http Displaying items by tag: ΤΕΝΙΣ

Ο Α.Σ. Ατόμων με Αναπηρία «ΗΡΟΔΙΚΟΣ», με σπουδαίες διακρίσεις στο άθλημα του τένις σε καρότσι, κατάφερε με τη συμπαράσταση φίλων και χορηγών να αποκτήσει το πρώτο από τα τρία που χρειάζονται αμαξίδια τένις.

Πολλές οι συμμετοχές, πολλές και οι διακρίσεις για τους αθλητές και τις αθλήτριες των καβαλιώτικων ομίλων που έλαβαν μέρος στο 4ο Ενωσιακό πρωτάθλημα τένις Ε3, στην Ξάνθη. Οι αγώνες έγιναν το Σαββατοκύριακο 16-17 Σεπτεμβρίου και στις 3 από τις 5 ηλικιακές κατηγορίες πρώτευσαν παιδιά από την Καβάλα. Πιο συγκεκριμένα, ο Αλέξανδρος Βασιλειάδης (ΑΟΑ Πρωταθλητών Καβάλας) επικράτησε στα αγόρια -12 ετών κερδίζοντας στον τελικό τον συναθλητή του, Νίκο Χατζηαβραάμ. Στα αγόρια -14 ετών νικητής αναδείχθηκε ο Στέργιος Αχιλλέας Παπαδόπουλος (Μακεδονικός Καβάλας) και στα κορίτσια -12 ετών η Ευγενία Σίσκου Στρατηλάτη (ΑΟΑ Πρωταθλητών Καβάλας) που κέρδισε στον τελικό την Ανδρομάχη Μπαρμπαγιάννη (ΑΟΑ Πρωταθλητών Καβάλας). Όλα τα αποτελέσματα των αθλητών και των αθλητριών από την Καβάλα:

Αγόρια -12 ετών

Φάση των «16»

Νίκος Χατζηαβραάμ (ΑΟΑ Πρωταθλητών Καβάλας)-Άγγελος Στάικος (ΟΑ Ορεστιάδας) 4-0, 4-0

Κώστας Πικάζης (ΑΟΑ Καβάλας)-Άλκης Σκεμπέρης (ΟΑ Σερρών) 4-0, 4-0

Κώστας Γκιρτζίκης (ΑΟΑ Καβάλας)-Ορέστης Σιάρκος (ΣΑ Σερρών) 3-5, 4-0, 5-3

Δημήτρης Μελίδης (Μακεδονικός Καβάλας)-Μάρκος Κλούκος (ΟΑ Ξάνθης) 4-0, 4-0

Αλέξανδρος Βασιλειάδης (ΑΟΑ Πρωταθλητών Καβάλας)-Δημήτρης Βασιλειάδης (Πανθρακικός) med

Προημιτελικά

Νίκος Χατζηαβραάμ (ΑΟΑ Πρωταθλητών Καβάλας)-Άλκης Παπανίκος (ΣΑ Σερρών) 4-0, 4-0

Κώστας Πικάζης (ΑΟΑ Καβάλας)-Βασίλης Στράντζαλης (Σερραϊκός ΟΑ) 5-4, 0-4, 0-4

Κώστας Γκιρτζίκης (ΑΟΑ Καβάλας)-Σταύρος Εμμανουηλίδης (Σέρρες 2008) 4-1, 4-2

Αλέξανδρος Βασιλειάδης (ΑΟΑ Πρωταθλητών Καβάλας)-Δημήτρης Μελίδης (Μακεδονικός Καβάλας) 4-0, 4-0

Ημιτελικά

Νίκος Χατζηαβραάμ (ΑΟΑ Πρωταθλητών Καβάλας)-Βασίλης Στράντζαλης (Σερραϊκός ΟΑ) 6-3, 6-1

Αλέξανδρος Βασιλειάδης (ΑΟΑ Πρωταθλητών Καβάλας)-Κώστας Γκιρτζίκης (ΑΟΑ Καβάλας) 6-1, 6-3

Τελικός

Αλέξανδρος Βασιλειάδης (ΑΟΑ Πρωταθλητών Καβάλας)-Νίκος Χατζηαβραάμ (ΑΟΑ Πρωταθλητών Καβάλας) 6-1, 6-0

Αγόρια -14 ετών

Προημιτελικά

Γιάννης Καραντάνης (ΟΑΚ Αλέξανδρος)-Αντώνης Ζερβίδης Πανταζής (ΣΑ Σερρών) 5-4 (6)-5-4 (6)

