http ΕΚΑΣΑΜΑΘ: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές (4-10/1)
Thursday, 04 January 2018 12:19

ΕΚΑΣΑΜΑΘ: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές (4-10/1)

Written by 

Με αγώνες για τα πρωταθλήματα υποδομής ξεκίνησε το 2018 για την ΕΚΑΣΑΜΑΘ, με αγώνες για τα πρωταθλήματα υποδομής θα συνεχιστεί το Σαββατοκύριακο 6-7/1 αλλά και το διήμερο 9-10/1. Στους έφηβους η α’ φάση πλησιάζει προς το τέλος, στις νεανίδες ολοκληρώνεται ο 1ος γύρος και στους παίδες και τις κορασίδες οι ομάδες βρίσκονται στα μέσα του 2ου γύρου. Από καβαλιώτικης πλευράς ξεχωρίζουν οι αναμετρήσεις Αστέρας-ΓΣ Ελευθερούπολης (έφηβοι), Πάνθηρες-Ασπίδα 2001 Ξάνθης (νεανίδες), Αρίων Ξάνθης-Αστέρας (παίδες) και Ένωση-Αίας Κομοτηνής (κορασίδες). Το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

Πρωτάθλημα Εφήβων

Α’ Όμιλος

9η αγωνιστική

6/1 (7μμ): ΑΕ Σέρρες-Ορφέας Νέου Σκοπού (Δημάδης, Νεδόγλου Ζ.)

6/1 (3μμ): Πανσερραϊκός-ΑΟ Σερρών (Καντζουρίδης, Σαφούρη)

6/1 (5μμ): Ίκαροι Σερρών-Ρούπελ Σιδηροκάστρου (Δαρνάκας, Καντζουρίδης)

Β’ Όμιλος

9η αγωνιστική

7/1 (8μμ): ΑΟ Καβάλας-Τιτάνες Δράμας (Κανελλόπουλος, Λαζαρίδης)

10/1 (8.30μμ): Αστέρας Καβάλας-ΓΣ Ελευθερούπολης (Μυσιρλής, Ανεστάκης)

Ρεπό: Μακεδόνες Κρηνίδων

Γ’ Όμιλος

9η αγωνιστική

6/1 (3μμ): Ηρακλής Καβάλας-Αρίων Ξάνθης (Μπιλμπίλης, Καλφόπουλος)

6/1 (4μμ): Ένωση Καβάλας-Ασπίδα Ξάνθης (Κατρακάρης, Λαζαρίδης)

Ρεπό: Λεύκιππος Ξάνθης

Δ’ Όμιλος

8η αγωνιστική

4/1 (5.30μμ): Εθνικός Αλεξανδρούπολης-ΓΑΣ Κομοτηνή (Σακελλαρίδης, Παπαγεωργίου)

9η αγωνιστική

7/1 (3μμ): ΓΑΣ Κομοτηνή-Φιλία Ορεστιάδας (Ευσταθιάδης, Τσαχιρίδη)

6/1 (6μμ): ΑΕ Κομοτηνής-Εθνικός Αλεξανδρούπολης (Ντούρας, -)

Ρεπό: Ολυμπιάδα Αλεξανδρούπολης

Πρωτάθλημα Νεανίδων

5η αγωνιστική

6/1 (2μμ): Ένωση Καβάλας-Τιτάνες Δράμας (Κανελλόπουλος, Τζάθα)

6/1 (6μμ): Πάνθηρες Καβάλας-Ασπίδα 2001 Ξάνθης (Λάλλα, Μυσιρλής)

Ρεπό: Πανσερραϊκός

Πρωτάθλημα Παίδων

Α’ Όμιλος

11η αγωνιστική

7/1 (3μμ): Ηράκλεια Σερρών-ΑΕ Λευκώνα (Νεδόγλου Α., Ορφανόπουλος)

3/1: Ρούπελ Σιδηροκάστρου-ΓΣ Σέρρες 2017 78-32

7/1 (3μμ): Ίκαροι Σερρών-Πανσερραϊκός (Τσακιρίδης, Κουμλιάλης)

10/1 (5.30μμ): Ορφέας Νέου Σκοπού-ΑΕ Σέρρες (Νεδόγλου Α., Δαρνάκας)

Β’ Όμιλος

11η αγωνιστική

7/1 (3μμ): ΓΣ Ελευθερούπολης-ΑΟ Καβάλας (Μπιλμπίλης, Λαζαρίδης)

7/1 (3μμ): Παγγαίο-Ένωση Καβάλας (Ανεστάκης, Σαρόγλου Α.)

7/1 (3μμ): ΚΑΟ Δράμας-Τιτάνες Δράμας (Παναγιωτίδης, Καλφόπουλος)

7/1 (2μμ): Ένωση Ποταμουδίων-Απόλλων Δράμας (Λάλλα, Παζάρκας)

Γ’ Όμιλος

11η αγωνιστική

7/1 (3μμ): Αρίων Ξάνθης-Αστέρας Καβάλας (Κολοκυθάς, Καλαϊτζής)

7/1 (1μμ): ΑΕ Κομοτηνής-Αρίων 2010 Ξάνθης (Ευσταθιάδης, Τσαχιρίδη)

7/1 (3μμ): ΑΟ Χρυσούπολης-Λεύκιππος Ξάνθης (Κατρακάρης, Παρασίδης)

Ρεπό: Ασπίδα Ξάνθης

Δ’ Όμιλος

11η αγωνιστική

7/1 (7μμ): Εθνικός Αλεξανδρούπολης-Φιλία Ορεστιάδας (Μπέης, Αλεξόπουλος)

5/1 (5μμ): Σπάρτακος Διδυμοτείχου-Ολυμπιάδα Αλεξανδρούπολης (Γκαλτάνας, Παπαλιάς)

ΓΑΣ Κομοτηνή-Θύελλα Φερών (στις 21/1)

Ρεπό: Αίας Κομοτηνής

Πρωτάθλημα Κορασίδων

Α’ Όμιλος

7η αγωνιστική

9/1 (5.30μμ): Τιτάνες Γυναικών Δράμας-Τιτάνες Δράμας (Παναγιωτίδης, Αλατζάς)

7/1 (6μμ): Αστέρας Καβάλας-Ίκαροι Σερρών (Κανελλόπουλος, Τζάθα)

Ρεπό: Πανσερραϊκός

Β’ Όμιλος

7η αγωνιστική

Ασπίδα 2001 Ξάνθης-Πάνθηρες Καβάλας (στις 13/1)

7/1 (4μμ): Ένωση Καβάλας-Αίας Κομοτηνής (Λάλλα, Τζάθα)

Ρεπό: ΓΑΣ Κομοτηνή

 

Χρήστος Κρυσταλλίδης

Φωτό: Kavala B.C. Ακαδημίες

Read 355 times Last modified on Friday, 05 January 2018 10:25

Elpides Kavalas FC (Official Page)

« January 2018 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
eXTReMe Tracker