http ΕΠΣ Καβάλας: Η 2η αγωνιστική της 1ης φάσης του Κυπέλλου
Friday, 31 August 2018 17:50

ΕΠΣ Καβάλας: Η 2η αγωνιστική της 1ης φάσης του Κυπέλλου

Written by 
Published in ΕΙΔΗΣΕΙΣ

Το Σαββατοκύριακο 1-2/9 θα πραγματοποιηθεί η 2η αγωνιστική της 1ης φάσης του Κυπέλλου ΕΠΣ Καβάλας.

Ο Κεραυνός Πέρνης παίζει το Σάββατο 1/9 στη Νέα Καρβάλη με τους Μυρμιδόνες. Την Κυριακή 2/9 ο Νέστος παίζει στο Ξεριά με τον τοπικό Πανιώνιο, ο Αετός Ορφανού θα βρεθεί στο Ελαιοχώρι και ο ΑΟΚ θα παίξει στη Νέα Καρβάλη με αντίπαλο τον Ηρακλή Καβάλας.

Από το πρόγραμμα δεν λείπουν τα άτυπα τοπικά ντέρμπι. Η ΑΕΚ έχει ματς με τον Ολυμπιακό Καβάλας, ο Κεραυνός Κρηνίδων υποδέχεται τον Άρη Ζυγού, ο Ορφέα παίζει με το Βυζάντιο, ο Θεαγένης παίζει με τον Άρη Πρίνου και η Δόξα Θεολόγου υποδέχεται την Ποταμιά κ.α.

Το πρόγραμμα

ΣΑΒΒΑΤΟ 1/9/2018

Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ         17:30                ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ

ΠΟΝΤΟΛΙΒΑΔΟΥ    17:30               ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΝΤΟΛΙΒΑΔΟΥ-ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ

ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ     17:30                Α.Ε.Κ. -ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΛΕΚΑΝΗΣ                 17:30                ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΚΑΝΗΣ-               ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

ΚΡΗΝΙΔΩΝ              17:30                ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ-ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ

Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ           17:30               ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

ΜΕΛΙΣΣΟΚΟΜΕΙΟΥ  17:30             Α.Ε. ΠΙΕΡΕΩΝ 2004-Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ

ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ    17:30              ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ-Α.Ο. ΚΑΡΥΑΝΗΣ

ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ       17:30              ΕΝΩΣΗ ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΥ ΔΡΥΑΔΑΣ-Α.Σ. ΠΑΓΓΑΙΟ

ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 17:30              ΟΡΦΕΑΣ-ΒΥΖΑΝΤΙΟ

ΚΩΤΣΑΛΟΥ                 17:30              ΚΑΒΑΛΑ 2004-ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ

ΧΑΛΚΕΡΟΥ                17:30               ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΒΥΡΩΝΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

 ΚΥΡΙΑΚΗ 2/9/2018

ΠΑΝΑΓΙΑΣ           11:45     ΑΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ-ΦΑΡΟΣ ΜΑΡΙΩΝ

ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ    10:30     ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ              -ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

ΓΕΡΟΝΤΑ             10:30     ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΓΕΡΟΝΤΑ-Π.Ο. ΚΕΡΑΜΩΤΗ

ΑΓΙΑΣΜΑΤΟΣ     10:30     ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓΙΑΣΜΑΤΟΣ-ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ

ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ  10:30     ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ

ΠΟΤΟΥ                  17:30     ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ-Α.Ο. ΠΟΤΑΜΙΑ

ΛΙΜΕΝΑ               17:30     ΘΕΑΓΕΝΗΣ -ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ

ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ     17:30     ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ-Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ

ΞΕΡΙΑ                  17:30       ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑ-ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

ΧΑΛΚΕΡΟΥ          17:30     ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ-ΠΑΟΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ   17:30     Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ-ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ

ΕΝΩΣΙΑΚΟ          17:30     ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

Ν. ΚΑΡΒΑΛΗΣ    17:30     ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ-Α.Ο. ΚΑΒΑΛΑ

ΦΩΛΙΑΣ               17:30     ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ-ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ

 

Read 1219 times Last modified on Friday, 31 August 2018 17:53

Articles by Author

« June 2020 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
eXTReMe Tracker