Στέργιος Αχιλλέας Παπαδόπουλος (Μακεδονικός Καβάλας)-Γιώργος Μήτρου (ΟΑ Σερρών) 4-0, 4-0

Ημιτελικά

Γιάννης Καραντάνης (ΟΑΚ Αλέξανδρος)-Σπύρος Τερλεμές (Πανθρακικός) 1-6, 1-6

Στέργιος Αχιλλέας Παπαδόπουλος (Μακεδονικός Καβάλας)-Γρηγόρης Κωστίδης (ΣΑ Σερρών) 6-2, 6-1

Τελικός

Στέργιος Αχιλλέας Παπαδόπουλος (Μακεδονικός Καβάλας)-Σπύρος Τερλεμές (Πανθρακικός) 6-4, 6-2

Αγόρια -16 ετών

Φάση των «16»

Θόδωρος Κουσουνάδης (Μακεδονικός Καβάλας)-Στέλιος Τσομπανίδης (ΟΑ Ορεστιάδας) 4-2, 4-0

Βαγγέλης Σπυρόπουλος (Μακεδονικός Καβάλας)-Φώτης Παπαδόπουλος (Πανθρακικός) 4-2, 5-3

Ιορδάνης Αρζόγλου (Μακεδονικός Καβάλας)-Μάριος Καρυδόπουλος (Πανθρακικός) 4-5 (2), 2-4

Προημιτελικά

Θόδωρος Κουσουνάδης (Μακεδονικός Καβάλας)-Άλκης Παπανίκος (ΣΑ Σερρών) 1-4, 0-4

Ισαάκ Κουρτίδης (ΑΟΑ Πρωταθλητών Καβάλας)-Κώστας Πάφης (Πανθρακικός) 5-3, 5-3

Βαγγέλης Σπυρόπουλος (Μακεδονικός Καβάλας)-Δημήτρης Παπαδόπουλος (Πανθρακικός) 0-4, 0-4

Ημιτελικά

Ισαάκ Κουρτίδης (ΑΟΑ Πρωταθλητών Καβάλας)-Άλκης Παπανίκος (ΣΑ Σερρών) 1-6, 1-6

Κορίτσια -12 ετών

Φάση των «32»

Ραφαηλία Γιανναράκη (ΑΟΑ Πρωταθλητών Καβάλας)-Ελεονόρα Κατσομάλλου (ΑΟΑ Πρωταθλητών Καβάλας) 0-4, 4-0, 5-4 (5)

Μερόπη Μπατζή (ΑΟΑ Πρωταθλητών Καβάλας)-Κυριακή Τσιτλαϊδου (ΟΑ Αλεξανδρούπολης) 4-2, 4-0

Φάση των «16»

Ευγενία Σίσκου Στρατηλάτη (ΑΟΑ Πρωταθλητών Καβάλας)-Ραφαηλία Γιανναράκη (ΑΟΑ Πρωταθλητών Καβάλας) 4-0, 4-0

Λυδία Απαζίδου (ΑΟΑ Πρωταθλητών Καβάλας)-Ανδρεάννα Ντουμπάκη (ΟΑ Ξάνθης) 4-2, 4-0

Θωμαή Μουτάφη (Μακεδονικός Καβάλας)-Σοφία Πανταλιώκα (ΟΑ Αλεξανδρούπολης) 4-1, 2-4, 0-4

Μαρκέλα Τσαλμά (Μακεδονικός Καβάλας)-Μερόπη Μπατζή (ΑΟΑ Πρωταθλητών Καβάλας) 2-4, 4-0, 4-1

Ανδρομάχη Μπαρμπαγιάννη (ΑΟΑ Πρωταθλητών Καβάλας)-Βασιλική Σαριανίδη (Θύελλα Φερών) 4-1, 4-1

Προημιτελικά

Ευγενία Σίσκου Στρατηλάτη (ΑΟΑ Πρωταθλητών Καβάλας)-Λυδία Απαζίδου (ΑΟΑ Πρωταθλητών Καβάλας) 4-0, 4-0

Μαρκέλα Τσαλμά (Μακεδονικός Καβάλας)-Σοφία Πανταλιώκα (ΟΑ Αλεξανδρούπολης) 4-2, 4-0

Ανδρομάχη Μπαρμπαγιάννη (ΑΟΑ Πρωταθλητών Καβάλας)-Κατερίνα Καϊμακούδη (ΟΑ Αλεξανδρούπολης) 4-0, 4-0

