http Displaying items by tag: ΒΟΛΛΕΥ

Μόνο οκτώ αγώνες έγιναν το Σαββατοκύριακο 17-18/2 λόγω τριημέρου Καθαρής Δευτέρας. Ο ΑΟ Αμυγδαλεώνα σημείωσε 1 νίκη-1 ήττα στις παγκορασίδες κι έχασε σε γυναίκες και κορασίδες. Ακόμη, αναμετρήθηκαν η Β’ και η Γ’ ομάδα του ΑΟΚ στις παγκορασίδες, με νικήτρια την πρώτη. Τα αποτελέσματα:

Β’ Εθνική Γυναικών (4ος όμιλος)

Β’ Όμιλος

Άρτεμις Σερρών-ΑΟ Αμυγδαλεώνα 3-0 

Βαθμολογία

1

ΓΣ Δράμας

20

7-0

21-4

2

Άρτεμις Σερρών

15

4-4

19-14

3

Ερμογένης Ξάνθης

14

5-2

16-9

4

ΑΟ Αμυγδαλεώνα

3

1-6

3-19

5

Γαία Δράμας

2

1-6

7-20

 

Πρωτάθλημα Παίδων: Play Offs

Ερμογένης Ξάνθης-Έβρος Σουφλίου 0-3

21/2 (5μμ): ΑΕ Κομοτηνής-ΑΟ Ορεστιάδας 

Βαθμολογία

1

Έβρος Σουφλίου

9

3-1

10-3

2

ΑΟ Ορεστιάδας

6

2-1

6-4

3

ΑΕ Κομοτηνής

6

2-1

6-5

4

Ερμογένης Ξάνθης

0

0-4

2-12

 

Πρωτάθλημα Κορασίδων

Α’ Όμιλος

ΑΟ Αμυγδαλεώνα-ΓΣ Δράμας 1-3 

Βαθμολογία

1

ΓΣ Δράμας

18

6-0

18-2

2

Γαία Δράμας

17

6-1

18-6

3

ΑΟ Αμυγδαλεώνα

8

2-5

12-15

4

Άρτεμις Σερρών

8

3-3

10-13

5

ΑΟ Καβάλα Β’

0

0-8

2-24

 

Γ’ Όμιλος

Φοίνικας Αλεξανδρούπολης-Ερμογένης Ξάνθης 0-3 

Βαθμολογία

1

ΑΕ Κομοτηνής

18

6-1

20-6

2

Ερμογένης Ξάνθης

16

5-2

18-6

3

Ακαδημία Κομοτηνής

12

4-4

14-15

4

ΑΟ Καβάλα Γ’

5

2-4

7-14

5

Φοίνικας Αλεξ/πολης

0

0-6

0-18

 

Πρωτάθλημα Παγκορασίδων

Α’ Όμιλος

ΑΟ Αμυγδαλεώνα-ΓΣ Δράμας 3-1 

Βαθμολογία

1

Γαία Δράμας

15

5-0

15-0

2

ΑΟ Αμυγδαλεώνα

9

3-2

9-8

3

ΓΣ Δράμας

3

1-3

5-9

4

Άρτεμις Σερρών

0

0-4

0-12

 

Γ’ Όμιλος

Φοίνικας Αλεξανδρούπολης-Ερμογένης Ξάνθης 2-3 

Βαθμολογία

1

Ακαδημία Κομοτηνής

15

5-1

16-6

2

ΑΕ Κομοτηνής

9

3-2

10-8

3

Ερμογένης Ξάνθης

8

3-3

11-12

4

Φοίνικας Αλεξ/πολης

1

0-5

4-15

 

Ε’ Όμιλος

ΑΟ Αμυγδαλεώνα Β’-ΓΣ Δράμας Β’ 0-3

ΑΟ Καβάλα Β’-ΑΟ Καβάλα Γ’ 3-0 

Βαθμολογία

1

ΓΣ Δράμας Β’

10

3-1

11-4

2

ΑΟ Καβάλα Β’

5

2-0

6-2

3

Γαία Δράμας Β’

3

1-1

3-4

4

ΑΟ Καβάλα Γ’

3

1-2

4-7

5

ΑΟ Αμυγδαλεώνα Β’

0

0-3

2-9

 

