http Displaying items by tag: ΚΛΙΜΑΚΙΟ

Για το φιλικό εναντίον του ΒΑΟ κλήθηκε στο κλιμάκιο βορρά της Εθνικής Εφήβων ο Παναγιώτης Λογοθέτης του ΓΣ Ελευθερούπολης. Ο αγώνας θα διεξαχθεί την Πέμπτη 7 Δεκεμβρίου (8.30μμ) στο κλειστό γυμναστήριο του ΒΑΟ στις Συκιές.

Οι παίκτες που κλήθηκαν: Λογοθέτης Παναγιώτης (ΓΣ Ελευθερούπολης), Βλάσσιος Κώστας (Άρης), Τσιρογιάννης Κώστας (Πιερικός/ Αρχέλαος), Γκύζης Γιώργος (Μαντουλίδης), Σιδηροηλίας Γιάννης (Άρης), Κλωνάρας Δημήτρης (ΠΑΟΚ), Βακουφτσής Φίλιππος (ΠΑΟΚ), Κουτουξίδης Νίκος (Μαντουλίδης), Πετανίδης Κυριάκος (ΠΑΟΚ), Κουρτίδης Βαλάντης (Άρης), Κωστίκας Γιώργος (ΧΑΝΘ), Γεωργαλάς Φώτης (ΑΚ Αστέρια), Βουλγαρόπουλος Στράτος (Άρης), Κατσαούνης Θωμάς (ΑΚ Αστέρια).

 

Χρήστος Κρυσταλλίδης

Φωτό: Λάσκαρης Τσούτσας

Ο Συντονιστής Περιφερειακός Ομοσπονδιακός Προπονητής, Γιαννακόπουλος Ανέστης, σε συνεργασία με τους τοπικούς Π.Ο.Π. θα πραγματοποιήσει αυτό το Σαββατοκύριακο δύο συγκεντρωτικές προπονήσεις για κορίτσια. Το Σάββατο 14 Οκτωβρίου, ώρα 10.30, στην Αλεξανδρούπολη («Μιχάλης Παρασκευόπουλος»), για τις παρακάτω αθλήτριες των Σωματείων από Κομοτηνή, Αλεξανδρούπολη, Φέρες, Σουφλί, Ορεστιάδα και Βύσσα:

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ: ΜΑΡΙΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ, ΚΟΝΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ, ΚΟΜΗΤΗ ΧΡΥΣΑ, ΜΑΚΡΗ ΕΛΠΙΔΑ, ΓΡΙΒΑ ΚΩΝ/ΝΑ, ΒΟΥΡΔΟΛΗ ΕΥΗ, ΤΙΑΜΠΑΡΛΗ ΕΥΓΕΝΙΑ, ΝΟΥΣΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, ΝΙΚΟΥΔΗ ΚΩΝ/ΝΑ, ΜΑΝΤΖΙΑΝΙΔΟΥ ΤΑΤΙΑΝΑ.

ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΜΑΙΣΤΡΟΥ: ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ, ΗΛΙΑΔΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ, ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ, ΜΟΚΑΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ, ΚΑΖΑΚΟΥ ΕΒΙΝΑ, ΝΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ, ΒΑΣΙΛΙΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ, ΣΑΧΠΑΤΖΙΔΗ ΝΑΤΑΛΙΑ, ΜΠΑΡΗ ΑΜΑΛΙΑ, ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΕΛΕΝΗ, ΜΟΚΑΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ, ΟΥΡΕΪΛΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ.

ΝΙΚΗ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ: ΚΑΣΑΠΙΔΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ, ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ, ΜΑΚΡΙΔΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ, ΠΟΛΥΖΩΪΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ, ΤΣΑΒΔΑΡΛΗ ΜΑΡΙΑ, ΤΣΑΚΙΡΗ ΜΑΡΙΑ, ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΦΛΩΡΑ.

Α.Ε. ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ: ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ, ΔΑΛΑΚΟΥΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, ΤΑΪΡΙΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ, ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, ΦΩΤΑΡΙΔΟΥ ΖΩΗ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΛΛΑ.

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ: ΚΑΣΑΠΗ ΦΩΤΕΙΝΗ, ΣΑΚΑΛΗ ΙΩΑΝΝΑ, ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ ΖΩΗ, ΔΕΛΛΗΓΙΑΝΝΗ ΛΙΑΝΑ, ΖΗΚΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΙΑΝΑ, ΖΗΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ, ΖΙΩΓΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ, ΚΡΥΣΤΑΛΛΗ ΙΩΑΝΝΑ, ΛΙΑΠΗ ΖΩΗ, ΜΠΟΖΑΝΤΖΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ.