Ημιτελικά

Ευγενία Σίσκου Στρατηλάτη (ΑΟΑ Πρωταθλητών Καβάλας)-Ραφαέλα Καρρά (Πανθρακικός) 6-0, 6-0

Ανδρομάχη Μπαρμπαγιάννη (ΑΟΑ Πρωταθλητών Καβάλας)-Μαρκέλα Τσαλμά (Μακεδονικός Καβάλας) 7-5, 6-0

Τελικός

Ευγενία Σίσκου Στρατηλάτη (ΑΟΑ Πρωταθλητών Καβάλας)-Ανδρομάχη Μπαρμπαγιάννη (ΑΟΑ Πρωταθλητών Καβάλας) 6-1, 6-2

Κορίτσια -14 ετών

Φάση των «16»

Κατερίνα Καραμούτα (ΑΟΑ Πρωταθλητών Καβάλας)-Παρασκευή Ζλατίνη (ΟΑ Ξάνθης) 4-0, 4-0

Προημιτελικά

Ελένη Αρβανιτίδου (Μακεδονικός Καβάλας)-Ευδοξία Σμυρίδου (ΟΑ Σερρών) 5-3, 4-0

Κατερίνα Καραμούτα (ΑΟΑ Πρωταθλητών Καβάλας)-Δέσποινα Ποιμενίδου (ΟΑ Ξάνθης) 2-4, 0-4

Ημιτελικά

Ελένη Αρβανιτίδου (Μακεδονικός Καβάλας)-Βασιλική Σαμαρά (Πανθρακικός) 0-6, 0-6

 

Χρήστος Κρυσταλλίδης

Με την κατάκτηση του τίτλου σε 3 από τις 6 κατηγορίες και 7 συμμετοχές σε τελικούς, το καβαλιώτικο τένις είχε μία εξαιρετική παρουσία στο 1ο Ενωσιακό πρωτάθλημα Ε3 που έγινε στα γήπεδα της Καλαμίτσας το διήμερο 4-5 Φεβρουαρίου. Νικητές αναδείχθηκαν ο Στέργιος Παπαδόπουλος (Μακεδονικός Καβάλας) στα αγόρια 12 ετών, η Ευγενία Σίσκου Στρατηλάτη (ΑΟΑ Πρωταθλητών Καβάλας) στα κορίτσια 12 ετών και η Ιωάννα Μερτζανίδου (Τιτάνες Νέας Περάμου) στα κορίτσια 14 ετών. Στον τελικό έπαιξαν ο Νίκος Χατζηαβραάμ (ΑΟΑ Πρωταθλητών Καβάλας) στα αγόρια 12 ετών, ο Ισαάκ Κουρτίδης (ΑΟΑ Πρωταθλητών Καβάλας) στα αγόρια 16 ετών και η Νικολέτα Ισμήνη Ναλμπάντη (Τιτάνες Νέας Περάμου) στα κορίτσια 16 ετών. Αγωνίστηκαν τενίστες και τενίστριες απ’ όλη την περιφέρεια Ανατολικής Μακεδονίας- Θράκης στις κατηγορίες Αγοριών και Κοριτσιών 12, 14 και 16 ετών. Τα αποτελέσματα των παιδιών από την Καβάλα:

Αγόρια 12 ετών

1ος γύρος

Κώστας Γαβριηλίδης (ΑΟΑ Καβάλας)-Στράτος Αραμπατζής (Σερραϊκός ΟΑ) 4-1, 5-3

Νίκος Χατζηαβραάμ (ΑΟΑ Πρωταθλητών Καβάλας)-Σάββας Γερμενίδης (Σερραϊκός ΟΑ) 4-0, 4-0

2ος γύρος

Στέργιος Παπαδόπουλος (Μακεδονικός Καβάλας)-Ιάσων Μπακιρτζής (ΟΑ Αλεξανδρούπολης) 4-0, 4-0

Αλέξανδρος Βασιλειάδης (ΑΟΑ Πρωταθλητών Καβάλας)-Τάσος Μπάρμπας (ΟΑ Ορεστιάδας) 4-0, 4-0

Κώστας Γκιρτζίκης (ΑΟΑ Καβάλας)-Άγγελος Στάικος (ΟΑ Ορεστιάδας) 4-1, 2-4, 4-0

Κώστας Πικάζης (ΑΟΑ Καβάλας)-Σταύρος Εμμανουηλίδης (ΑΑ Σερρών 2008) 4-1, 4-0

Δημήτρης Μελίδης (Μακεδονικός Καβάλας)-Κώστας Γαβριηλίδης (ΑΟΑ Καβάλας) 4-5 (6), 4-2, 5-3