Χρήστος Κρυσταλλίδης

Published in ΒΟΛΕΪ

Ο ΑΟΚ έχασε το πρώτο παιχνίδι του για τα Play Out, εντός έδρας από τη Νέα Βύσσα με 1-3 και η αποστολή του για παραμονή στην Α2 Γυναικών έγινε ακόμη πιο δύσκολη. Η ομάδα του Έβρου πήρε με το «καλημέρα» διαφορά 4 βαθμών κι έχει το προβάδισμα για την «σωτήρια» 5η θέση (1η του ομίλου). Η 6η της κατάταξης θα μείνει στην κατηγορία μόνο αν υποβιβαστούν από την Pre League δύο ομάδες της νότιας Ελλάδας (ΕΣΠΑΑ, ΕΣΠΕΔΑ, ΕΣΠΕ Πελοποννήσου, ΕΣΠΕ Κρήτης). Θα υποβιβαστεί αν πέσουν από την Pre League δύο ομάδες της βόρειας Ελλάδας (ΕΠΕΣ Θεσσαλονίκης, ΕΣΠΕ Κεντρικής Ελλάδας) και θα δώσει μπαράζ με την 6η του 2ου υπο-ομίλου του βορρά αν από την Pre League πέσουν μία και μία. Υποβιβάζονται σίγουρα οι ομάδες που θα καταλάβουν την 7η και την 8η θέση, δηλαδή μία από τις 3 των Play Out και ο Αρχέλαος Κατερίνης. Ο επόμενος αγώνας του ΑΟΚ θα διεξαχθεί στις 25/2 στα Γιαννιτσά.

Α2 Γυναικών (Βόρειος όμιλος, 1ος υπο-όμιλος): Play Out

1η αγωνιστική

ΑΟ Καβάλα-Νέα Βύσσα 1-3 (20-25, 20-25, 25-22, 13-25) 

Βαθμολογία

5

Νέα Βύσσα

6

1-0

3-1

6

ΑΟ Καβάλα

2

0-1

1-3

7

Μ.Α. Γιαννιτσών

1

0-0

0-0

8

Αρχέλαος Κατερίνης

-

-

-

(*) Ο Αρχέλαος αποχώρησε.

Επόμενη αγωνιστική

25/2 (6μμ): Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών-ΑΟ Καβάλα

Α2 Γυναικών (Βόρειος όμιλος, 1ος υπο-όμιλος): Play Off

1η αγωνιστική

Ναύαρχος Βότσης-Νίκη Αλεξανδρούπολης 0-3 (16-25, 20-25, 22-25)

Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου-Ελπίδα Αμπελοκήπων 3-2 (25-16, 17-25, 25-23, 17-25, 18-16) 

Βαθμολογία

1

Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου

6

1-0

3-2

2

Νίκη Αλεξανδρούπολης

5

1-0

3-0

3

Ελπίδα Αμπελοκήπων

4

0-1

2-3

4

Ναύαρχος Βότσης

1

0-1

0-3

Επόμενη αγωνιστική

25/2 (7μμ): Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου-Ναύαρχος Βότσης

25/2 (6μμ): Ελπίδα Αμπελοκήπων-Νίκη Αλεξανδρούπολης

 

Χρήστος Κρυσταλλίδης

Φωτό: Λάσκαρης Τσούτσας

Published in ΒΟΛΕΪ

Τη Χαλκηδόνα θα υποδεχθεί το Σάββατο (17/2, 5μμ), στην Καλαμίτσα, η Καβάλα BC για τη 18η αγωνιστική της Β’ Εθνικής ενώ την ίδια ώρα στα Ποταμούδια ο Αστέρας αντιμετωπίζει τον Αίαντα Κομοτηνής για το πρωτάθλημα Αντρών της ΕΚΑΣΑΜΑΘ. Σημαντικό είναι, επίσης κι ένα «ουδέτερο» παιχνίδι που θα διεξαχθεί στο «Αλ. Δήμογλου, ο ημιτελικός του πρωταθλήματος Εφήβων ΕΚΑΣΑΜΑΘ μεταξύ του Πανσερραϊκού και της Ασπίδας Ξάνθης. Συνοπτικά το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου 17-18/2 ανά κλειστό γυμναστήριο:

ΔΑΚ Καλαμίτσας «Αλ. Δήμογλου»

17/2 (2μμ): ΑΟ Καβάλα Β’-ΑΟ Καβάλα Γ’ (βόλεϊ παγκορασίδων ΕΣΠΕΘΡΑΝΜΑΚ)

17/2 (5μμ): Καβάλα BC-Χαλκηδόνα (Β’ Εθνική μπάσκετ)

17/2 (7.30μμ): Πανσερραϊκός-Ασπίδα Ξάνθης (ΕΚΑΣΑΜΑΘ, έφηβοι)

ΔΑΚ Ποταμουδίων

17/2 (5μμ): Αστέρας Καβάλας-Αίας Κομοτηνής (ΕΚΑΣΑΜΑΘ, άντρες)

Γήπεδο Ελευθερούπολης

Κανένας αγώνας

Γήπεδο Αμυγδαλεώνα

18/2 (1μμ): ΑΟ Αμυγδαλεώνα Β’-ΓΣ Δράμας Β’ (βόλεϊ παγκορασίδων ΕΣΠΕΘΡΑΝΜΑΚ)

18/2 (3μμ): ΑΟ Αμυγδαλεώνα-ΓΣ Δράμας (βόλεϊ παγκορασίδων ΕΣΠΕΘΡΑΝΜΑΚ)

18/2 (5μμ): ΑΟ Αμυγδαλεώνα-ΓΣ Δράμας (βόλεϊ κορασίδων ΕΣΠΕΘΡΑΝΜΑΚ)

Γήπεδο Γεωργιανής

Κανένας αγώνας

Γήπεδο Χρυσούπολης

Κανένας αγώνας

Γήπεδο Θάσου

Κανένας αγώνας

 

Φωτό: Λάσκαρης Τσούτσας

Τη Νέα Βύσσα θα υποδεχθεί την Κυριακή 18/2 (6μμ) ο ΑΟΚ για την 1η αγωνιστική των Play Out της Α2 Γυναικών. Στόχος του είναι να κατακτήσει την 1η θέση του ομίλου και 5η στη γενική κατάταξη για να μείνει στην κατηγορία.

Για τα περιφερειακά πρωταθλήματα της ΕΣΠΕΘΡΑΝΜΑΚ δεν θα διεξαχθούν πολλά παιχνίδια λόγω τριημέρου Καθαρής Δευτέρας. Το πρόγραμμα:

Α2 Γυναικών (Βόρειος όμιλος, 1ος υπο-όμιλος): Play Out

1η αγωνιστική

18/2 (6μμ): ΑΟ Καβάλα-Νέα Βύσσα 

Εναρκτήρια βαθμολογία

5

Νέα Βύσσα

3

0-0

0-0

6

ΑΟ Καβάλα

2

0-0

0-0

7

Μ.Α. Γιαννιτσών

1

0-0

0-0

8

Αρχέλαος Κατερίνης

-

-

-

(*) Ο Αρχέλαος αποχώρησε.

 

Α2 Γυναικών (Βόρειος όμιλος, 1ος υπο-όμιλος): Play Off

1η αγωνιστική

17/2 (6μμ): Ναύαρχος Βότσης-Νίκη Αλεξανδρούπολης

Βαθμολογία

1

Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου

6

1-0

3-2

2

Ελπίδα Αμπελοκήπων

4

0-1

2-3

3

Νίκη Αλεξανδρούπολης

2

0-0

0-0

4

Ναύαρχος Βότσης

1

0-0

0-0

 

Β’ Εθνική Γυναικών (4ος όμιλος)

Β’ Όμιλος

17/2 (3μμ): Άρτεμις Σερρών-ΑΟ Αμυγδαλεώνα 

Βαθμολογία

1

ΓΣ Δράμας

20

7-0

21-4

2

Ερμογένης Ξάνθης

14

5-2

16-9

3

Άρτεμις Σερρών

12

3-4

16-14

4

ΑΟ Αμυγδαλεώνα

3

1-5

3-16

5

Γαία Δράμας

2

1-6

7-20

 