ΝΕΑ ΒΥΣΣΑ: ΑΪΝΑΛΗ ΙΣΜΗΝΗ, ΑΪΝΑΛΗ ΙΩΑΝΝΑ, ΒΑΪΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ, ΑΣΤΕΡΙΑΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΛΕΛΙΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ.

ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ: ΑΣΠΙΩΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΝΤΟΥΜΑ ΑΝΝΑ, ΚΕΣΣΟΥΔΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ.

Α.Ο. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ: ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ, ΤΖΑΦΕΡΗ ΜΑΡΙΑ, ΜΠΙΜΠΟΥΔΗ ΜΙΛΕΝΑ, ΚΥΡΓΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ, ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ.

ΘΥΕΛΛΑ ΦΕΡΡΩΝ: ΔΟΥΝΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ, ΤΣΑΡΤΣΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ, ΚΟΥΤΛΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ, ΠΑΝΗ ΠΑΣΧΑΛΙΑ.

Την Κυριακή 15 Οκτωβρίου, ώρα 11.00, στο γήπεδο Αμυγδαλεώνα, για τις παρακάτω αθλήτριες των Σωματείων από Ξάνθη, Χρυσούπολη, Καβάλα, Αμυγδαλεώνα, Δράμα και Σέρρες:

Α.Ο. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ: ΧΑΤΖΗΔΙΑΜΑΝΤΗ ΜΥΣΡΣΙΝΗ, ΛΕΠΙΔΑ ΖΩΗ, ΠΕΝΤΕΡΗ ΜΑΡΙΑ, ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ.

ΕΡΜΟΓΕΝΗΣ ΞΑΝΘΗΣ: ΑΥΓΟΥΣΤΗ ΕΛΕΝΗ, ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΣΟΦΙΑ, ΜΙΤΡΟΒΙΤΣ ΠΕΛΑΓΙΑ.

ΑΡΤΕΜΙΣ ΣΕΡΡΩΝ: ΔΟΛΚΑ ΕΥΜΟΡΦΙΑ-ΜΑΡΙΑ, ΑΡΑΠΑΚΗ ΒΑΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ, ΚΟΥΛΑΞΙΔΟΥ ΕΥΑ, ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ.

Α.Ο. ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ, ΤΟΠΑΛΟΓΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΚΕΛΙΔΟΥ ΧΡΥΣΑ.

Α.Ο. ΚΑΒΑΛΑΣ: ΓΚΑΙΔΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΣΙΣΣΥ, ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ, ΜΠΑΚΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ, ΧΑΤΖΑΤΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ, ΓΚΙΚΑ ΘΕΑΝΩ.

ΓΑΙΑ ΔΡΑΜΑΣ: ΧΙΝΤΖΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ, ΜΕΛΕΝΙΚΙΩΤΟΥ Ε., ΤΟΥΤΟΥΝΗ ΜΥΡΤΩ, ΠΑΣΧΑΛΗ Δ., ΔΕΤΣΙΟΥ Μ., ΠΑΪΣΙΔΟΥ Ι., ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΝΗ Θ.

Γ.Σ. ΔΡΑΜΑΣ: ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ, ΜΑΚΡΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ, ΤΕΡΖΟΓΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ, ΚΑΣΑΠΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ, ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ.

 

Φωτό αρχείου

Published in ΒΟΛΕΪ

Στην προπόνηση του κλιμακίου Θεσσαλονίκης της Εθνικής ομάδας βόλεϊ Παγκορασίδων θα συμμετάσχει η Ιωάννα Ευθυκράτη του ΑΟΚ, τη Δευτέρα 29 Μαΐου (2.30μμ) στο Κλειστό Δημοτικό Γυμναστήριο της Πολίχνης «Αλέξανδρος Νικολαΐδης». Το αντιπροσωπευτικό συγκρότημα προετοιμάζεται για το Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα που θα γίνει στη Βουλγαρία από τις 21 έως τις 29 Ιουλίου. Η Ευθυκράτη ήταν μέλος της ομάδας που πήρε την πρόκριση στους αγώνες που έγιναν στο Άργος (21-23/4) και φιλοδοξεί να είναι παρούσα και στα τελικά. Οι παίκτριες που κλήθηκαν στην προπόνηση από τους ομοσπονδιακούς προπονητές, Κωνσταντίνο Γκούντα και Ανέστη Γιαννακόπουλο:

Περσεφόνη Παπαδοπούλου (ΠΟΓ Ηρακλής)

Γεωργία Κοντογιάννογλου (ΠΟΓ Ηρακλής)

Βαλεντίνα Πυργιώτη (Ελπίδα Αμπελοκήπων)

Τατιάνα Αρμουτσή (Ελπίδα Αμπελοκήπων)

Μαρία Αντωνιάδου (Ελπίδα Αμπελοκήπων)