Οδυσσέας Ουζούνης (ΑΟΑ Καβάλας)-Πολυχρόνης Πολυχρονιάδης (ΑΟΑ Πρωταθλητών Καβάλας) 4-2, 4-0

Νίκος Χατζηαβραάμ (ΑΟΑ Πρωταθλητών Καβάλας)-Βασίλης Στράντζαλης (Σερραϊκός ΟΑ) 4-1, 1-4, 5-3

Προημιτελικά

Στέργιος Παπαδόπουλος (Μακεδονικός Καβάλας)-Αλέξανδρος Βασιλειάδης (ΑΟΑ Πρωταθλητών Καβάλας) 5-3, 2-4, 5-3

Κώστας Γκιρτζίκης (ΑΟΑ Καβάλας)-Γιάννης Μαδεμλής (ΣΑ Σερρών) 4-2, 4-2

Κώστας Πικάζης (ΑΟΑ Καβάλας)-Δημήτρης Μελίδης (Μακεδονικός Καβάλας) 4-2, 1-4, 4-2

Νίκος Χατζηαβραάμ (ΑΟΑ Πρωταθλητών Καβάλας)-Οδυσσέας Ουζούνης (ΑΟΑ Καβάλας) 4-2, 4-1

Ημιτελικά

Στέργιος Παπαδόπουλος (Μακεδονικός Καβάλας)-Κώστας Γκιρτζίκης (ΑΟΑ Καβάλας) 6-0, 6-2

Νίκος Χατζηαβραάμ (ΑΟΑ Πρωταθλητών Καβάλας)-Κώστας Πικάζης (ΑΟΑ Καβάλας) 6-1, 6-3

Τελικός

Στέργιος Παπαδόπουλος (Μακεδονικός Καβάλας)-Νίκος Χατζηαβραάμ (ΑΟΑ Πρωταθλητών Καβάλας) 6-3, 6-3

Όλα τα αποτελέσματα

Κορίτσια 12 ετών

1ος γύρος

Ελεονόρα Κατσομμάλου (ΑΟΑ Πρωταθλητών Καβάλας)-Ζωή Νεοχωρίτου (ΑΟΑ Πρωταθλητών Καβάλας) 4-1, 5-3

Θωμαή Μουτάφη (Μακεδονικός Καβάλας)-Αρχοντία Τσαρσιταλίδου (ΣΑ Δράμας) 4-0, 4-0

Μαρκέλλα Τσαλμά (Μακεδονικός Καβάλας)-Μαρία Μπετιχαβά (ΑΑ Σερρών 2008) 4-1, 4-1

Δέσποινα Μποσμπότη (ΑΟΑ Δήμου Ελευθερών)-Κωνσταντίνα Μαβινάκη (ΟΑΚ Αλέξανδρος) 4-0, 4-0

Λυδία Απαζίδου (ΑΟΑ Πρωταθλητών Καβάλας)-Χριστίνα Χατζηαντωνίου (ΑΟΑ Δήμου Ελευθερών) 5-3, 5-4 (9)

Φωτεινή Χατζηαντωνίου (ΑΟΑ Δήμου Ελευθερών)-Μαρία Καραβελίδου Χατζηθεοδώρου (ΟΑΚ Αλέξανδρος) 4-0, 4-0

Αθανασία Φουρλιού (ΟΑ Σερρών)-Ελένη Κρυστάλλη (ΟΑΚ Αλέξανδρος) 4-2, 4-0

Αναστασία Τσιφετάκη (ΟΑ Αλεξανδρούπολης)-Ασπασία Κουμτζή (ΑΟ Χρυσούπολης) 3-5, 4-2, 4-0

Αναστασία Μουλάκη (ΑΟΑ Δήμου Ελευθερών)-Ζωή Μπάρμπα (ΟΑΚ Αλέξανδρος) 4-0, 2-4, 4-1

Μαρία Βλαχογιώργου (ΟΑ Αλεξανδρούπολης)-Φανή Νικάκη (ΑΟ Χρυσούπολης) 4-0, 4-0

2ος γύρος

Ευγενία Σίσκου Στρατηλάτη (ΑΟΑ Πρωταθλητών Καβάλας)-Ελεονόρα Κατσομμάλου (ΑΟΑ Πρωταθλητών Καβάλας) 4-0, 5-3

