http ΕΠΣΚ: Η κλήρωση του 1ου ομίλου της Β΄ κατηγορίας
Tuesday, 21 August 2018 18:04

ΕΠΣΚ: Η κλήρωση του 1ου ομίλου της Β΄ κατηγορίας

Written by 
Published in ΕΙΔΗΣΕΙΣ

Στον 1ο όμιλο της Β΄ κατηγορίας ΕΠΣ Καβάλας συμμετέχουν 12 σύλλογοι τρεις εκ των οποίων είναι από την Θάσο (Αίας Παναγίας, ΑΟ Ποταμιάς και Φάρος Μαριών) και δύο του  δήμου Καβάλας (Μυρμιδόνες Καβάλας και Ποσειδών Καβάλας).

Το πρόγραμμα

1η αγωνιστική

Μαίανδρος Γέροντα-Μυρμιδόνες Καβάλας

Αίας Παναγίας-Ατρόμητος Λεκάνης

Μακεδονικός Αγιάσματος-Πανιώνιος Ξεριά

Φάρος Μαριών -Κεραμωτή

Ποσειδών Καβάλας-Α.Ο. Ποταμιάς

Απόλλων Χρυσοχωρίου-Ποντιακός Ποντολιβάδου

                                 

2η αγωνιστική

Αίας Παναγίας-Μαίανδρος Γέροντα

Μυρμιδόνες Καβάλας-Μακεδονικός Αγιάσματος

Ατρόμητος Λεκάνης-Φάρος Μαριών

Πανιώνιος Ξεριά-Ποσειδών Καβάλας

Κεραμωτή-Απόλλων Χρυσοχωρίου

Ποντιακός Ποντολιβάδου-Α.Ο. Ποταμιάς

                                 

3η αγωνιστική

Μαίανδρος Γέροντα-Μακεδονικός Αγιάσματος

Φάρος Μαριών                -Αίας Παναγίας

Ποσειδών Καβάλας-Μυρμιδόνες Καβάλας

Απόλλων Χρυσοχωρίου                -Ατρόμητος Λεκάνης

Ποντιακός Ποντολιβάδου -Πανιώνιος Ξεριά

Α.Ο. Ποταμιάς -Κεραμωτή

 

4η αγωνιστική

Φάρος Μαριών-Μαίανδρος Γέροντα

Μακεδονικός Αγιάσματος-Ποσειδών Καβάλας

Αίας Παναγίας-Απόλλων Χρυσοχωρίου

Μυρμιδόνες Καβάλας-Ποντιακός Ποντολιβάδου

Ατρόμητος Λεκάνης-Α.Ο. Ποταμιάς

Κεραμωτή-Πανιώνιος Ξεριά

 

5η αγωνιστική

Μαίανδρος Γέροντα-Ποσειδών Καβάλας

Απόλλων Χρυσοχωρίου                -Φάρος Μαριών

Ποντιακός Ποντολιβάδου-Μακεδονικός Αγιάσματος

Α.Ο. Ποταμιάς-Αίας Παναγίας

Κεραμωτή-Μυρμιδόνες Καβάλας

Πανιώνιος Ξεριά-Ατρόμητος Λεκάνης

                                 

6η αγωνιστική

Απόλλων Χρυσοχωρίου-Μαίανδρος Γέροντα

Ποσειδών Καβάλας-Ποντιακός Ποντολιβάδου

Φάρος Μαριών                -Α.Ο. Ποταμιάς

Μακεδονικός Αγιάσματος-Κεραμωτή

Αίας Παναγίας-Πανιώνιος Ξεριά

Μυρμιδόνες Καβάλας-Ατρόμητος Λεκάνης

                                 

7η αγωνιστική

Μαίανδρος Γέροντα-Ποντιακός Ποντολιβάδου

Α.Ο. Ποταμιάς -Απόλλων Χρυσοχωρίου

Κεραμωτή-Ποσειδών Καβάλας

Πανιώνιος Ξεριά-Φάρος Μαριών

Ατρόμητος Λεκάνης -Μακεδονικός Αγιάσματος

Μυρμιδόνες Καβάλας-Αίας Παναγίας

                                 

8η αγωνιστική

Α.Ο. Ποταμιάς-Μαίανδρος Γέροντα

Ποντιακός Ποντολιβάδου-Κεραμωτή

Απόλλων Χρυσοχωρίου-Πανιώνιος Ξεριά

Ποσειδών Καβάλας-Ατρόμητος Λεκάνης

Φάρος Μαριών-Μυρμιδόνες Καβάλας

Μακεδονικός Αγιάσματος-Αίας Παναγίας

                                 

9η αγωνιστική

Μαίανδρος Γέροντα-Κεραμωτή

Πανιώνιος Ξεριά-Α.Ο. Ποταμιάς

Ατρόμητος Λεκάνης -Ποντιακός Ποντολιβάδου

Μυρμιδόνες Καβάλας-Απόλλων Χρυσοχωρίου

Αίας Παναγίας-Ποσειδών Καβάλας

Μακεδονικός Αγιάσματος-Φάρος Μαριών

                                 

10η αγωνιστική

Πανιώνιος Ξεριά-Μαίανδρος Γέροντα

Κεραμωτή-Ατρόμητος Λεκάνης

Α.Ο. Ποταμιάς-Μυρμιδόνες Καβάλας

Ποντιακός Ποντολιβάδου-Αίας Παναγίας

Απόλλων Χρυσοχωρίου-Μακεδονικός Αγιάσματος

Ποσειδών Καβάλας-Φάρος Μαριών

                                 

