http Displaying items by tag: ΚΛΙΜΑΚΙΟ

Με τον Παναγιώτη Λογοθέτη του ΓΣ Ελευθερούπολης στη σύνθεσή του, το κλιμάκιο βορρά της Εθνικής Εφήβων θα δώσει φιλικό την Πέμπτη 18/1 (9.15μμ) με αντίπαλο τον Κεραυνό Αγίου Παύλου. Ο αγώνας θα διεξαχθεί στη Θεσσαλονίκη, στο κλειστό γυμναστήριο του Αγίου Παύλου στις Συκιές. Οι παίκτες που κλήθηκαν: Βλάσσιος Κώστας (Άρης), Τσιρογιάννης Κώστας (Πιερικός Αρχέλαος Κατερίνης), Σιδηροηλίας Γιάννης (Άρης), Κλωνάρας Δημήτρης (ΠΑΟΚ), Βακουφτσής Φίλιππος (ΠΑΟΚ), Κουτουξίδης Νίκος (Μαντουλίδης), Πετανίδης Κυριάκος (ΠΑΟΚ), Κουρτίδης Βαλάντης (Άρης), Κωστίκας Γιώργος (ΧΑΝΘ), Γεωργαλάς Φώτης (ΑΚ Αστέρια), Βουλγαρόπουλος Στράτος (Άρης), Λογοθέτης Παναγιώτης (ΓΣ Ελευθερούπολης), Κατσαούνης Θωμάς (ΑΚ Αστέρια), Τσούκας Αθανάσιος (Ηρακλής), Πολυμένης Αθανάσιος (ΑΟΕΑ).

 

Χρήστος Κρυσταλλίδης

Φωτό: Λάσκαρης Τσούτσας

Το 3ο Προκριματικό Πρωτάθλημα της Ένωσης ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ Βορείου Ελλάδος με σκοπό τη συγκρότηση κλιμακίων για το 2018, πραγματοποιήθηκε με επιτυχία στον Πολύγυρο Χαλκιδικής το Σαββατοκύριακο 16 και 17 Δεκεμβρίου με τη συμμετοχή και αθλητών του ΑΣ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ Καβάλας.

Μετά την αναμέτρηση με το ΒΑΟ ο Παναγιώτης Λογοθέτης του ΓΣ Ελευθερούπολης κλήθηκε εκ νέου στο κλιμάκιο βορρά της Εθνικής Εφήβων για το φιλικό εναντίον της ΜΕΝΤ. Ο αγώνας θα διεξαχθεί την Τρίτη 19 Δεκεμβρίου (8.45μμ) στο κλειστό γυμναστήριο της ΜΕΝΤ.

Οι παίκτες που κλήθηκαν: Λογοθέτης Παναγιώτης (ΓΣ Ελευθερούπολης), Βλάσσιος Κώστας (Άρης), Τσιρογιάννης Κώστας (Πιερικός/ Αρχέλαος), Σιδηροηλίας Γιάννης (Άρης), Κλωνάρας Δημήτρης (ΠΑΟΚ), Βακουφτσής Φίλιππος (ΠΑΟΚ), Κουτουξίδης Νίκος (Μαντουλίδης), Πετανίδης Κυριάκος (ΠΑΟΚ), Κουρτίδης Βαλάντης (Άρης), Κωστίκας Γιώργος (ΧΑΝΘ), Γεωργαλάς Φώτης (ΑΚ Αστέρια), Βουλγαρόπουλος Στράτος (Άρης), Κατσαούνης Θωμάς (ΑΚ Αστέρια), Τσούκας Αθανάσιος (Ηρακλής), Ταζόπουλος Γιώργος (ΒΑΟ).

 

Χρήστος Κρυσταλλίδης

Φωτό: Λάσκαρης Τσούτσας

Για το φιλικό εναντίον του ΒΑΟ κλήθηκε στο κλιμάκιο βορρά της Εθνικής Εφήβων ο Παναγιώτης Λογοθέτης του ΓΣ Ελευθερούπολης. Ο αγώνας θα διεξαχθεί την Πέμπτη 7 Δεκεμβρίου (8.30μμ) στο κλειστό γυμναστήριο του ΒΑΟ στις Συκιές.

Οι παίκτες που κλήθηκαν: Λογοθέτης Παναγιώτης (ΓΣ Ελευθερούπολης), Βλάσσιος Κώστας (Άρης), Τσιρογιάννης Κώστας (Πιερικός/ Αρχέλαος), Γκύζης Γιώργος (Μαντουλίδης), Σιδηροηλίας Γιάννης (Άρης), Κλωνάρας Δημήτρης (ΠΑΟΚ), Βακουφτσής Φίλιππος (ΠΑΟΚ), Κουτουξίδης Νίκος (Μαντουλίδης), Πετανίδης Κυριάκος (ΠΑΟΚ), Κουρτίδης Βαλάντης (Άρης), Κωστίκας Γιώργος (ΧΑΝΘ), Γεωργαλάς Φώτης (ΑΚ Αστέρια), Βουλγαρόπουλος Στράτος (Άρης), Κατσαούνης Θωμάς (ΑΚ Αστέρια).