Κική Λαζαρίδου (Ελπίδα Αμπελοκήπων)

Αγνή Τριλυράκη (Ναύαρχος Βότσης)

Στέλλα Αντύπα (Ναύαρχος Βότσης)

Άννα Γιορανίδη (Ναύαρχος Βότσης)

Αθηνά Νταντούλα (Ναύαρχος Βότσης)

Ξανθή Τριανταφύλλου (Ναύαρχος Βότσης)

Κωνσταντίνα Μπαλογιάννη (Αστέρας Σίνδου)

Αγάπη Μπρουκς Μπόγκο (ΑΕΣ Κρόνος)

Ναταλία Χοτζ (Πάνθηρες Κοζάνης)

Ιωάννα Ευθυκράτη (ΑΟ Καβάλας)

Ευαγγελία Κουμπούρα (Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός)

Δήμητρα Λαπούση (ΑΟ Σουφλαρίων)

Σταματία Κυπαρίσση (Αρχέλαος Κατερίνης)

Μαγδαληνή Τσιγκαροπούλου (Αρχέλαος Κατερίνης)

Ευαγγελία Γαροφαλλάκη (ΕΟ Σταυρούπολης)

Γεωργία Ωραιοπούλου (ΕΟ Σταυρούπολης)

Αναστασία Κεραμιτσοπούλου (Γαία Δράμας)

Γεωργία Πασχάλη (Γαία Δράμας)

Όλγα Πετρινόλη (Άρης)

Αικατερίνη Σαριδάκη (Αίας Ευόσμου)

Βασιλική Μερτσιάνη (Καμπανιακός)

 

Χρήστος Κρυσταλλίδης

Published in ΒΟΛΕΪ

Στην προπόνηση του κλιμακίου βορρά της Εθνικής Κορασίδων κλήθηκε η Βικτώρια Μπάσσια της Ένωσης Καβάλας. Θα γίνει τη Δευτέρα 8 Μαΐου (6.15μμ) στο κλειστό γυμναστήριο Μίκρας Β’, στη Θεσσαλονίκη. Οι παίκτριες που κλήθηκαν: Γκομπετζισβίλι Λία (Ηρακλής), Αθανασιάδου Μαρία (ΠΑΟΚ), Γκρίτζαλη Σοφία (Άρης), Βαντσιούρη Μαρία (Άρης), Γράψα Εύα (Άρης), Κατσαμούρη Χριστίνα (ΠΑΟΚ), Μουμτζή Αναστασία (ΠΑΟΚ), Καλούτσικου Νικολέτα (ΠΑΟΚ), Δαιμονάκου Μαριάνθη (ΠΑΟΚ), Νικολαϊδου Χρυσάνθη (ΓΑΣ Κομοτηνής), Μπάσσια Βικτώρια (Ένωση Καβάλας), Αθανασιάδου Τατιάνα (Τιτάνες Δράμας), Αρτεμισίου Ιωάννα (Ολυμπιακός Βόλου), Σιμιτζή Κατερίνα (Ανάληψη Βόλου), Κουρτίδου Χριστίνα (Απόλλων Πτολεμαΐδας), Σιδέρη Φωτεινή (Απόλλων Πτολεμαΐδας), Καραφουλίδου Ανατολή (Απόλλων Πτολεμαΐδας), Μπενέκη Χρυσάνθη (Τιτάνες Παλαμά), Δανιηλίδου Αθηνά (Απόλλων Πτολεμαΐδας), Καρτσαμάρη Ανδρονίκη (Πανεδεσσαϊκός).

 

Χρήστος Κρυσταλλίδης

Τα ονόματα του Νίκου Σχοινάκη και του Παναγιώτη Τσάμη βρίσκονται για ακόμη μία φορά στη λίστα των παικτών που επιλέχθηκαν για τις προπονήσεις των Κλιμακίων βορρά των Εθνικών ομάδων Παίδων και Παμπαίδων, αντίστοιχα. Θα γίνουν στη Θεσσαλονίκη την Τρίτη 4 Απριλίου.