Πρωτάθλημα Παίδων: Play Offs

17/2 (6μμ): Ερμογένης Ξάνθης-Έβρος Σουφλίου

21/2 (5μμ): ΑΕ Κομοτηνής-ΑΟ Ορεστιάδας 

Βαθμολογία

1

ΑΕ Κομοτηνής

6

2-0

6-2

2

ΑΟ Ορεστιάδας

6

2-1

6-4

3

Έβρος Σουφλίου

3

1-1

4-3

4

Ερμογένης Ξάνθης

0

0-3

2-9

 

Πρωτάθλημα Κορασίδων

Α’ Όμιλος

18/2 (5μμ): ΑΟ Αμυγδαλεώνα-ΓΣ Δράμας 

Βαθμολογία

1

Γαία Δράμας

17

6-1

18-6

2

ΓΣ Δράμας

15

5-0

15-1

3

ΑΟ Αμυγδαλεώνα

8

2-4

11-12

4

Άρτεμις Σερρών

8

3-3

10-13

5

ΑΟ Καβάλα Β’

0

0-8

2-24

 

Γ’ Όμιλος

17/2 (1μμ): Φοίνικας Αλεξανδρούπολης-Ερμογένης Ξάνθης 

Βαθμολογία

1

ΑΕ Κομοτηνής

18

6-1

20-6

2

Ερμογένης Ξάνθης

13

4-2

15-6

3

Ακαδημία Κομοτηνής

12

4-4

14-15

4

ΑΟ Καβάλα Γ’

5

2-4

7-14

5

Φοίνικας Αλεξ/πολης

0

0-5

0-15

 

Πρωτάθλημα Παγκορασίδων

Α’ Όμιλος

18/2 (3μμ): ΑΟ Αμυγδαλεώνα-ΓΣ Δράμας 

Βαθμολογία

1

Γαία Δράμας

15

5-0

15-0

2

ΑΟ Αμυγδαλεώνα

6

2-2

6-7

3

ΓΣ Δράμας

3

1-2

4-6

4

Άρτεμις Σερρών

0

0-4

0-12

 

Γ’ Όμιλος

17/2 (11πμ): Φοίνικας Αλεξανδρούπολης-Ερμογένης Ξάνθης 

Βαθμολογία

1

Ακαδημία Κομοτηνής

15

5-1

16-6

2

ΑΕ Κομοτηνής

9

3-2

10-8

3

Ερμογένης Ξάνθης

6

2-3

8-10

4

Φοίνικας Αλεξ/πολης

0

0-4

2-12

 

Ε’ Όμιλος

18/2 (1μμ): ΑΟ Αμυγδαλεώνα Β’-ΓΣ Δράμας Β’

17/2 (2μμ): ΑΟ Καβάλα Β’-ΑΟ Καβάλα Γ’ 

Βαθμολογία

1

ΓΣ Δράμας Β’

7

2-1

8-4

2

ΑΟ Καβάλα Γ’

3

1-1

4-4

3

Γαία Δράμας Β’

3

1-1

3-4

4

ΑΟ Καβάλα Β’

2

1-0

3-2

5

ΑΟ Αμυγδαλεώνα Β’

0

0-2

2-6

 

Χρήστος Κρυσταλλίδης

Φωτό: Λάσκαρης Τσούτσας

Published in ΒΟΛΕΪ

Ανακοινώθηκαν από την ΕΟΠΕ οι ημερομηνίες των αγώνων για τα Play Off και τα Play Out του πρωταθλήματος βόλεϊ της Α2 Γυναικών. Ο ΑΟΚ θα υποδεχθεί τη Νέα Βύσσα την Κυριακή 18/2 (6μμ) στο κλειστό της Καλαμίτσας «Αλ. Δήμογλου», στη συνέχεια θα δώσει δύο συνεχόμενα ματς εκτός Καβάλας (25/2 στα Γιαννιτσά και 11/3 στη Νέα Βύσσα) για να ολοκληρώσει την προσπάθειά του για παραμονή στην κατηγορία στις 17/3, με την εντός έδρας αναμέτρηση κόντρα στο Μέγα Αλέξανδρο Γιαννιτσών. Συνοπτικά το πρόγραμμα της β’ φάσης:

Α2 Γυναικών (Βόρειος όμιλος, 1ος υπο-όμιλος): Play Out

1η αγωνιστική

18/2 (6μμ): ΑΟ Καβάλα-Νέα Βύσσα

2η αγωνιστική

25/2 (6μμ): Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών-ΑΟ Καβάλα

3η αγωνιστική

4/3 (6μμ): Νέα Βύσσα-Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών

4η αγωνιστική

11/3 (6μμ): Νέα Βύσσα-ΑΟ Καβάλα

5η αγωνιστική

17/3 (6μμ): ΑΟ Καβάλα-Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών

6η αγωνιστική

24/3 (4μμ): Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών-Νέα Βύσσα 

Εναρκτήρια βαθμολογία

5

Νέα Βύσσα

3

0-0

0-0

6

ΑΟ Καβάλα

2

0-0

0-0

7

Μ.Α. Γιαννιτσών

1

0-0

0-0

8

Αρχέλαος Κατερίνης

-

-

-

(*) Ο Αρχέλαος αποχώρησε.

 

Α2 Γυναικών (Βόρειος όμιλος, 1ος υπο-όμιλος): Play Off

1η αγωνιστική

17/2 (6μμ): Ναύαρχος Βότσης-Νίκη Αλεξανδρούπολης

11/2: Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου-Ελπίδα Αμπελοκήπων 3-2 (25-16, 17-25, 25-23, 17-25, 18-16)

2η αγωνιστική

25/2 (7μμ): Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου-Ναύαρχος Βότσης

25/2 (6μμ): Ελπίδα Αμπελοκήπων-Νίκη Αλεξανδρούπολης

3η αγωνιστική

3/3 (6μμ): Νίκη Αλεξανδρούπολης-Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου

3/3 (6μμ): Ναύαρχος Βότσης-Ελπίδα Αμπελοκήπων

4η αγωνιστική

14/3 (6μμ): Νίκη Αλεξανδρούπολης-Ναύαρχος Βότσης

11/3 (6μμ): Ελπίδα Αμπελοκήπων-Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου

5η αγωνιστική

17/3 (6μμ): Ναύαρχος Βότσης-Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου

17/3 (6μμ): Νίκη Αλεξανδρούπολης-Ελπίδα Αμπελοκήπων

6η αγωνιστική

25/3 (6μμ): Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου-Νίκη Αλεξανδρούπολης

25/3 (6μμ): Ελπίδα Αμπελοκήπων-Ναύαρχος Βότσης 

Βαθμολογία

1

Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου

6

1-0

3-2

2

Ελπίδα Αμπελοκήπων

4

0-1

2-3

3

Νίκη Αλεξανδρούπολης

2

0-0

0-0

4

Ναύαρχος Βότσης

1

0-0

0-0

 

Χρήστος Κρυσταλλίδης

Φωτό: Λάσκαρης Τσούτσας

Published in ΒΟΛΕΪ

Την ήττα γνώρισαν στα παιχνίδια που έδωσαν το Σαββατοκύριακο 10-11/2 για το περιφερειακό πρωτάθλημα βόλεϊ αντρών ο ΑΟΚ κι ο Αμυγδαλεώνας. Ο ΑΟ Χρυσούπολης κέρδισε τον Ερμογένη Ξάνθης Β’ στις κορασίδες, ο Ανδροσθένης Θάσου είχε μία νίκη και μία ήττα σε κορασίδες- παγκορασίδες με αντιπάλους τους Θράκες Ξάνθης ενώ ΑΟΚ και Αμυγδαλεώνας είχαν ρεπό κι έπαιξαν οι αναπληρωματικές ομάδες τους. Όλα τα αποτελέσματα:

Β’ Εθνική Αντρών (4ος όμιλος)

ΑΟ Καβάλα-Ερμογένης Ξάνθης 0-3

Ελπίδα Σερρών-ΑΟ Αμυγδαλεώνα 3-1

Άρτεμις Σερρών-Έβρος Σουφλίου 0-3 

Βαθμολογία

1

Ερμογένης Ξάνθης

20

7-0

21-4

2

Έβρος Σουφλίου

19

6-1

20-3

3

ΑΟ Καβάλα

9

3-4

10-13

4

Ελπίδα Σερρών

7

3-4

10-17

5

Άρτεμις Σερρών

5

1-6

7-18

6

ΑΟ Αμυγδαλεώνα

3

1-6

7-20

 

Β’ Εθνική Γυναικών (4ος όμιλος)

