιστική)

Αετός Ορφανού   14-3      9

Ατρόμητος Ακροβουνίου  5-4     4  

Μακεδονικός Αμισιανών  8-12  2 

ΑΟ Ελαιοχωρίου    3-11   1

 

9ος όμιλος

1η αγωνιστική

Άρης Ζυγού-Ασπίδα Πολυστύλου   1-0

Μ.Α.Φιλίππων-Κεραυνός Κρηνίδων  1-1 

2η αγωνιστική

Ασπίδα Πολυστύλου- Μ.Α.Φιλίππων   1-2

Κεραυνός Κρηνίδων- Άρης Ζυγού    4-0

3η αγωνιστική

Μ.Α. Φιλίππων- Άρης Ζυγού    3-0

Ασπίδα Πολυστύλου- Κεραυνός Κρηνίδων  0-3

Βαθμολογία (3η αγωνιστική)

Κεραυνός Κρηνίδων  8-1    7

ΜΑ Φιλίππων  6-2       7   

Άρης Ζυγού  1-7      3

Ασπίδα Πολυστύλου  1-6    0

 

10ος όμιλος

1η αγωνιστική

Ηρακλής Καβάλας-Ελπίδες  Καβάλας  2-0

Δόξα Αμυγδαλεώνα-ΑΟΚ   δ.δ.

2η αγωνιστική

Ελπίδες- Δόξα Αμυγδαλεώνα    0-1

Ηρακλής Καβάλας- ΑΟΚ   0-6 

3η αγωνιστική

Δόξα Αμυγδαλεώνα-Ηρακλής Καβάλας   1-1

Ελπίδες Καβάλας- ΑΟΚ     0-7

Βαθμολογία (3η αγωνιστική)

ΑΟΚ     13-0       6 *

Δόξα Αμυγδαλεώνα    2-1     4  *

Ηρακλής Καβάλας  3-7  4

Ελπίδες Καβάλας  0-10    0

*Έχουν αγώνα λιγότερο (12/9).

 

11ος όμιλος

1η αγωνιστική

Κεραυνός Ελευθερών-Αστέρας Φωλιάς    1-0

ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα-Βρασίδας      0-5

2η αγωνιστική

Αστέρας Φωλιάς-ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα    3-0

Βρασίδας- Κεραυνός Ελευθερών    1-3

3η αγωνιστική

ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα- Κεραυνός Ελευθερών   2-0

Αστέρας Φωλιάς-Βρασίδας Ν. Περάμου  0-2

Βαθμολογία (3η αγωνιστική)

Κεραυνός Ελευθερών   4-3  6

Βρασίδας Ν. Περάμου   8-3         6

Αστέρας Φωλιάς    3-3    3  

ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα    2-8  3

 

12ος όμιλος

1η αγωνιστική

Α.Ο. Κάρυανης-ΑΕ Πιερέων 2004   3-1

Μ.Α. Ορφανίου-Φρίξος Πλατανοτόπου   1-3

2η αγωνιστική  

ΑΕ Πιερέων 2004-Μ.Α. Ορφανίου   1-2

Φρίξος Πλατανοτόπου-Α.Ο. Κάρυανης   2-1

3η αγωνιστική

Μ.Α. Ορφανίου-Α.Ο.Κάρυανης   0-0  

ΑΕ Πιερέων 2004-Φρίξος Πλατανοτόπου   1-2

Βαθμολογία (3η αγωνιστική)

Φρίξος Πλατανοτόπου  7-3  9  

ΑΟ Κάρυανης  4-3    4

ΜΑ Ορφανίου   3-4   4

ΑΕ Πιερέων 2003   3-7   0

 

13ος όμιλος

1η αγωνιστική

Βυζάντιο- Ένωση Παγ. Δρυάδας  1-3

ΑΣ Παγγαίο-Ορφέας  0-6

2η αγωνιστική

Ένωση Παγ. Δρυάδας-ΑΣ Παγγαίο   5-0

Ορφέας Ελευθερούπολης –Βυζάντιο  4-1

3η αγωνιστική

ΑΣ Παγγαίο-Βυζάντιο  δ.δ

Ένωση Παγ. Δρυάδας-Ορφέας   1-1

Βαθμολογία (3η αγωνιστική)

Ορφέας Ελευθερούπολης  11-2   7   

Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας 9-2  7

Βυζάντιο  2-7     0   *

ΑΣ Παγγαίο   0-11    0  *

*Έχουν αγώνα λιγότερο (12/9).

**Στην φωτογραφία ο ΑΟ Κάρυανης που πήρε το εισιτήριο για την 2η φάση. 

Read 1650 times Last modified on Monday, 10 September 2018 17:25

Articles by Author

« July 2019 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
eXTReMe Tracker