http ΕΠΣΚ: Η κλήρωση της Α΄ κατηγορίας
Tuesday, 21 August 2018 17:38

ΕΠΣΚ: Η κλήρωση της Α΄ κατηγορίας

Written by 
Published in ΕΙΔΗΣΕΙΣ

Έγινε, το απόγευμα της Τρίτης 21/8, η κλήρωση του πρωταθλήματος της Α΄ κατηγορίας. Συμμετέχουν 14 σύλλογοι εκ των οποίων τρεις είναι από την Θάσο. Ο Βύρωνας Καβάλας και ο Κεραυνός Κρηνίδων πήραν κλειδάριθμο καθώς θα έχουν το ίδιο γήπεδο. Κλειδάριθμο πήραν και οι γείτονες Αναγέννηση Λιμεναρίων και Δόξα Θεολόγου καθώς επίσης και οι Ατρόμητος Χαλκερού και Ναζιανζός. Η σέντρα θα γίνει το Σαββατοκύριακο 15-16/9.

Το πρόγραμμα

1η αγωνιστική

Βρασίδας Ν. Περάμου-ΑΕΚ Καβάλας

Ορφέας  Ελευθερούπολης-Ναζιανζός Ν. Καρβάλης

Αναγέννηση Λιμεναρίων-Μ.Α. Φιλίππων

Φρίξος Πλατανοτόπου-Κεραυνός Κρηνίδων

Βύρωνας Καβάλας-Θεαγένης

Ολυμπιακός Καβάλας -Δόξα Θεολόγου

Ατρόμητος Χαλκερού-Άρης Πηγών

 

2η αγωνιστική

Ορφέας  Ελευθερούπολης-Βρασίδας Ν. Περάμου

ΑΕΚ Καβάλας-Αναγέννηση Λιμεναρίων

Ναζιανζός Ν. Καρβάλης-Φρίξος Πλατανοτόπου

Μ.Α. Φιλίππων-Βύρωνας Καβάλας

Κεραυνός Κρηνίδων-Ολυμπιακός Καβάλας

Θεαγένης-Ατρόμητος Χαλκερού

Δόξα Θεολόγου -Άρης Πηγών

 

3η αγωνιστική

Βρασίδας Ν. Περάμου-Αναγέννηση Λιμεναρίων

Φρίξος Πλατανοτόπου-Ορφέας  Ελευθερούπολης

Βύρωνας Καβάλας-ΑΕΚ Καβάλας

Ολυμπιακός Καβάλας -Ναζιανζός Ν. Καρβάλης

Ατρόμητος Χαλκερού-Μ.Α. Φιλίππων

Άρης Πηγών-Κεραυνός Κρηνίδων

Δόξα Θεολόγου-Θεαγένης

 

4η αγωνιστική

Φρίξος Πλατανοτόπου-Βρασίδας Ν. Περάμου

Αναγέννηση Λιμεναρίων-Βύρωνας Καβάλας

Ορφέας  Ελευθερούπολης-Ολυμπιακός Καβάλας

ΑΕΚ Καβάλας-Ατρόμητος Χαλκερού

Ναζιανζός Ν. Καρβάλης               -Άρης Πηγών

Μ.Α. Φιλίππων -Δόξα Θεολόγου

Κεραυνός Κρηνίδων-Θεαγένης

5η αγωνιστική

Βρασίδας Ν. Περάμου-Βύρωνας Καβάλας

Ολυμπιακός Καβάλας -Φρίξος Πλατανοτόπου

Ατρόμητος Χαλκερού-Αναγέννηση Λιμεναρίων

Άρης Πηγών-Ορφέας  Ελευθερούπολης

Δόξα Θεολόγου-ΑΕΚ Καβάλας

Θεαγένης-Ναζιανζός Ν. Καρβάλης

Κεραυνός Κρηνίδων-Μ.Α. Φιλίππων

 