11η αγωνιστική

Ατρόμητος Λεκάνης-Μαίανδρος Γέροντα

Μυρμιδόνες Καβάλας-Πανιώνιος Ξεριά

Αίας Παναγίας-Κεραμωτή

Μακεδονικός Αγιάσματος-Α.Ο. Ποταμιάς

Φάρος Μαριών                -Ποντιακός Ποντολιβάδου

Ποσειδών Καβάλας-Απόλλων Χρυσοχωρίου

                                 

12η  αγωνιστική

Μυρμιδόνες Καβάλας-Μαίανδρος Γέροντα

Ατρόμητος Λεκάνης-Αίας Παναγίας

Πανιώνιος Ξεριά-Μακεδονικός Αγιάσματος

Κεραμωτή-Φάρος Μαριών

Α.Ο. Ποταμιάς-Ποσειδών Καβάλας

Ποντιακός Ποντολιβάδου-Απόλλων Χρυσοχωρίου

 

13η αγωνιστική

Μαίανδρος Γέροντα-Αίας Παναγίας

Μακεδονικός Αγιάσματος-Μυρμιδόνες Καβάλας

Φάρος Μαριών-Ατρόμητος Λεκάνης

Ποσειδών Καβάλας-Πανιώνιος Ξεριά

Απόλλων Χρυσοχωρίου-Κεραμωτή

Α.Ο. Ποταμιάς-Ποντιακός Ποντολιβάδου

 

14η αγωνιστική

Μακεδονικός Αγιάσματος-Μαίανδρος Γέροντα

Αίας Παναγίας-Φάρος Μαριών

Μυρμιδόνες Καβάλας-Ποσειδών Καβάλας

Ατρόμητος Λεκάνης-Απόλλων Χρυσοχωρίου

Πανιώνιος Ξεριά-Ποντιακός Ποντολιβάδου

Κεραμωτή-Α.Ο. Ποταμιάς

 

15η αγωνιστική

Μαίανδρος Γέροντα-Φάρος Μαριών

Ποσειδών Καβάλας-Μακεδονικός Αγιάσματος

Απόλλων Χρυσοχωρίου                -Αίας Παναγίας

Ποντιακός Ποντολιβάδου-Μυρμιδόνες Καβάλας

Α.Ο. Ποταμιάς-Ατρόμητος Λεκάνης

Πανιώνιος Ξεριά-Κεραμωτή

 

16η αγωνιστική

Ποσειδών Καβάλας-Μαίανδρος Γέροντα

Φάρος Μαριών-Απόλλων Χρυσοχωρίου

Μακεδονικός Αγιάσματος-Ποντιακός Ποντολιβάδου

Αίας Παναγίας-Α.Ο. Ποταμιάς

Μυρμιδόνες Καβάλας-Κεραμωτή

Ατρόμητος Λεκάνης-Πανιώνιος Ξεριά

 

17η αγωνιστική

Μαίανδρος Γέροντα-Απόλλων Χρυσοχωρίου

Ποντιακός Ποντολιβάδου-Ποσειδών Καβάλας

Α.Ο. Ποταμιάς-Φάρος Μαριών

Κεραμωτή-Μακεδονικός Αγιάσματος

Πανιώνιος Ξεριά-Αίας Παναγίας

Ατρόμητος Λεκάνης -Μυρμιδόνες Καβάλας

 

18η αγωνιστική

Ποντιακός Ποντολιβάδο -Μαίανδρος Γέροντα

Απόλλων Χρυσοχωρίου-Α.Ο. Ποταμιάς

Ποσειδών Καβάλας-Κεραμωτή

Φάρος Μαριών-Πανιώνιος Ξεριά

Μακεδονικός Αγιάσματος-Ατρόμητος Λεκάνης

Αίας Παναγίας-Μυρμιδόνες Καβάλας

 

19η αγωνιστική

Μαίανδρος Γέροντα-Α.Ο. Ποταμιάς

Κεραμωτή-Ποντιακός Ποντολιβάδου

Πανιώνιος Ξεριά-Απόλλων Χρυσοχωρίου

Ατρόμητος Λεκάνης-Ποσειδών Καβάλας

Μυρμιδόνες Καβάλας-Φάρος Μαριών

Αίας Παναγίας-Μακεδονικός Αγιάσματος

 

20η αγωνιστική

Κεραμωτή-Μαίανδρος Γέροντα

Α.Ο. Ποταμιάς-Πανιώνιος Ξεριά

Ποντιακός Ποντολιβάδου-Ατρόμητος Λεκάνης

Απόλλων Χρυσοχωρίου-Μυρμιδόνες Καβάλας

Ποσειδών Καβάλας-Αίας Παναγίας

Φάρος Μαριών-Μακεδονικός Αγιάσματος

 

21η αγωνιστική

Μαίανδρος Γέροντα-Πανιώνιος Ξεριά

Ατρόμητος Λεκάνης-Κεραμωτή

Μυρμιδόνες Καβάλας-Α.Ο. Ποταμιάς

Αίας Παναγίας-Ποντιακός Ποντολιβάδου

Μακεδονικός Αγιάσματος-Απόλλων Χρυσοχωρίου

Φάρος Μαριών-Ποσειδών Καβάλας

 

22η αγωνιστική

Μαίανδρος Γέροντα-Ατρόμητος Λεκάνης

Πανιώνιος Ξεριά-Μυρμιδόνες Καβάλας

Κεραμωτή-Αίας Παναγίας

Α.Ο. Ποταμιάς -Μακεδονικός Αγιάσματος

Ποντιακός Ποντολιβάδου -Φάρος Μαριών

Απόλλων Χρυσοχωρίου-Ποσειδών Καβάλας

Read 1300 times Last modified on Tuesday, 21 August 2018 18:08

Articles by Author

« September 2019 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
eXTReMe Tracker