 

Χρήστος Κρυσταλλίδης

Φωτό: Λάσκαρης Τσούτσας

Ο Συντονιστής Περιφερειακός Ομοσπονδιακός Προπονητής, Γιαννακόπουλος Ανέστης, σε συνεργασία με τους τοπικούς Π.Ο.Π. θα πραγματοποιήσει αυτό το Σαββατοκύριακο δύο συγκεντρωτικές προπονήσεις για κορίτσια. Το Σάββατο 14 Οκτωβρίου, ώρα 10.30, στην Αλεξανδρούπολη («Μιχάλης Παρασκευόπουλος»), για τις παρακάτω αθλήτριες των Σωματείων από Κομοτηνή, Αλεξανδρούπολη, Φέρες, Σουφλί, Ορεστιάδα και Βύσσα:

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ: ΜΑΡΙΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ, ΚΟΝΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ, ΚΟΜΗΤΗ ΧΡΥΣΑ, ΜΑΚΡΗ ΕΛΠΙΔΑ, ΓΡΙΒΑ ΚΩΝ/ΝΑ, ΒΟΥΡΔΟΛΗ ΕΥΗ, ΤΙΑΜΠΑΡΛΗ ΕΥΓΕΝΙΑ, ΝΟΥΣΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, ΝΙΚΟΥΔΗ ΚΩΝ/ΝΑ, ΜΑΝΤΖΙΑΝΙΔΟΥ ΤΑΤΙΑΝΑ.

ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΜΑΙΣΤΡΟΥ: ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ, ΗΛΙΑΔΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ, ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ, ΜΟΚΑΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ, ΚΑΖΑΚΟΥ ΕΒΙΝΑ, ΝΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ, ΒΑΣΙΛΙΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ, ΣΑΧΠΑΤΖΙΔΗ ΝΑΤΑΛΙΑ, ΜΠΑΡΗ ΑΜΑΛΙΑ, ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΕΛΕΝΗ, ΜΟΚΑΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ, ΟΥΡΕΪΛΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ.

ΝΙΚΗ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ: ΚΑΣΑΠΙΔΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ, ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ, ΜΑΚΡΙΔΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ, ΠΟΛΥΖΩΪΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ, ΤΣΑΒΔΑΡΛΗ ΜΑΡΙΑ, ΤΣΑΚΙΡΗ ΜΑΡΙΑ, ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΦΛΩΡΑ.

Α.Ε. ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ: ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ, ΔΑΛΑΚΟΥΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, ΤΑΪΡΙΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ, ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, ΦΩΤΑΡΙΔΟΥ ΖΩΗ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΛΛΑ.

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ: ΚΑΣΑΠΗ ΦΩΤΕΙΝΗ, ΣΑΚΑΛΗ ΙΩΑΝΝΑ, ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ ΖΩΗ, ΔΕΛΛΗΓΙΑΝΝΗ ΛΙΑΝΑ, ΖΗΚΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΙΑΝΑ, ΖΗΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ, ΖΙΩΓΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ, ΚΡΥΣΤΑΛΛΗ ΙΩΑΝΝΑ, ΛΙΑΠΗ ΖΩΗ, ΜΠΟΖΑΝΤΖΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ.

ΝΕΑ ΒΥΣΣΑ: ΑΪΝΑΛΗ ΙΣΜΗΝΗ, ΑΪΝΑΛΗ ΙΩΑΝΝΑ, ΒΑΪΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ, ΑΣΤΕΡΙΑΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΛΕΛΙΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ.

ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ: ΑΣΠΙΩΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΝΤΟΥΜΑ ΑΝΝΑ, ΚΕΣΣΟΥΔΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ.

Α.Ο. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ: ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ, ΤΖΑΦΕΡΗ ΜΑΡΙΑ, ΜΠΙΜΠΟΥΔΗ ΜΙΛΕΝΑ, ΚΥΡΓΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ, ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ.

ΘΥΕΛΛΑ ΦΕΡΡΩΝ: ΔΟΥΝΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ, ΤΣΑΡΤΣΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ, ΚΟΥΤΛΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ, ΠΑΝΗ ΠΑΣΧΑΛΙΑ.

Την Κυριακή 15 Οκτωβρίου, ώρα 11.00, στο γήπεδο Αμυγδαλεώνα, για τις παρακάτω αθλήτριες των Σωματείων από Ξάνθη, Χρυσούπολη, Καβάλα, Αμυγδαλεώνα, Δράμα και Σέρρες:

Α.Ο. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ: ΧΑΤΖΗΔΙΑΜΑΝΤΗ ΜΥΣΡΣΙΝΗ, ΛΕΠΙΔΑ ΖΩΗ, ΠΕΝΤΕΡΗ ΜΑΡΙΑ, ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ.