6η αγωνιστική

Ολυμπιακός Καβάλας -Βρασίδας Ν. Περάμου

Βύρωνας Καβάλας-Ατρόμητος Χαλκερού

Φρίξος Πλατανοτόπου-Άρης Πηγών

Αναγέννηση Λιμεναρίων-Δόξα Θεολόγου

Ορφέας  Ελευθερούπολης-Θεαγένης

ΑΕΚ Καβάλας-Κεραυνός Κρηνίδων

Ναζιανζός Ν. Καρβάλης -Μ.Α. Φιλίππων

 

7η αγωνιστική

Βρασίδας Ν. Περάμου-Ατρόμητος Χαλκερού

Άρης Πηγών-Ολυμπιακός Καβάλας

Δόξα Θεολόγου-Βύρωνας Καβάλας

Θεαγένης-Φρίξος Πλατανοτόπου

Κεραυνός Κρηνίδων-Αναγέννηση Λιμεναρίων

Μ.Α. Φιλίππων-Ορφέας  Ελευθερούπολης

Ναζιανζός Ν. Καρβάλης-ΑΕΚ Καβάλας

 

8η αγωνιστική

Άρης Πηγών-Βρασίδας Ν. Περάμου

Ατρόμητος Χαλκερού-Δόξα Θεολόγου

Ολυμπιακός Καβάλας -Θεαγένης

Βύρωνας Καβάλας-Κεραυνός Κρηνίδων

Φρίξος Πλατανοτόπου-Μ.Α. Φιλίππων

Αναγέννηση Λιμεναρίων-Ναζιανζός Ν. Καρβάλης

Ορφέας  Ελευθερούπολης-ΑΕΚ Καβάλας

 

9η αγωνιστική

Βρασίδας Ν. Περάμου-Δόξα Θεολόγου

Θεαγένης-Άρης Πηγών

Κεραυνός Κρηνίδων-Ατρόμητος Χαλκερού

Μ.Α. Φιλίππων-Ολυμπιακός Καβάλας

Ναζιανζός Ν. Καρβάλης-Βύρωνας Καβάλας

ΑΕΚ Καβάλας-Φρίξος Πλατανοτόπου

Αναγέννηση Λιμεναρίων-Ορφέας  Ελευθερούπολης

 

10η αγωνιστική

Θεαγένης-Βρασίδας Ν. Περάμου

Δόξα Θεολόγου-Κεραυνός Κρηνίδων

Άρης Πηγών-Μ.Α. Φιλίππων

Ατρόμητος Χαλκερού-Ναζιανζός Ν. Καρβάλης

Ολυμπιακός Καβάλας -ΑΕΚ Καβάλας

Βύρωνας Καβάλας-Ορφέας  Ελευθερούπολης

Φρίξος Πλατανοτόπου  -Αναγέννηση Λιμεναρίων

 

11η αγωνιστική

Βρασίδας Ν. Περάμου-Κεραυνός Κρηνίδων

Μ.Α. Φιλίππων -Θεαγένης

Ναζιανζός Ν. Καρβάλης-Δόξα Θεολόγου

ΑΕΚ Καβάλας-Άρης Πηγών

Ορφέας  Ελευθερούπολης-Ατρόμητος Χαλκερού

Αναγέννηση Λιμεναρίων-Ολυμπιακός Καβάλας

Βύρωνας Καβάλας-Φρίξος Πλατανοτόπου

 

12η αγωνιστική

Μ.Α. Φιλίππων-Βρασίδας Ν. Περάμου

Κεραυνός Κρηνίδων-Ναζιανζός Ν. Καρβάλης

Θεαγένης-ΑΕΚ Καβάλας

Δόξα Θεολόγου -Ορφέας  Ελευθερούπολης

Άρης Πηγών-Αναγέννηση Λιμεναρίων

Ατρόμητος Χαλκερού-Φρίξος Πλατανοτόπου

Ολυμπιακός Καβάλας -Βύρωνας Καβάλας

 