Α’ Όμιλος

ΑΕ Κομοτηνής-Έβρος Σουφλίου 3-0

Άθλος Ορεστιάδας-ΑΟ Ορεστιάδας 3-1

Φοίνικας Αλεξανδρούπολης-Αμαζόνες Μαΐστρου 3-1 

Βαθμολογία

1

Φοίνικας Αλεξ/πολης

27

9-0

27-4

2

Αμαζόνες Μαΐστρου

17

6-3

20-12

3

Έβρος Σουφλίου

15

5-4

16-14

4

ΑΕ Κομοτηνής

13

5-4

17-17

5

ΑΟ Ορεστιάδας

5

1-8

11-24

6

Άθλος Ορεστιάδας

4

1-8

5-25

 

Β’ Όμιλος

ΓΣ Δράμας-Γαία Δράμας 3-1

Άρτεμις Σερρών-Ερμογένης Ξάνθης 3-1 

Βαθμολογία

1

ΓΣ Δράμας

20

7-0

21-4

2

Ερμογένης Ξάνθης

14

5-2

16-9

3

Άρτεμις Σερρών

12

3-4

16-14

4

ΑΟ Αμυγδαλεώνα

3

1-5

3-16

5

Γαία Δράμας

2

1-6

7-20

 

Πρωτάθλημα Εφήβων

Ρεπό 

Βαθμολογία

1

Έβρος Σουφλίου

23

8-0

24-2

2

Εθνικός Αλεξ/πολης

14

4-3

16-10

3

ΑΕ Κομοτηνής

8

4-4

13-16

4

ΑΟ Καβάλα

3

2-4

7-12

5

ΑΟ Σερρών

-3

0-7

1-21

(*) Η ΑΕΚ κι ο ΑΟΚ έχουν έναν μηδενισμό και -3 βαθμούς.

 

Πρωτάθλημα Παίδων: Play Offs

15/2 (6μμ): Έβρος Σουφλίου-ΑΕ Κομοτηνής

ΑΟ Ορεστιάδας-Ερμογένης Ξάνθης 3-0 

Βαθμολογία

1

ΑΕ Κομοτηνής

6

2-0

6-2

2

ΑΟ Ορεστιάδας

6

2-1

6-4

3

Έβρος Σουφλίου

3

1-1

4-3

4

Ερμογένης Ξάνθης

0

0-3

2-9

 

Πρωτάθλημα Κορασίδων

Α’ Όμιλος

ΑΟ Καβάλα Β’-Γαία Δράμας 0-3 

Βαθμολογία

1

Γαία Δράμας

17

6-1

18-6

2

ΓΣ Δράμας

15

5-0

15-1

3

ΑΟ Αμυγδαλεώνα

8

2-4

11-12

4

Άρτεμις Σερρών

8

3-3

10-13

5

ΑΟ Καβάλα Β’

0

0-8

2-24

 

Β’ Όμιλος

Θράκες Ξάνθης-Ανδροσθένης Θάσου 1-3

ΑΟ Χρυσούπολης-Ερμογένης Ξάνθης Β’ 3-1 

Βαθμολογία

1

ΑΟ Καβάλα

21

7-0

21-1

2

ΑΟ Χρυσούπολης

15

5-2

16-9

3

Ανδροσθένης Θάσου

9

3-3

11-10

4

Ερμογένης Ξάνθης Β’

6

2-5

8-16

5

Θράκες Ξάνθης

0

0-7

1-21

 

Γ’ Όμιλος

Ακαδημία Κομοτηνής-ΑΟ Καβάλα Γ’ 3-1

Ακαδημία Κομοτηνής-ΑΕ Κομοτηνής 0-3 

Βαθμολογία

1

ΑΕ Κομοτηνής

18

6-1

20-6

2

Ερμογένης Ξάνθης

13

4-2

15-6

3

Ακαδημία Κομοτηνής

12

4-4

14-15

4

ΑΟ Καβάλα Γ’

5

2-4

7-14

5

Φοίνικας Αλεξ/πολης

0

0-5

0-15

 