ΕΡΜΟΓΕΝΗΣ ΞΑΝΘΗΣ: ΑΥΓΟΥΣΤΗ ΕΛΕΝΗ, ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΣΟΦΙΑ, ΜΙΤΡΟΒΙΤΣ ΠΕΛΑΓΙΑ.

ΑΡΤΕΜΙΣ ΣΕΡΡΩΝ: ΔΟΛΚΑ ΕΥΜΟΡΦΙΑ-ΜΑΡΙΑ, ΑΡΑΠΑΚΗ ΒΑΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ, ΚΟΥΛΑΞΙΔΟΥ ΕΥΑ, ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ.

Α.Ο. ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ, ΤΟΠΑΛΟΓΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΚΕΛΙΔΟΥ ΧΡΥΣΑ.

Α.Ο. ΚΑΒΑΛΑΣ: ΓΚΑΙΔΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΣΙΣΣΥ, ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ, ΜΠΑΚΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ, ΧΑΤΖΑΤΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ, ΓΚΙΚΑ ΘΕΑΝΩ.

ΓΑΙΑ ΔΡΑΜΑΣ: ΧΙΝΤΖΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ, ΜΕΛΕΝΙΚΙΩΤΟΥ Ε., ΤΟΥΤΟΥΝΗ ΜΥΡΤΩ, ΠΑΣΧΑΛΗ Δ., ΔΕΤΣΙΟΥ Μ., ΠΑΪΣΙΔΟΥ Ι., ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΝΗ Θ.

Γ.Σ. ΔΡΑΜΑΣ: ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ, ΜΑΚΡΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ, ΤΕΡΖΟΓΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ, ΚΑΣΑΠΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ, ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ.

 

Φωτό αρχείου

Published in ΒΟΛΕΪ

Στην προπόνηση του κλιμακίου Θεσσαλονίκης της Εθνικής ομάδας βόλεϊ Παγκορασίδων θα συμμετάσχει η Ιωάννα Ευθυκράτη του ΑΟΚ, τη Δευτέρα 29 Μαΐου (2.30μμ) στο Κλειστό Δημοτικό Γυμναστήριο της Πολίχνης «Αλέξανδρος Νικολαΐδης». Το αντιπροσωπευτικό συγκρότημα προετοιμάζεται για το Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα που θα γίνει στη Βουλγαρία από τις 21 έως τις 29 Ιουλίου. Η Ευθυκράτη ήταν μέλος της ομάδας που πήρε την πρόκριση στους αγώνες που έγιναν στο Άργος (21-23/4) και φιλοδοξεί να είναι παρούσα και στα τελικά. Οι παίκτριες που κλήθηκαν στην προπόνηση από τους ομοσπονδιακούς προπονητές, Κωνσταντίνο Γκούντα και Ανέστη Γιαννακόπουλο:

Περσεφόνη Παπαδοπούλου (ΠΟΓ Ηρακλής)

Γεωργία Κοντογιάννογλου (ΠΟΓ Ηρακλής)

Βαλεντίνα Πυργιώτη (Ελπίδα Αμπελοκήπων)

Τατιάνα Αρμουτσή (Ελπίδα Αμπελοκήπων)

Μαρία Αντωνιάδου (Ελπίδα Αμπελοκήπων)

Κική Λαζαρίδου (Ελπίδα Αμπελοκήπων)

Αγνή Τριλυράκη (Ναύαρχος Βότσης)

Στέλλα Αντύπα (Ναύαρχος Βότσης)

Άννα Γιορανίδη (Ναύαρχος Βότσης)

Αθηνά Νταντούλα (Ναύαρχος Βότσης)

Ξανθή Τριανταφύλλου (Ναύαρχος Βότσης)

Κωνσταντίνα Μπαλογιάννη (Αστέρας Σίνδου)

Αγάπη Μπρουκς Μπόγκο (ΑΕΣ Κρόνος)

Ναταλία Χοτζ (Πάνθηρες Κοζάνης)

Ιωάννα Ευθυκράτη (ΑΟ Καβάλας)

Ευαγγελία Κουμπούρα (Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός)

Δήμητρα Λαπούση (ΑΟ Σουφλαρίων)

Σταματία Κυπαρίσση (Αρχέλαος Κατερίνης)

Μαγδαληνή Τσιγκαροπούλου (Αρχέλαος Κατερίνης)

Ευαγγελία Γαροφαλλάκη (ΕΟ Σταυρούπολης)

Γεωργία Ωραιοπούλου (ΕΟ Σταυρούπολης)

Αναστασία Κεραμιτσοπούλου (Γαία Δράμας)

Γεωργία Πασχάλη (Γαία Δράμας)

Όλγα Πετρινόλη (Άρης)

Αικατερίνη Σαριδάκη (Αίας Ευόσμου)

Βασιλική Μερτσιάνη (Καμπανιακός)

 

Χρήστος Κρυσταλλίδης

Published in ΒΟΛΕΪ
Page 1 of 6

Elpides Kavalas FC (Official Page)

« January 2018 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
eXTReMe Tracker