13η αγωνιστική

Βρασίδας Ν. Περάμου-Ναζιανζός Ν. Καρβάλης

ΑΕΚ Καβάλας-Μ.Α. Φιλίππων

Ορφέας  Ελευθερούπολης-Κεραυνός Κρηνίδων

Αναγέννηση Λιμεναρίων-Θεαγένης

Φρίξος Πλατανοτόπου-Δόξα Θεολόγου

Βύρωνας Καβάλας-Άρης Πηγών

Ατρόμητος Χαλκερού-Ολυμπιακός Καβάλας

 

14η  αγωνιστική

ΑΕΚ Καβάλας-Βρασίδας Ν. Περάμου

Ναζιανζός Ν. Καρβάλης-Ορφέας  Ελευθερούπολης

Μ.Α. Φιλίππων-Αναγέννηση Λιμεναρίων

Κεραυνός Κρηνίδων-Φρίξος Πλατανοτόπου

Θεαγένης-Βύρωνας Καβάλας

Δόξα Θεολόγου-Ολυμπιακός Καβάλας

Άρης Πηγών-Ατρόμητος Χαλκερού

 

15η αγωνιστική

Βρασίδας Ν. Περάμου-Ορφέας  Ελευθερούπολης

Αναγέννηση Λιμεναρίων-ΑΕΚ Καβάλας

Φρίξος Πλατανοτόπου-Ναζιανζός Ν. Καρβάλης

Βύρωνας Καβάλας-Μ.Α. Φιλίππων

Ολυμπιακός Καβάλας-Κεραυνός Κρηνίδων

Ατρόμητος Χαλκερού-Θεαγένης

Άρης Πηγών-Δόξα Θεολόγου

 

16η αγωνιστική

Αναγέννηση Λιμεναρίων-Βρασίδας Ν. Περάμου

Ορφέας  Ελευθερούπολης-Φρίξος Πλατανοτόπου

ΑΕΚ Καβάλας-Βύρωνας Καβάλας

Ναζιανζός Ν. Καρβάλης-Ολυμπιακός Καβάλας

Μ.Α. Φιλίππων-Ατρόμητος Χαλκερού

Κεραυνός Κρηνίδων-Άρης Πηγών

Θεαγένης-Δόξα Θεολόγου

 

17η αγωνιστική

Βρασίδας Ν. Περάμου-Φρίξος Πλατανοτόπου

Βύρωνας Καβάλας-Αναγέννηση Λιμεναρίων

Ολυμπιακός Καβάλας -Ορφέας  Ελευθερούπολης

Ατρόμητος Χαλκερού-ΑΕΚ Καβάλας

Άρης Πηγών-Ναζιανζός Ν. Καρβάλης

Δόξα Θεολόγου-Μ.Α. Φιλίππων

Θεαγένης-Κεραυνός Κρηνίδων

 

18η αγωνιστική

Βύρωνας Καβάλας-Βρασίδας Ν. Περάμου

Φρίξος Πλατανοτόπου-Ολυμπιακός Καβάλας

Αναγέννηση Λιμεναρίων-Ατρόμητος Χαλκερού

Ορφέας  Ελευθερούπολης-Άρης Πηγών

ΑΕΚ Καβάλας-Δόξα Θεολόγου

Ναζιανζός Ν. Καρβάλης-Θεαγένης

Μ.Α. Φιλίππων-Κεραυνός Κρηνίδων

 

19η αγωνιστική

Βρασίδας Ν. Περάμου-Ολυμπιακός Καβάλας

Ατρόμητος Χαλκερού-Βύρωνας Καβάλας

Άρης Πηγών-Φρίξος Πλατανοτόπου

Δόξα Θεολόγου               -Αναγέννηση Λιμεναρίων

Θεαγένης-Ορφέας  Ελευθερούπολης

Κεραυνός Κρηνίδων-ΑΕΚ Καβάλας

Μ.Α. Φιλίππων -Ναζιανζός Ν. Καρβάλης

 