Δ’ Όμιλος

Νέα Βύσσα-Νίκη Αλεξανδρούπολης 2-3 

Βαθμολογία

1

Αμαζόνες Μαΐστρου

27

9-0

27-5

2

Νίκη Αλεξανδρούπολης

19

7-2

23-11

3

Έβρος Σουφλίου

14

4-6

19-20

4

ΑΟ Ορεστιάδας

12

5-4

18-20

5

Νέα Βύσσα

11

3-7

17-23

6

Θύελλα Φερών

1

0-9

2-27

 

Πρωτάθλημα Παμπαίδων

Ρεπό 

Βαθμολογία

1

Άθλος Ορεστιάδας

6

2-0

6-1

2

ΑΟ Ορεστιάδας

3

1-0

3-0

3

Έβρος Σουφλίου

2

1-1

4-5

4

Εθνικός Αλεξ/πολης Β’

1

0-2

2-6

5

Εθνικός Αλεξ/πολης

0

0-1

0-3

 

Πρωτάθλημα Παγκορασίδων

Α’ Όμιλος

Ρεπό 

Βαθμολογία

1

Γαία Δράμας

15

5-0

15-0

2

ΑΟ Αμυγδαλεώνα

6

2-2

6-7

3

ΓΣ Δράμας

3

1-2

4-6

4

Άρτεμις Σερρών

0

0-4

0-12

 

Β’ Όμιλος

Θράκες Ξάνθης-Ανδροσθένης Θάσου 3-2 

Βαθμολογία

1

ΑΟ Καβάλα

15

5-0

15-0

2

ΑΟ Χρυσούπολης

6

2-3

7-9

3

Ανδροσθένης Θάσου

5

1-3

7-10

4

Θράκες Ξάνθης

4

2-4

6-16

 

Γ’ Όμιλος

Ακαδημία Κομοτηνής-ΑΕ Κομοτηνής 3-0 

Βαθμολογία

1

Ακαδημία Κομοτηνής

15

5-1

16-6

2

ΑΕ Κομοτηνής

9

3-2

10-8

3

Ερμογένης Ξάνθης

6

2-3

8-10

4

Φοίνικας Αλεξ/πολης

0

0-4

2-12

 

Δ’ Όμιλος

Νέα Βύσσα-Νίκη Αλεξανδρούπολης 1-3

Αμαζόνες Μαΐστρου-ΑΟ Ορεστιάδας 3-0

Θύελλα Φερών-Άθλος Ορεστιάδας 3-0 

Βαθμολογία

1

Νίκη Αλεξανδρούπολης

33

11-0

33-4

2

Αμαζόνες Μαΐστρου

24

8-2

26-8

3

Νέα Βύσσα

23

8-4

26-14

4

ΑΟ Ορεστιάδας

18

6-5

18-16

5

Θύελλα Φερών

10

3-8

13-24

6

Έβρος Σουφλίου

6

2-9

7-27

7

Άθλος Ορεστιάδας

0

0-10

0-30

 

Ε’ Όμιλος

ΑΟ Καβάλα Γ’-ΑΟ Αμυγδαλεώνα Β’ 3-1

Γαία Δράμας Β’-ΓΣ Δράμας Β’ 0-3 

Βαθμολογία

1

ΓΣ Δράμας Β’

7

2-1

8-4

2

ΑΟ Καβάλα Γ’

3

1-1

4-4

3

Γαία Δράμας Β’

3

1-1

3-4

4

ΑΟ Καβάλα Β’

2

1-0

3-2

5

ΑΟ Αμυγδαλεώνα Β’

0

0-2

2-6

 

Στ’ Όμιλος

Φοίνικας Αλεξανδρούπολης Β’-Αμαζόνες Μαΐστρου Β’ 0-3 

Βαθμολογία

1

Αμαζόνες Μαΐστρου Β’

9

3-0

9-1

2

Ερμογένης Ξάνθης Β’

6

2-0

6-1

3

Ερμογένης Ξάνθης Γ’

3

1-1

4-3

4

Φοίνικας Αλεξ/πολης Β’

0

0-2

1-6

5

Ακαδημία Κομοτηνής Β’

0

0-3

0-9

 

Χρήστος Κρυσταλλίδης

Φωτό: ΑΟ Χρυσούπολης

Published in ΒΟΛΕΪ
Page 1 of 19

Elpides Kavalas FC (Official Page)

« February 2018 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        
eXTReMe Tracker