http Βόλεϊ: Συγκεντρωτικές προπονήσεις κοριτσιών σε Αμυγδαλεώνα και Αλεξανδρούπολη
Thursday, 12 October 2017 17:21

Βόλεϊ: Συγκεντρωτικές προπονήσεις κοριτσιών σε Αμυγδαλεώνα και Αλεξανδρούπολη

Written by 
Published in ΒΟΛΕΪ

Ο Συντονιστής Περιφερειακός Ομοσπονδιακός Προπονητής, Γιαννακόπουλος Ανέστης, σε συνεργασία με τους τοπικούς Π.Ο.Π. θα πραγματοποιήσει αυτό το Σαββατοκύριακο δύο συγκεντρωτικές προπονήσεις για κορίτσια. Το Σάββατο 14 Οκτωβρίου, ώρα 10.30, στην Αλεξανδρούπολη («Μιχάλης Παρασκευόπουλος»), για τις παρακάτω αθλήτριες των Σωματείων από Κομοτηνή, Αλεξανδρούπολη, Φέρες, Σουφλί, Ορεστιάδα και Βύσσα:

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ: ΜΑΡΙΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ, ΚΟΝΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ, ΚΟΜΗΤΗ ΧΡΥΣΑ, ΜΑΚΡΗ ΕΛΠΙΔΑ, ΓΡΙΒΑ ΚΩΝ/ΝΑ, ΒΟΥΡΔΟΛΗ ΕΥΗ, ΤΙΑΜΠΑΡΛΗ ΕΥΓΕΝΙΑ, ΝΟΥΣΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, ΝΙΚΟΥΔΗ ΚΩΝ/ΝΑ, ΜΑΝΤΖΙΑΝΙΔΟΥ ΤΑΤΙΑΝΑ.

ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΜΑΙΣΤΡΟΥ: ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ, ΗΛΙΑΔΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ, ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ, ΜΟΚΑΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ, ΚΑΖΑΚΟΥ ΕΒΙΝΑ, ΝΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ, ΒΑΣΙΛΙΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ, ΣΑΧΠΑΤΖΙΔΗ ΝΑΤΑΛΙΑ, ΜΠΑΡΗ ΑΜΑΛΙΑ, ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΕΛΕΝΗ, ΜΟΚΑΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ, ΟΥΡΕΪΛΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ.

ΝΙΚΗ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ: ΚΑΣΑΠΙΔΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ, ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ, ΜΑΚΡΙΔΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ, ΠΟΛΥΖΩΪΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ, ΤΣΑΒΔΑΡΛΗ ΜΑΡΙΑ, ΤΣΑΚΙΡΗ ΜΑΡΙΑ, ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΦΛΩΡΑ.

Α.Ε. ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ: ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ, ΔΑΛΑΚΟΥΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, ΤΑΪΡΙΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ, ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, ΦΩΤΑΡΙΔΟΥ ΖΩΗ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΛΛΑ.

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ: ΚΑΣΑΠΗ ΦΩΤΕΙΝΗ, ΣΑΚΑΛΗ ΙΩΑΝΝΑ, ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ ΖΩΗ, ΔΕΛΛΗΓΙΑΝΝΗ ΛΙΑΝΑ, ΖΗΚΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΙΑΝΑ, ΖΗΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ, ΖΙΩΓΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ, ΚΡΥΣΤΑΛΛΗ ΙΩΑΝΝΑ, ΛΙΑΠΗ ΖΩΗ, ΜΠΟΖΑΝΤΖΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ.

ΝΕΑ ΒΥΣΣΑ: ΑΪΝΑΛΗ ΙΣΜΗΝΗ, ΑΪΝΑΛΗ ΙΩΑΝΝΑ, ΒΑΪΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ, ΑΣΤΕΡΙΑΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΛΕΛΙΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ.

ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ: ΑΣΠΙΩΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΝΤΟΥΜΑ ΑΝΝΑ, ΚΕΣΣΟΥΔΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ.

Α.Ο. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ: ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ, ΤΖΑΦΕΡΗ ΜΑΡΙΑ, ΜΠΙΜΠΟΥΔΗ ΜΙΛΕΝΑ, ΚΥΡΓΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ, ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ.

ΘΥΕΛΛΑ ΦΕΡΡΩΝ: ΔΟΥΝΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ, ΤΣΑΡΤΣΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ, ΚΟΥΤΛΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ, ΠΑΝΗ ΠΑΣΧΑΛΙΑ.

Την Κυριακή 15 Οκτωβρίου, ώρα 11.00, στο γήπεδο Αμυγδαλεώνα, για τις παρακάτω αθλήτριες των Σωματείων από Ξάνθη, Χρυσούπολη, Καβάλα, Αμυγδαλεώνα, Δράμα και Σέρρες:

Α.Ο. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ: ΧΑΤΖΗΔΙΑΜΑΝΤΗ ΜΥΣΡΣΙΝΗ, ΛΕΠΙΔΑ ΖΩΗ, ΠΕΝΤΕΡΗ ΜΑΡΙΑ, ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ.

ΕΡΜΟΓΕΝΗΣ ΞΑΝΘΗΣ: ΑΥΓΟΥΣΤΗ ΕΛΕΝΗ, ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΣΟΦΙΑ, ΜΙΤΡΟΒΙΤΣ ΠΕΛΑΓΙΑ.

ΑΡΤΕΜΙΣ ΣΕΡΡΩΝ: ΔΟΛΚΑ ΕΥΜΟΡΦΙΑ-ΜΑΡΙΑ, ΑΡΑΠΑΚΗ ΒΑΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ, ΚΟΥΛΑΞΙΔΟΥ ΕΥΑ, ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ.

Α.Ο. ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ, ΤΟΠΑΛΟΓΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΚΕΛΙΔΟΥ ΧΡΥΣΑ.

Α.Ο. ΚΑΒΑΛΑΣ: ΓΚΑΙΔΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΣΙΣΣΥ, ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ, ΜΠΑΚΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ, ΧΑΤΖΑΤΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ, ΓΚΙΚΑ ΘΕΑΝΩ.

ΓΑΙΑ ΔΡΑΜΑΣ: ΧΙΝΤΖΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ, ΜΕΛΕΝΙΚΙΩΤΟΥ Ε., ΤΟΥΤΟΥΝΗ ΜΥΡΤΩ, ΠΑΣΧΑΛΗ Δ., ΔΕΤΣΙΟΥ Μ., ΠΑΪΣΙΔΟΥ Ι., ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΝΗ Θ.

Γ.Σ. ΔΡΑΜΑΣ: ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ, ΜΑΚΡΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ, ΤΕΡΖΟΓΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ, ΚΑΣΑΠΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ, ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ.

 

Φωτό αρχείου

Read 218 times Last modified on Thursday, 12 October 2017 17:26

Elpides Kavalas FC (Official Page)

Η πρότυπη Ακαδημία του Α.Μ.Σ. Βρασίδας Νέας Περάμου συνεχίζει το έργο της

« December 2017 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
eXTReMe Tracker