20η αγωνιστική

Ατρόμητος Χαλκερού-Βρασίδας Ν. Περάμου

Ολυμπιακός Καβάλας -Άρης Πηγών

Βύρωνας Καβάλας-Δόξα Θεολόγου

Φρίξος Πλατανοτόπου-Θεαγένης

Αναγέννηση Λιμεναρίων-Κεραυνός Κρηνίδων

Ορφέας  Ελευθερούπολης-Μ.Α. Φιλίππων

ΑΕΚ Καβάλας-Ναζιανζός Ν. Καρβάλης

 

21η αγωνιστική

Βρασίδας Ν. Περάμου-Άρης Πηγών

Δόξα Θεολόγου               -Ατρόμητος Χαλκερού

Θεαγένης-Ολυμπιακός Καβάλας

Κεραυνός Κρηνίδων-Βύρωνας Καβάλας

Μ.Α. Φιλίππων -Φρίξος Πλατανοτόπου

Ναζιανζός Ν. Καρβάλης-Αναγέννηση Λιμεναρίων

ΑΕΚ Καβάλας-Ορφέας  Ελευθερούπολης

 

22η αγωνιστική

Δόξα Θεολόγου-Βρασίδας Ν. Περάμου

Άρης Πηγών-Θεαγένης

Ατρόμητος Χαλκερού-Κεραυνός Κρηνίδων

Ολυμπιακός Καβάλας -Μ.Α. Φιλίππων

Βύρωνας Καβάλας-Ναζιανζός Ν. Καρβάλης

Φρίξος Πλατανοτόπου-ΑΕΚ Καβάλας

Ορφέας  Ελευθερούπολης-Αναγέννηση Λιμεναρίων

 

23η αγωνιστική

Βρασίδας Ν. Περάμου-Θεαγένης

Κεραυνός Κρηνίδων-Δόξα Θεολόγου

Μ.Α. Φιλίππων -Άρης Πηγών

Ναζιανζός Ν. Καρβάλης-Ατρόμητος Χαλκερού

ΑΕΚ Καβάλας-Ολυμπιακός Καβάλας

Ορφέας  Ελευθερούπολης-Βύρωνας Καβάλας

Αναγέννηση Λιμεναρίων-Φρίξος Πλατανοτόπου

 

24η αγωνιστική

Κεραυνός Κρηνίδων-Βρασίδας Ν. Περάμου

Θεαγένης-Μ.Α. Φιλίππων

Δόξα Θεολόγου-Ναζιανζός Ν. Καρβάλης

Άρης Πηγών-ΑΕΚ Καβάλας

Ατρόμητος Χαλκερού-Ορφέας  Ελευθερούπολης

Ολυμπιακός Καβάλας -Αναγέννηση Λιμεναρίων

Φρίξος Πλατανοτόπου-Βύρωνας Καβάλας

 

25η αγωνιστική

Βρασίδας Ν. Περάμου-Μ.Α. Φιλίππων

Ναζιανζός Ν. Καρβάλης-Κεραυνός Κρηνίδων

ΑΕΚ Καβάλας-Θεαγένης

Ορφέας  Ελευθερούπολης-Δόξα Θεολόγου

Αναγέννηση Λιμεναρίων-Άρης Πηγών

Φρίξος Πλατανοτόπου-Ατρόμητος Χαλκερού

Βύρωνας Καβάλας-Ολυμπιακός Καβάλας

 

26η αγωνιστική

Ναζιανζός Ν. Καρβάλης-Βρασίδας Ν. Περάμου

Μ.Α. Φιλίππων-ΑΕΚ Καβάλας

Κεραυνός Κρηνίδων-Ορφέας  Ελευθερούπολης

Θεαγένης-Αναγέννηση Λιμεναρίων

Δόξα Θεολόγου -Φρίξος Πλατανοτόπου

Άρης Πηγών-Βύρωνας Καβάλας

Ολυμπιακός Καβάλας -Ατρόμητος Χαλκερού

Read 1751 times Last modified on Tuesday, 21 August 2018 17:44

Articles by Author

« August 2019 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
eXTReMe Tracker