Θωμαή Μουτάφη (Μακεδονικός Καβάλας)-Αναστασία Τσιάντα (ΟΑ Σερρών) 2-4, 4-2, 5-3

Μαρκέλλα Τσαλμά (Μακεδονικός Καβάλας)-Ειρήνη Φέτκου (Σερραϊκός ΟΑ) 4-2, 4-0

Κατερίνα Καϊμακούδη (ΟΑ Αλεξανδρούπολης)-Δέσποινα Μποσμπότη (ΑΟΑ Δήμου Ελευθερών) 4-0, 4-0

Λυδία Απαζίδου (ΑΟΑ Πρωταθλητών Καβάλας)-Φωτεινή Χατζηαντωνίου (ΑΟΑ Δήμου Ελευθερών) 4-2, 5-3

Αθανασία Φουρλιού (ΟΑ Σερρών)-Αφροδίτη Γκορόγια (ΑΟΑ Πρωταθλητών Καβάλας) 4-2, 4-2

Αναστασία Τσιφετάκη (ΟΑ Αλεξανδρούπολης)-Αναστασία Μουλάκη (ΑΟΑ Δήμου Ελευθερών) 4-5, 5-4, 4-0

Προημιτελικά

Ευγενία Σίσκου Στρατηλάτη (ΑΟΑ Πρωταθλητών Καβάλας)-Θωμαή Μουτάφη (Μακεδονικός Καβάλας) 4-0, 4-1

Μαρκέλλα Τσαλμά (Μακεδονικός Καβάλας)-Κατερίνα Καϊμακούδη (ΟΑ Αλεξανδρούπολης) 4-1, 4-1

Αθανασία Φουρλιού (ΟΑ Σερρών)-Λυδία Απαζίδου (ΑΟΑ Πρωταθλητών Καβάλας) 5-4 (4), 4-2

Ημιτελικά

Ευγενία Σίσκου Στρατηλάτη (ΑΟΑ Πρωταθλητών Καβάλας)-Μαρκέλλα Τσαλμά (Μακεδονικός Καβάλας) 6-3, 6-1

Τελικός

Ευγενία Σίσκου Στρατηλάτη (ΑΟΑ Πρωταθλητών Καβάλας)-Μαρία Κωνσταντίνα Λάππα (ΑΑ Σερρών 2008) 6-1, 6-1

Όλα τα αποτελέσματα

Αγόρια 14 ετών

1ος γύρος

Δημήτρης Στάικος (ΟΑ Ορεστιάδας)-Άλκης Μιχαηλίδης (ΟΑΚ Αλέξανδρος) 3-5, 5-4, 4-1

Αβραάμ Καλαϊτζής (ΑΟΑ Καβάλας)-Γιάννης Καραντάνης (ΟΑΚ Αλέξανδρος) 4-1, 5-3

Προημιτελικά

Αντώνης Ζερβίδης (ΣΑ Σερρών)-Φώτης Παρασκευόπουλος (ΑΟΑ Καβάλας) 4-1, 4-0

Γρηγόρης Κωστίδης (ΣΑ Σερρών)-Αβραάμ Καλαϊτζής (ΑΟΑ Καβάλας) 4-0, 5-3

(*) Νικητής αναδείχθηκε ο Δημήτρης Παπαδόπουλος (Πανθρακικός ΟΑ)

Όλα τα αποτελέσματα

Κορίτσια 14 ετών

1ος γύρος

Ιωάννα Μερτζανίδου (Τιτάνες Νέας Περάμου)-Κατερίνα Καραμούτα (ΑΟΑ Πρωταθλητών Καβάλας) 4-0, 4-0

Ευθυμία Μαρία Παπαδοπούλου (Μακεδονικός Καβάλας)-Ευδοξία Σμυρίδου (ΣΑ Σερρών) 4-0, 4-1

Ελένη Αρβανιτίδου (Μακεδονικός Καβάλας)-Μαρία Ζάνα Κακαρίδη (ΣΑ Σερρών) 4-1, 4-1

Ημιτελικά

Ιωάννα Μερτζανίδου (Τιτάνες Νέας Περάμου)-Ευθυμία Μαρία Παπαδοπούλου (Μακεδονικός Καβάλας) 6-0, 6-1

Δέσποινα Ποιμενίδου (ΟΑ Ξάνθης)-Ελένη Αρβανιτίδου (Μακεδονικός Καβάλας) 6-4, 4-6, 6-3