Εθνική Παίδων (Τρίτη 4/4, 4.30μμ, Θεσσαλονίκη, Κλειστό Μίκρας Β’): Ζούντσας Γιώργος (Άρης), Σιδηροηλίας Ιωάννης (Άρης), Πετανίδης Κυριάκος (Άρης), Κοτρώτσιος Γιώργος (Άρης), Γκύζης Γιώργος (Μαντουλίδης), Πεταλάς Χρήστος (Μαντουλίδης), Κωστίκας Γεώργιος (ΠΑΟΚ), Καραγεωργίου Αντώνης (ΠΑΟΚ), Κλωνάρας Δημήτρης (ΠΑΟΚ), Βακουφτσής Φίλιππος (ΠΑΟΚ), Κουρτίδης Βαλάντης (Άρης), Τσούκας Αθανάσιος (Κεραυνός Αγίου Γεωργίου Γρεβενών), Φυλάκης Αθανάσιος (Ελπίδες Ηλιούπολης), Μητσιώνης Κωνσταντίνος (Πρωτέας Ηγουμενίτσας), Γεωργαλάς Φώτης (ΑΚ Αστέρια), Τοπάλης Αθανάσιος (Ίκαροι Σερρών), Ταζόπουλος Γιώργος (ΠΑΟΚ), Καταφιώτης Άρης (Άρης), Σούλης Θεόδωρος (Νέοι Αθλητές Βόλου), Γεωργιάδης Γρηγόρης (ΑΣ Καστοριάς), Σχοινάκης Νίκος (Ένωση Καβάλας).

Εθνική Παμπαίδων (Τρίτη 4/4, 3μμ, Θεσσαλονίκη, Κλειστό Μίκρας Β’): Βουρτζούμης Απόστολος (Άρης), Παναγιώτου Αγάπιος (Απόλλων Δράμας), Παπαδόπουλος Δημήτρης (ΑΓΕ Πιερίας), Καλόγηρος Ανδρέας (Μαντουλίδης), Νικολαΐδης Αλέξανδρος (Μαντουλίδης), Παπαπασχάλης Πασχάλης (Εύοσμος Δόξα Ελπίδας), Περρής Ανδρέας (Εύοσμος Δόξα Ελπίδας), Φίλιος Γιώργος (ΠΑΟΚ), Χαρίτογλου Νίκος (ΠΑΟΚ), Τσάμης Παναγιώτης (Αστέρας Καβάλας), Παπαγιάννης Γιώργος (ΑΕ Κοζάνης), Ζησόπουλος Παναγιώτης (Πιερικός Αρχέλαος), Γιαννούλτσης Ιωάννης (Πανεδεσσαϊκός), Λάρσον Χάρης (ΚΕ Φαίακας), Λογοδότης Παναγιώτης (Αιολικός Βόλου), Σουκέρας Πέτρος (ΚΕ Φαίακας), Τζιοβάρας Κωνσταντίνος (Πιερικός), Παπασαβόγλου Αναγνώστης (Εύοσμος Δόξα Ελπίδας), Παπασαβόγλου Αριστείδης (Εύοσμος Δόξα Ελπίδας), Κόνσουλας Ιωάννης (ΠΑΟΚ), Πράπας Στέργιος (Άρης), Νετζίπογλου Όμηρος (Όλυμπος Κορδελιού).

 

Χρήστος Κρυσταλλίδης

Με τον Καβαλιώτη Παναγιώτη Λογοθέτη στη σύνθεσή του, το κλιμάκιο Νότου της Εθνικής Παίδων έχει προπόνηση την Τετάρτη 29 Μαρτίου (16.30) στα βοηθητικά του ΟΑΚΑ. Κλήθηκαν οι εξής παίκτες: Νίκος Ρογκαβόπουλος (Δούκας), Άρης Σωτηρίου (Δούκας), Ζώης Καράμπελας (Δούκας), Κωνσταντίνος Βλάσιος (Δούκας), Δημήτρης Καραΐσκος (Προμηθέας Π.), Κωνσταντίνος Καδράς (Δούκας), Βασίλης Σταυρακούκας (Παναθηναϊκός), Σάββας Γεωργιάδης (Παναθηναϊκός), Άγγελος Γραμματικός (Προμηθέας Π.), Παναγιώτης Λογοθέτης (Ίκαρος Κ.), Θωμάς Ζευγαράς (Ολυμπιακός), Γιάννης Μπαλαμώτης (Παναθηναϊκός), Γιάννης Πετρόπουλος (Ολυμπιακός), Παναγιώτης Ευαγγελιάδης (Ακαδημία Αθηνών), Ηλίας Μωραΐτης (Πανιώνιος), Πέτρος Κατσουλάκος (Προμηθέας Π.), Βασίλης Μάντακας (Μίλων), Ανδρέας Τσουμάνης (Ολυμπιακός), Ραφαήλ Λαναράς (Ίκαρος Κ.), Απόστολος Μιχαήλ (Ολυμπιακός), Αναστάσιος Κωστόπουλος (Δούκας), Σταύρος Δαουτάκος (Απόλλων), Αλέξιος Γκάτζιος (Κόροιβος).

 

Χρήστος Κρυσταλλίδης

Page 1 of 7

Elpides Kavalas FC (Official Page)

Η πρότυπη Ακαδημία του Α.Μ.Σ. Βρασίδας Νέας Περάμου συνεχίζει το έργο της

« December 2017 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
eXTReMe Tracker