Τελικός

Ιωάννα Μερτζανίδου (Τιτάνες Νέας Περάμου)-Δέσποινα Ποιμενίδου (ΟΑ Ξάνθης) 6-1, 6-4

Όλα τα αποτελέσματα: http://www.aenosi.gr/dat/2FC9CD9C/file.pdf

Αγόρια 16 ετών

1ος γύρος

Θόδωρος Χαράλαμπος Κουσουνάδης (Μακεδονικός Καβάλας)-Παναγιώτης Τσάπαρης (ΟΑ Αλεξανδρούπολης) 4-0, 4-0

Ηλίας Κωστίδης (ΣΑ Σερρών)-Βαγγέλης Σπυρόπουλος (Μακεδονικός Καβάλας) 4-0, 4-0

Φώτης Παπαδόπουλος (Πανθρακικός ΟΑ)-Πέτρος Μηλιάτης (ΑΟΑ Δήμου Ελευθερών) 4-0, 4-0

Χρήστος Σίσκος Στρατηλάτης (ΑΟΑ Πρωταθλητών Καβάλας)-Μάριος Τζαμτζής (ΟΑΚ Αλέξανδρος) 4-1, 4-2

Ισαάκ Κουρτίδης (ΑΟΑ Πρωταθλητών Καβάλας)-Δημήτρης Γαληνίτσης (ΟΑ Αλεξανδρούπολης) 4-0, 4-0

Προημιτελικά

Άλκης Παπανίκος (ΣΑ Σερρών)-Θόδωρος Χαράλαμπος Κουσουνάδης (Μακεδονικός Καβάλας) 4-0, 4-0

Ισαάκ Κουρτίδης (ΑΟΑ Πρωταθλητών Καβάλας)-Χρήστος Σίσκος Στρατηλάτης (ΑΟΑ Πρωταθλητών Καβάλας) 4-0, 4-0

Ημιτελικά

Κώστας Τερλεμές (Πανθρακικός ΟΑ)-Ισαάκ Κουρτίδης (ΑΟΑ Πρωταθλητών Καβάλας) 5-7, 6-4, 6-4

(*) Νικητής αναδείχθηκε ο Άλκης Παπανίκος (ΣΑ Σερρών)

Όλα τα αποτελέσματα

Κορίτσια 16 ετών

1ος γύρος

Ελισάβετ Παλτόγλου (Μακεδονικός Καβάλας)-Ευθυμία Ράπτη (ΟΑΚ Αλέξανδρος) 0-4, 5-3, 4-0

Κατερίνα Καμπουρίδου (Μακεδονικός Καβάλας)-Ελισάβετ Στεφανίδου (Μακεδονικός Καβάλας) 4-2, 4-0

Μαρία Νεφέλη Γκιρτζίκη (ΑΟΑ Καβάλας)-Λαρίσα Σαββίδου (ΟΑΚ Αλέξανδρος) 4-0, 4-0

Προημιτελικά

Αναστασία Παρασκευούδη (ΣΑ Σερρών)-Ελισάβετ Παλτόγλου (Μακεδονικός Καβάλας) 4-0, 4-1

Νικολέτα Ισμήνη Ναλμπάντη (Τιτάνες Νέας Περάμου)-Κατερίνα Καμπουρίδου (Μακεδονικός Καβάλας) 4-0, 4-1

Ειρήνη Νάστου (ΑΟΑ Πρωταθλητών Καβάλας)-Μαρία Νεφέλη Γκιρτζίκη (ΑΟΑ Καβάλας) 4-2, 4-1

Ημιτελικά

Νικολέτα Ισμήνη Ναλμπάντη (Τιτάνες Νέας Περάμου)-Αναστασία Παρασκευούδη (ΣΑ Σερρών) MD

Βασιλική Μάγδα Σαμαρά (Πανθρακικός ΟΑ)-Ειρήνη Νάστου (ΑΟΑ Πρωταθλητών Καβάλας) 6-0, 6-1

Τελικός

Βασιλική Μάγδα Σαμαρά (Πανθρακικός ΟΑ)-Νικολέτα Ισμήνη Ναλμπάντη (Τιτάνες Νέας Περάμου) 6-0, 7-6 (3)

Όλα τα αποτελέσματα

 

Χρήστος Κρυσταλλίδης

Φωτό: Μακεδονικός Καβάλας

Elpides Kavalas FC (Official Page)

« January 2018 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
eXTReMe Tracker